Коледата наближава, а Априлчето на топло шава!

  • 32 826
  • 738
# 270
Честит празник на всички именници   bouquet
laguna , пожелавам ти раждането ти да е толкова приятно изживяване, че докато се усетиш какво става и да гушкаш бебо  Hug
desssika , кърменето не толкова страшно, дори напротив супер приятно преживяване е. Не случайно толкова майка са влюбени в него  Laughing  Причината е, че се отделя окситоцин - "хормона на секса"  Wink
Но в началото е възможно майката да срещне известни трудности, затова не е лошо да сме подготвени   Heart Eyes А и съветите на педиатрите, неонатолозите и консултантите по кърмене понякога са толкова противоречиви, че е добре предварително да си имаш мнение по някои въпроси, за да няма риск да те объркат в родилния дом  Whistling
Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 271
Честит имен ден на всички именници,в момента се сещам конкретно само за Къдричка  Hug да сте живи и здрави!

благодаря  Hug

Освен, че съм Николета, имам и професионален празник днес. Почерпете се с нещо здравословно, докато аз хапвам чипс Blush

Виж целия пост
# 272
Честито и от мен на всички празнуващи днес  Hug Бъдете много здрави и усмихнати!
Виж целия пост
# 273
Честит имен ден на всички именници,в момента се сещам конкретно само за Къдричка  Hug да сте живи и здрави!

благодаря  Hug

Освен, че съм Николета, имам и професионален празник днес. Почерпете се с нещо здравословно, докато аз хапвам чипс Blush



Много вкусна салата, ама нещо за пиене няма ли? Grinning Grinning Grinning    bouquet Честит двоен празник!
Виж целия пост
# 274
Минавам да кажа "Привет" на априлските мами Simple Smile Аз съм бременна с близнета - момче и момиче, и също ги очаквам през април.. обаче спорно кой - дали ще е 26 или 28 така и не разбрах, всеки доктор  има свое мнение по въпроса.  Честит празник и от мен на именничките, с пожелания за лека и безпроблемна бременност и раждане  Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Здравейте, мами!

Честит празник на всички и специално на именяците!  bouquet

Аз минавам за отчет от ФМ-то при моята док, следобед съм при Томова.
Всичко е наред - бебуна върви със седмица напред, 460 грама е, абсолютно всички измервания й бяха в норма. Само дето пъпната връв й е около вратлето, един път. Не е стегната, като шал й е и док каза, че може и да се развие/отвие при движенията на беб по-натам, не било тревожно, 50% от бебетата се раждали с увита пъпна връв. Имам й доверие, но все пак се надявам, че ще се развие, защото иначе сигурно ще ми назначат секцио Rolling Eyes Разбира се, най-важно е бебката да е добре, но ми се искаше нещата да се случват естествено...

Иначе аз съм вече + 6 кг, 64 #Crazy и май трябва малко да огранича похапването. Коремчо е 90 см, а кръвното 100/60 и акушерката каза да отивам да закусвам, пък аз си бях яла Whistling
Виж целия пост
# 276
Минавам да кажа "Привет" на априлските мами Simple Smile Аз съм бременна с близнета - момче и момиче, и също ги очаквам през април.. обаче спорно кой - дали ще е 26 или 28 така и не разбрах, всеки доктор  има свое мнение по въпроса.  Честит празник и от мен на именничките, с пожелания за лека и безпроблемна бременност и раждане  Simple Smile
Ехе честито!!!!!!!!  Grinning Heart Eyes Още една близнашка майка, супер и ти с момче и момиче разкош! Лека и безпроблемна бременност! newsm10 newsm53
Виж целия пост
# 277
ralitsa_tsaneva, добре дошла  Hug
samm, от какво се притесняваш 6 кг. са си съвсем в нормата, а и най-важното е, че малката ти принцеса е добре. Що се отнася до кръвното и моето е горе-долу в тези граници, дори и по-ниско понякога.
Виж целия пост
# 278
Здравейте!

бързам да ви кажа че ще съм мъжка майка за втори път, всички надежди за девойка се изпариха, но да си ми е живо и здраво бебончето! Поне всичко си знам, как се гледа момче и какво мога да очаквам в общи линии. Те децата са различни така че...туй то, свекървище ще съм само и това е:)
а иначе всичко си му е наред на бебока, оговаря си на седмиците  newsm44
айде връщам се назад да ви чета

цунки
Виж целия пост
# 279
Извинявам се за дългото отсъствие. Местихме се в нова къща, в която преди нас са живяли някакви индийци. От как съм тук съм станала голям расист, ама на такова съм се нагледала... Та повече от една седмица съм чистила, само за кухнята ми трябваха три пълни дена и то с помощта на мъжа Sad Хайде включвам се отново да ви слядя Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Минавам да кажа "Привет" на априлските мами Simple Smile Аз съм бременна с близнета - момче и момиче, и също ги очаквам през април.. обаче спорно кой - дали ще е 26 или 28 така и не разбрах, всеки доктор  има свое мнение по въпроса.  Честит празник и от мен на именничките, с пожелания за лека и безпроблемна бременност и раждане  Simple Smile
Ехе честито!!!!!!!!  Grinning Heart Eyes Още една близнашка майка, супер и ти с момче и момиче разкош! Лека и безпроблемна бременност! newsm10 newsm53
Благодаря за топлото посрещане  Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Честит празник на всички именници!

laguna
и аз бях така в началото, днес съм, но утре  newsm78. Но откакто почнах да усещам ритничетата сякаш се поуспокоих.
Относно кг съм +3, но началните ми кг бях 70 #Crazy. Пък вече  си хапвам и всичко, освен риба. Много ми мирише направо ми се повдига от нея.
За количка уж следя няколко сайта, ако има някоя Коледна промоция ще се възползвам. На конкретен модел не съм се спряла. Но съм си набелязала няколко критерия, които обезателно трябва да ги има моята количка Grinning
Виж целия пост
# 282
Мина ФМ и при Томова. Прекрасна жена.
Всичко е 6 - всички мерки, органи, отговаряме си на възрастта, потвърдиха се безспорно розовите гащи, каза: прекрасно момиченце Party
И двете със сестрата се дивиха, че по дължина не бедро отговаря на 23 г.с.
А таткото само стоеше  и  bowuu Laughing
Не спомена нищо за пъпна връв около врата. Аз реших да не питам.
Виж целия пост
# 283
desssika, мс че попита - нали сме в ремонт, луната е залепена вече Simple Smile, та през деня нямам достъп до нет ... вече съм малко по-добре ... ама мъничко - ужасно нещо ме налегна с тая хрема и кашлица ... чак спрях с качването на кг и съм заковала на 54, но пулсът ми е кошмар - когато е 100-105 е ОК, но често вечер ми скача над 115 ... четох в нет-а, че е нормално да е по-висок, но не знам каква е границата?! Иначе бебка си е ОК ... вече е силна, ако реши може да ме рита доста силно и като уцели яйчниците - боли ... играем си с нея на почукване - ама лекичко, че да не я плаша.
добре дошла на новата мама и честити гащи на всички!!!

лагуна,ти ли писа за чая бронхолин ... ако имаш опаковката пред себе си - да видиш какви билки съдържа ... щото аз имам тук на ЦЯРЪ един чай бронхо - ама той страшна работа - съдържа сто билки и ми писна да търся, кои от тях стимулират матката и контракциите .. дано твоя да е с по-малко ... засега се мъча само с мента и лайка с мед и лимон - страх ме е да пия готови смеси, щото преди няколко месеца се уплаших като четох колко много билки предизвикват контракции - от бърза помощ да ми докарат проблеми - имах стомашни проблеми и ми казаха да пия отвара от джоджен .. супер, ама хубаво, че пих една чаша, щото в нет-а прочетох,че е мощен стимулант за матката и предизвиква контракции ... а аз бях в края на трети с нервна матка и на легло, заради прокървяване и контракции...
Виж целия пост
# 284
Здравейте Simple Smile!
утре ще дочитам каквото съм пропуснала, сега само да честитя на всички празнуващи да ви почерпя за моите такива:
днес много празници - мъжа ми има имен ден, баща ми рожден ден, празник на Бс (аз само съм родена там, но мъжа ми е е от там), празник на моряците (свек.), на този ден си взех и изпита за кормуване, на този ден започнах работа във фирмата, където се запознах с мъжа ми...изобщо много празник, много нещо  Grinning


Лека вечер Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия