Коледата наближава, а Априлчето на топло шава!

  • 32 826
  • 738
# 300
Привет, Мами newsm51

Относно билките ето една статия: http://www.hera.bg/s.php?n=509
*dreamer*, честито момченце. Много се радвам за теб и малкия бебочко smile3521. Аз също много исках момченце, но не смеех да се надявам, че в нашия род е Женско Царство, но ето, че поне засега всичките ми лекари казват, че е мъж.
nellson, Silence и на вас честити сини щъркелчета.
s.kov, оправяй се бързо  Hug
benitabeni, честити празници и от мен на патерици  smile3525.
samm, не се притеснявай излишно за пъпната връв, има още много време. Относно бедърцата, явно с таткото сте стройни и високи хора, та девойката и тя на вас се е метнала, да е жива и здрава  smile3504

Момичета, чета че сте суеверни относно покупките за бебетата. Аз пък ако имаше как вече всичко да съм купила, щеше да ми е по-спокойно. Вече имам няколко различни комплекта с дрехи за Беб и нямам търпение да купим креватче. А за количката просто не знам - харесала съм си няколко модела, но нито един не ми се вижда перфектен. Аз искам да е 3 в 1 - да си има и кошница за кола и кош за новородено, в коша дори като отидем някъде на гости може да си спинка Беб.
Виж целия пост
# 301
Момичета може ли и мен да добавите в групата във фейсбук? Heart Eyes По имей ли се намирате или по име, имейла ми е emi_manzurova@abv.bg, а между другото ако ми кажете как е името на групата аз ще ви намеря Hug
Пратих ти покана за приятелство! Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Бени, чувствата са взаимни!  Hug  bouquet
Аватара ти не се вижда.
На мен ми подариха една книжка за Р.Д колежките- от новородено до първата годинка, но нямам никакво време за четене. От време на време попрочитам по нещо.
irene_kara, благодаря ти! На мен док ми каза, че е на 100% момче.

Относно покупките, аз все още нищо не съм купила. По едно време разглеждах колички, но скоро не съм го правила. Има време.... За легълце много се чудя дали да не вземем на моята племеница или направо да купуваме ново.
Виж целия пост
# 303
Здравейте момичета Simple Smile ralitsa_tsaneva добре дошла   Hug*dreamer* честито мъжленце  smile3525 с.ков бързо да се оправяш newsm10 .Искам да ви питам някои да знае нещо ефикасно за разтройство,защото вече 3 ден съм и почвам да се притеснявам.
Виж целия пост
# 304
zizi_84 , пробва ли с оцет? една супена лъжица и всичко е о.к
Виж целия пост
# 305
Искам да ви питам някои да знае нещо ефикасно за разтройство,защото вече 3 ден съм и почвам да се притеснявам.
Бобени зърна сурови - пиеш 3-4-5 с вода като хапчета.. Simple Smile
Компот от шипки..
Ентерол и смекта (съвсем спокойно).
И спираш всякакви плодове и зеленчуци, млечни.. караш на ориз, печени филийки и подобни..
Виж целия пост
# 306
zizi_84 брашно или нишесте (1-2 лъжици) разтворени във вода  Peace
*dreamer* честито и тук момченце  Hug
irene_kara мерсиии  Hug аз много харесах кошницата за кола на Stokke, понеже е единствената, която има пълно легнало положение, но е пък 500 лв., че и отгоре  Rolling Eyes
Silence не мога да кажа нищо по въпроса на питането ти... на мен също ми казаха, че няма смисъл да се прави втория БХС (първия го направих). щом ти е хубава ФМ, значи всичко е наред  Praynig Hug
nellson честито момченце Simple Smile
Къдричка успех на ФМ, чакаме те с хубави новини  Praynig Hug
geryito ще има подарък за бебчето, от кога го чакам този момент... иначе сняг никак не обичам, да вали в планината, в града не искам, неприятно ми е, мръсно...
s.kov мерсиии  Hug ти как си? Simple Smile
Mia66 май днес беше на ЖК, успех  Praynig Hug
добре дошли на новите Simple Smile
честито на виделите пола Simple Smile
сега вижда ли се аватарът?
май прочетох всичко, ама след дъжд качулка по старите въпроси Simple Smile  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 307
мерси за стиснатите палци Hug

всичко е наред, бебчо си отговаря на седмиците, всеки орган изглежда, че функционира нормално. На Али и беше интересно, през цялото време шушукаше с баща си нещо. Томова каза, че е много оформено и красиво бебе Laughing То и Алина така изглеждаше, а като се роди ми се видя като сбръчкано маймунче, после започна да прилича на човек Mr. Green
Ето снимка на малчо /вече 100% момче/
http://img412.imageshack.us/img412/4489/nikoleta0003.jpg
Виж целия пост
# 308
сега вижда ли се аватарът?
Аз го виждам Simple Smile И преди пак го виждах Simple Smile

Къдричка, страхотен е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 309
duhi_puhi доообре Wink  Hug
Къдричка браво... момъкът е чуден Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Момичета може ли и мен да добавите в групата във фейсбук? Heart Eyes По имей ли се намирате или по име, имейла ми е emi_manzurova@abv.bg, а между другото ако ми кажете как е името на групата аз ще ви намеря Hug
Пратих ти покана за приятелство! Simple Smile
Получих две покани! Благодаря Blush
Виж целия пост
# 311
benitabeni , и аз ти виждам аватарчето и преди го виждах  Peace
Къдричка, страхотна снимка. И как добре се вижда, при мен в 20-та седмица не се виждаше така добре. Пожелавам ти само много радости да ти носи малкият мъж  newsm30.
Виж целия пост
# 312
irene_kara беше изчезнал, поради незнайна за мен причина, но го оправих... за снимката - зависи от ехото и активността на детето в момента, нашата мадмоазелка така се мърдаше, че повечето клипчета са като на бързи обороти  Laughing
вие пиете ли много вода? аз вече се побърквам, пия, пия...през два-три дни се купува нова туба...
Виж целия пост
# 313
Момичета може ли и мен да добавите в групата във фейсбук? Heart Eyes По имей ли се намирате или по име, имейла ми е emi_manzurova@abv.bg, а между другото ако ми кажете как е името на групата аз ще ви намеря Hug
Пратих ти покана за приятелство! Simple Smile
Получих две покани! Благодаря Blush

Аз  бях  Embarassed

Иначе Бени пия страшно много вода, но ми се пие. Друг е въпросът, че съм нон-стоп в тоалетната от нея  Laughing
Виж целия пост
# 314
Къдричка страхотен е, моя не се вижда ясно.
Трябва да се върнеш в групата, нали сме приятели всички,ще се подкрепаме когато можем,ще се радваме на хубавите мигове.
zizi_84 смектата на мен ми помогна веднага,когато се бях "разтроила"
benitabeni и dreamer* и аз искам да се разхождам по морската градина ама няма за съжаление.Първата година изобщо май няма да стигнем до морето,ама вие ще ми се обадите да ме "подразните" нали.
Живи и здрави ние сигурно ще ходим на гости в Норвегия,ако не е проблем за бебчо да лети
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия