Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря задачи от олимпиади по химия за 2-ри и 3-ти кръг от минали години за ученици в 10-12 клас?
Къде мога да намеря резултатите от състезанието „Знам и Мога“?
Как децата могат да се подготвят за втория кръг на "Знам и Мога"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря задачи от олимпиади по химия за 2-ри и 3-ти кръг от минали години за ученици в 10-12 клас?
-
Къде мога да намеря резултатите от състезанието „Знам и Мога“?
-
Как децата могат да се подготвят за втория кръг на "Знам и Мога"?
-
Къде мога да намеря резултатите от олимпиадата по литература за 6 клас, която се проведе на 23.02.2012 г.?
-
Защо основните олимпиади по математика и български език се провеждат през ваканцията?
Защо и мойта не се старае поне наполовина на момчето???? 
В линка, който сте ми дали се допускат само 10 деца до нац. кръг, от които 3 от НПМГ. Резултатите на тези 3 деца не са такива, каквито са на официално изнесените протоколи.
Сериозно ли? Незнаех, че има такова допълнително пресяване и по този начин да изместиш десетина деца, които са били с по-висок резултат от теб
Странно.........
Разочаровах се! Така не е честно спрямо децата....
Защо трябва да се оценяват отново? И в случая защо са допуснати само 10 деца до нац. кръг? Интереса към Олимпиадата по химия е висок, участващите и изкаралите почти максимум точки са доста. Защо трябва да отидат само 10 деца? Не разбирам...............
Обикновено на арбитража се променят със стотни точките и то на 2-3 деца....Не съм гледала протоколите по Химия, но ако е както Лейла казва - ми се струва, че има нещо гнило...
В биологията поне в групата на моето - няма такива неща, но докато излезе протокола със списъка за национален кръг и аз потреперах малко - да не са сгрешили нещо..... А можеш ли да поискаш да видиш работата на детето си?