Олимпиади

  • 367 370
  • 2 020
# 270
и по англ.език списък с допуснатите до национален кръг е вече на лице

http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … eng-dopusnati.pdf
Виж целия пост
# 271
и по англ.език списък с допуснатите до национален кръг е вече на лице

http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … eng-dopusnati.pdf

Тук виждам един наш съученик, който е допуснат и до национален кръг по биология. Браво на детето!!!!!  smile3501 Защо и мойта не се старае поне наполовина на момчето????  ooooh!

А къде мога да видя класираните на национален кръг по химия. И там имаме приятелчета.  Grinning
Виж целия пост
# 272

А къде мога да видя класираните на национален кръг по химия. И там имаме приятелчета.  Grinning

На същото място  Grinning
http://www.minedu.government.bg/left_menu/olympiad/position/
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … mia-dopusnati.pdf
Виж целия пост
# 273

А къде мога да видя класираните на национален кръг по химия. И там имаме приятелчета.  Grinning

На същото място  Grinning
http://www.minedu.government.bg/left_menu/olympiad/position/
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … mia-dopusnati.pdf

Тук са само децата, които в момента са 7 клас. А аз търся за деца, които в момента са 8 клас и са се явили в първа състезателна група - учебно съдържание за 7 клас. В РИО-то намерих инфо.......
Виж целия пост
# 274

А къде мога да видя класираните на национален кръг по химия. И там имаме приятелчета.  Grinning

На същото място  Grinning
http://www.minedu.government.bg/left_menu/olympiad/position/
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … mia-dopusnati.pdf

Тук са само децата, които в момента са 7 клас. А аз търся за деца, които в момента са 8 клас и са се явили в първа състезателна група - учебно съдържание за 7 клас. В РИО-то намерих инфо.......

До 12-ти все са си там
Виж целия пост
# 275

А къде мога да видя класираните на национален кръг по химия. И там имаме приятелчета.  Grinning

На същото място  Grinning
http://www.minedu.government.bg/left_menu/olympiad/position/
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … mia-dopusnati.pdf


Тук са само децата, които в момента са 7 клас. А аз търся за деца, които в момента са 8 клас и са се явили в първа състезателна група - учебно съдържание за 7 клас. В РИО-то намерих инфо.......

Списъкът обхваща всички допуснати до национален кръг - от седми до дванадесети клас.
Виж целия пост
# 276

А къде мога да видя класираните на национален кръг по химия. И там имаме приятелчета.  Grinning

На същото място  Grinning
http://www.minedu.government.bg/left_menu/olympiad/position/
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … mia-dopusnati.pdf


Тук са само децата, които в момента са 7 клас. А аз търся за деца, които в момента са 8 клас и са се явили в първа състезателна група - учебно съдържание за 7 клас. В РИО-то намерих инфо.......

Списъкът обхваща всички допуснати до национален кръг - от седми до дванадесети клас.

Нещо не схващам........... newsm78 В линка, който сте ми дали се допускат само 10 деца до нац. кръг, от които 3 от НПМГ. Резултатите на тези 3 деца не са такива, каквито са на официално изнесените протоколи.
Виж целия пост
# 277
Нещо не схващам........... newsm78 В линка, който сте ми дали се допускат само 10 деца до нац. кръг, от които 3 от НПМГ. Резултатите на тези 3 деца не са такива, каквито са на официално изнесените протоколи.
Резултатите са такива, каквито каже арбитражната комисия. Тя има последната дума.
Виж целия пост
# 278
Нещо не схващам........... newsm78 В линка, който сте ми дали се допускат само 10 деца до нац. кръг, от които 3 от НПМГ. Резултатите на тези 3 деца не са такива, каквито са на официално изнесените протоколи.
Резултатите са такива, каквито каже арбитражната комисия. Тя има последната дума.

 #Crazy Сериозно ли? Незнаех, че има такова допълнително пресяване и по този начин да изместиш десетина деца, които са били с по-висок резултат от теб  Thinking Странно.........
Виж целия пост
# 279
Ами практиката е следната. Работите на номинираните за национален кръг се изпращат на националната комисия и там минават арбитраж ( оценяват се отново). Преди година-две имаше значително разминаване от първоначалните резултати и тези от арбитража, но по физика май че за седми клас. Така че, да. Случват се подобни изненади.
Виж целия пост
# 280
Ами практиката е следната. Работите на номинираните за национален кръг се изпращат на националната комисия и там минават арбитраж ( оценяват се отново). Преди година-две имаше значително разминаване от първоначалните резултати и тези от арбитража, но по физика май че за седми клас. Така че, да. Случват се подобни изненади.

Дидева, благодаря за разясненията   bouquet Разочаровах се! Така не е честно спрямо децата.... Outta Joint Защо трябва да се оценяват отново? И в случая защо са допуснати само 10 деца до нац. кръг? Интереса към Олимпиадата по химия е висок, участващите и изкаралите почти максимум точки са доста. Защо трябва да отидат само 10 деца? Не разбирам...............
Виж целия пост
# 281
Ами практиката е следната. Работите на номинираните за национален кръг се изпращат на националната комисия и там минават арбитраж ( оценяват се отново). Преди година-две имаше значително разминаване от първоначалните резултати и тези от арбитража, но по физика май че за седми клас. Така че, да. Случват се подобни изненади.

Дидева, благодаря за разясненията   bouquet Разочаровах се! Така не е честно спрямо децата.... Outta Joint Защо трябва да се оценяват отново? И в случая защо са допуснати само 10 деца до нац. кръг? Интереса към Олимпиадата по химия е висок, участващите и изкаралите почти максимум точки са доста. Защо трябва да отидат само 10 деца? Не разбирам...............
И защо да не е честно. Не е честно спрямо кои деца? Тези със завишени или тези със занижени резултати? Би трябвало арбитражната комисия да оценява по-обективно, нали там са по-големи експерти. Mr. Green Казвам, би трябвало, но дали е така Thinking
Колкото до броя деца, така е по регламент, 2-ра и 3-та група по 10-15 деца. По-малко участници, по-малко работа. Mr. Green
Виж целия пост
# 282
Ми не е честно спрямо всички деца  Wink Обикновено на арбитража се променят със стотни точките и то на 2-3 деца....Не съм гледала протоколите по Химия, но ако е както Лейла казва - ми се струва, че има нещо гнило...

Вече видях и се чудя как дете с 96 точки, изведнъж става със 100 и измества няколко други преди него... newsm78
Виж целия пост
# 283
Ми не е честно спрямо всички деца  Wink Обикновено на арбитража се променят със стотни точките и то на 2-3 деца....Не съм гледала протоколите по Химия, но ако е както Лейла казва - ми се струва, че има нещо гнило...

Вече видях и се чудя как дете с 96 точки, изведнъж става със 100 и измества няколко други преди него... newsm78
Да. И аз преди малко направих частично сравнение и забелязах същото. Понеже ме зачопли любопитството, ще видя дали и в други области има такива сериозни промени.
Виж целия пост
# 284
Дидева, провери Simple Smile В биологията поне в групата на моето - няма такива неща, но докато излезе протокола със списъка за национален кръг и аз потреперах малко - да не са сгрешили нещо..... А можеш ли да поискаш да видиш работата на детето си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия