Нашите мании, навици и странности

  • 127 234
  • 1 945
# 1 365
В две теми се засичаме и пишем заедно с една съфорумка-страхотна симпатяга! Grinning
Обаче броя на публикациите и завършва с ....99.
Иде ми да публикувам нещо в съответните теми и да го завърша това число на ....00.
Направо ме е срам,че съм толкова откачена. Rolling Eyes
Момичето не подозира дори какви душевни вълнения предизвиква с броя на постовете си.
Това ако не е луда работа! newsm78
Виж целия пост
# 1 366
А по темата нямам идея дали е странно  Mr. Green,но мразя фабрично нарязан хляб,не ми е вкусен.

Не е странно, странното е да го харесваш.
Виж целия пост
# 1 367
В две теми се засичаме и пишем заедно с една съфорумка-страхотна симпатяга! Grinning
Обаче броя на публикациите и завършва с ....99.
Иде ми да публикувам нещо в съответните теми и да го завърша това число на ....00.
Направо ме е срам,че съм толкова откачена. Rolling Eyes
Момичето не подозира дори какви душевни вълнения предизвиква с броя на постовете си.
Това ако не е луда работа! newsm78
Прати й ЛС  и ще се коригира , вярвам.
Виж целия пост
# 1 368
Не са много ама се намират  Wink:

- задължително се връщам да проверя дали нещо не е забравено включено у дома, даже и да съм на 100% сигурна
- по-добре да се гръмна, отколкото да се налага да пия от шише, от което друг е пил  Twisted Evil
- изпитвам паническо отвращение, когато някой ми се навира в лицето като ми говори, дърпам се  като ужилена
- отвращавам се като трябва да мия омазани с разни неща чинии
- едва се въздържам като мия тоалетната след като сме имали гости, даже и да блести от чистота
- косъм по тоалетна чиния, или сапун са в състояние да ме накарат повече никога да не стъпя на това място. У нас- само течни сапуни  Peace. Няма да забравя как бяхме ходили на гости, отивам до тоалетна, мия си ръцете и насреща ми на мивката гъба за баня, която не се знае какъв цвят е от косми, ужас!
- щях да забравя- повръщала съм от вида на плуващ в сапунерка с вода сапун, който беше станал на пихтия. Ей, това не мога да го пипна каквото и да става.
- При всяко влизане в банята все по нещо чистя, може да няма нужда, ама ей така  Mr. Green
- Ножовете подреждам само с режещата част отляво, никога обратно.
- дънки, обувки и чанти купувам в несвяст, непреодолимо е. И 30 чифта да имам- все се намират някои дето ги нямам  Grinning.

Ще допълвам  Confused
Виж целия пост
# 1 369
На село има едни цветя-дълги стебла,завършващи с нещо като букет от цветчета.Като измъкнеш някое цветче и можеше да го изсмучеш отзад,беше сладко.
Също и имаше едно растение с лилави цветове,които като изсъхнат образуваха кръгло семенце.Беше като миниатюрна питка и с братовчедките ми казвахме на растение питчица.Редовно пощехме да ядем семената.

Ххахах, не си сама, и аз съм яла такива!

Странност ми е, че броя коли, смятам им номерата, броя снимките, които разглеждам във фейсбук, слагам си всички дрехи по закачалките да сочат наляво Laughing
Виж целия пост
# 1 370
Здравейте момичета  bouquetИ аз по сто пъти се връщам да проверявам дали всичко е изключено,дали е спряна водата,ютии и т.н.Супер гадно ми е като трябва да затварям и двата бара където работя,проверявам прозорците ,сто пъти вратите дали са заключени.Абе умирам от срам,шефа ако ме гледа на камерите колко пъти се връщам все за нещо ще ме помисли за пълно ку ку сигурно Joy
Виж целия пост
# 1 371
слагам си всички дрехи по закачалките да сочат наляво Laughing

Това брои ли се за странност и аз го правя  Crazy
Виж целия пост
# 1 372
На село има едни цветя-дълги стебла,завършващи с нещо като букет от цветчета.Като измъкнеш някое цветче и можеше да го изсмучеш отзад,беше сладко.
Също и имаше едно растение с лилави цветове,които като изсъхнат образуваха кръгло семенце.Беше като миниатюрна питка и с братовчедките ми казвахме на растение питчица.Редовно пощехме да ядем семената.

Ххахах, не си сама, и аз съм яла такива!

Странност ми е, че броя коли, смятам им номерата, броя снимките, които разглеждам във фейсбук, слагам си всички дрехи по закачалките да сочат наляво Laughing
И аз съм хапвала от това растение...слез беше май http://www.zdravnitza.com/a/nav/products/one/one/products/337/category/3
А иначе и аз се връщам задължително по 1-2 пъти да проверя всичко ли е изключено.
Виж целия пост
# 1 373
Ххаха, да, точно това беше!
Виж целия пост
# 1 374
Тези дни се усетих, че адски ме дразни и мен когато някой говори да се приближи прекалено. Под 40-50 см вече ме изнервя. Започнах в работата да го забелязвам и моля, да не се навират в мен. Може би защото отвикнах да пътувам във фрашкани автобуси  Joy Joy Joy

Не мога да пия от чаша, ползвана от друг.
Навремето като хранех дребната - да обирам с нейната лъжица недояденото от нея, за да не се хвърли.
Да се облизвам пръстите.
Да си цапам ръцете докато се храня - пилето успявам да го чопля без да го пипам с пръсти.
Да размесвам кайма, тесто, всякакви лепкави или мазни неща.
Миризма на манджа - по дрехите на човек или из къщи.
Виж целия пост
# 1 375
Не понасям някой да се храни като бърка в  храната с пръсти.
Не ми харесва и да не се използват прибори.
Мразя някой да се храни и да говори в същото време. Това да виждам храна в устата срещу мен...бляк!
Виж целия пост
# 1 376
Мразя някой да се храни и да говори в същото време. Това да виждам храна в устата срещу мен...бляк!

И да се съчетае с мляскане докато говори..двоен бляк  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 377
Мразя някой да се храни и да говори в същото време. Това да виждам храна в устата срещу мен...бляк!

И да се съчетае с мляскане докато говори..двоен бляк  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е затова обичам да се храня сама ! Wink Wink
Виж целия пост
# 1 378
Аз пък не мога да ям сама. Ако се налага просто хапвам нещо на крак.
И се храня ужасно бързо  Laughing
Виж целия пост
# 1 379
Не понасям някой да се храни като бърка в  храната с пръсти.

А пицата може ли? Признавам си, че да ям пица с вилица и нож не ми е вкусно  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия