Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 629
  • 1 306
# 765
Надя,пак не си схванала,мила.
Не става дума за компромиси,а за това,че някои жени търпят какво ли не,само и само семейството да върви. Видоизменят се до неузнаваемост в името на семеството. Жертват личното си щастие в името на това семейството да ,,върви,, . Всеки разумен човек е запознат,че компромисите са неизменна част от съжителстването. Но не това имам предвид.
Не Обеждавам ! Mr. Green
Виж целия пост
# 766
За сериалите, та се сетих - според мен сериали от типа Сексът и градът и Отчаяни съпруги са многоо вредни за съвременните млади жени, защото героините им са инфантилни кокошки на 40 с мислене и поведение на 14-годишни. Само са станали по-похотливи.

Абсолютно! Моделът, който формират е 1:1 с чалга модела. Дрешки, бижута, алкохол, секс където и с когото падне, после - клюки, малко кахърни терзания от време на време, и после всичко отначало...

Като видя компания от "готини сингълки 30+", които се кикотят къдраво и се изживяват като главни героини в сериал, ми е много забавно да ги наблюдавам Laughing  Най-малкото заради инфантилизма и начина, по който се различават от останалите компании.  Laughing

А какво трябва да правят  Rolling Eyes интересно  Thinking  Да се забулят - работа , вкъщи и търсене на жених на всяка цена  Rolling Eyes Забавляват се , живеят ..... брей инфантилно било  Grinning
Виж целия пост
# 767
Надя,пак не си схванала,мила.
Не става дума за компромиси,а за това,че някои жени търпят какво ли не,само и само семейството да върви. Видоизменят се до неузнаваемост в името на семеството. Жертват личното си щастие в името на това семейството да ,,върви,, . Всеки разумен човек е запознат,че компромисите са неизменна част от съжителстването. Но не това имам предвид.
Не Обеждавам ! Mr. Green

Наистина тежък живот и нерадостни примери имаш само пред очите си ,за да говориш така негативно! Cry
Дано новата година ти донесе просветление и вземеш решение ,което ще разхубави живота ти Simple Smile
И да си сингъл и да не си,важното е да знаеш какво искаш ,как да го постигнеш и защо го искаш:)
Виж целия пост
# 768
Надя,пак не си схванала,мила.
Не става дума за компромиси,а за това,че някои жени търпят какво ли не,само и само семейството да върви. Видоизменят се до неузнаваемост в името на семеството. Жертват личното си щастие в името на това семейството да ,,върви,, . Всеки разумен човек е запознат,че компромисите са неизменна част от съжителстването. Но не това имам предвид.
Не Обеждавам ! Mr. Green


Е аз пак не СХванах!! Ти от кои си точно?  newsm78 newsm78 Търпиш ли или не? ПРавиш ли компромиси или не?  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 769
Изобщо темата се изроди в женени срещу неженени.
А не това е идеята.
Виж целия пост
# 770
ами на майката с детето сигурно не и пише на челото -
търся си мъж спешно, че ми е време да раждам. Laughing



Това е от друга тема, ама си се отнася и за тук!
Виж целия пост
# 771
Не съм фен на брака, но нямаше да родя на мъж, който не ми е предложил брак. Просто щях да се пръсна  от съмнения защо не ме иска за съпруга!!!
Имаше една култова тема на Шанел

   
Предложението за брак - не се случва на всяка
Sunglasses
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551867.0  Peace
Виж целия пост
# 772
Не зная, аndariel, на мен не ми излзат пришки от възмущение, защото някой живее живота си по различен от моя начин или се отклонява по някой параметър от махленско-провинциалния модел.

Възмущение? Кой тук се възмущава? Ти пък, какво толкова си се влюбила в махленско-провинциалния модел, та все го буташ напред! На кого му пука за модела и кой се възмущава, та чак и пришки му излизат?
Виж целия пост
# 773
Хайде да се поуспокоим и да си пожелаем весело посрещане на Новата година, да е щастлива, мирна, в пъти по-добра от тази. И да имаме късмет и повече позитивни емоции всички-обвързани, необвързани, на 30 плюс и на 30 мин! Радвам се, че бях с вас през тази една година, беше ми и полезно и приятно. Всичко най-добро, да сте живи и здрави и много щастливи!  bouquet
Виж целия пост
# 774
Ех, и самото присъствие на Надето на единия полюс сериозно компрометира позицията и потапя кораба надолу. Laughing
Виж целия пост
# 775
Е, няма да я разбера тази тема... Аз ли съм единствената, която смята, че 30 е една чудесна възраст?

Аз наближавам 40-те и трябва да кажа, че досега десетилетието ми 30-40 се очертава като най-пълноценното в живота ми.
А, аз бях на същото мнение за себе си.
Виж целия пост
# 776
Ех, и самото присъствие на Надето на единия полюс сериозно компрометира позицията и потапя кораба надолу. Laughing

Че аз на кой полюс съм била, че и аз не разбрах!  Mr. Green Mr. Green На полюсите е много студено, предпочитам средата, златната среда по възможност!

И какво точно компрометирам! Ако нещо е достатъчно издържано, нищо и никой не е в състояние да го компрометира!  Mr. Green Mr. Green

А иначе в очакване на 2012 .... без страхове, ограничение и т.н. ...... Hug Hug
Виж целия пост
# 777
Е, няма да я разбера тази тема... Аз ли съм единствената, която смята, че 30 е една чудесна възраст?

Аз наближавам 40-те и трябва да кажа, че досега десетилетието ми 30-40 се очертава като най-пълноценното в живота ми.
А, аз бях на същото мнение за себе си.

И аз съм на същото мнение !
Точно в този период 30-40 се чувствах най-красива , обичана и желана ! Peace
На 20 бях най-дебела и не се понасях ! Blush
Виж целия пост
# 778
Е, няма да я разбера тази тема... Аз ли съм единствената, която смята, че 30 е една чудесна възраст?

Аз наближавам 40-те и трябва да кажа, че досега десетилетието ми 30-40 се очертава като най-пълноценното в живота ми.
А, аз бях на същото мнение за себе си.

И аз съм на същото мнение !
Точно в този период 30-40 се чувствах най-красива , обичана и желана ! Peace
На 20 бях най-дебела и не се понасях ! Blush

Ех пак забравяме ключовата дума "ТЪРСИ".



ами на майката с детето сигурно не и пише на челото -
търся си мъж спешно, че ми е време да раждам. Laughing



Виж целия пост
# 779
ами на майката с детето сигурно не и пише на челото -
търся си мъж спешно, че ми е време да раждам. Laughing
Генеколог ли се търси?
Не може ли да е жена?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия