elli_g Когато ти чета постовете просто се кефя. Радвам се на такива хармонични семейства браво.


Но ме изнервят всичките шляещи се там, само за да са в мола...Иначе на касата с дребни нещица...

Няма да е много почивка, но поне да ми се съберат 5 дни. То с тези празници не може да се усети - а и Венци иска да правя събиране на именния му ден ( в тесен семеен кръг - 12 човека) 
Много съм доволна от глупачето ми макар и да не направи кой знае какво, но само при факта, че ме видя и ми махна без да дойде с рев при мен. 

. Не очаквах определено .... много ме развълнува ... сега не знам как ще се разделя със стария
...
Много са ти сладки зайчетата
Кефя ти се много, само не знам как успяваш да се справяш 


Май наитстина около Коледа стават чудеса (Самуелка също е доказателство
) Поне сега можете да мечтаете в тази посока
Целувки





поне катерина е готова, обаче търсим едно оранжево мече, пиано с животни...имаше го жълто, ама тя не искаше, после пък свършило и така...сега търсим ето такова...http://shopix.bg/img/products/58/G2939DSC02997.JPG
Лошо
Ми тя с по- голя бюст от мен, задника и колкото моя, а мустаците и като на Милен.... Да е жива и здрава на майка си и баща си. Дано другата да е по- добре.....
, и ще трябва да пътуват) та ще съм с хлапаците и тенджерите!!!Препоръчани теми