Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 609
  • 1 306
# 975
То може и да е присъствие в нечия полюция, но да е представено като реален контакт.
Виж целия пост
# 976
Странно как тези , които не са били сингъл на 30+ знаят в детайли какъв е сексуалния живот на сингълките ? Или какво е ежедневието им ? Crossing Arms
Че и снимков материал сложили в подкрепа на твърденията си ? Wink
Виж целия пост
# 977
Да и после се сърдим, когато казват "Остави я тази, целият офис й се изреди!" И после мъжете са виновни!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  Кой пък казва така. Или някой, дето не му е бутнала, или някоя завистлива  колежка, голям праз.

  

Ето пак другите са ни виновни! Защо винаги търсим причината вън!??  Mr. Green Mr. Green Не може ли да сведем до 1-2 от офиса например /при наличие на 10/!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 978
  Не може. Я си представи, че от тия 10 осем са готини? То това е статистически невъзможно, но все пак...
Виж целия пост
# 979
Всички тук изхождате от мисълта, че сингълките 30+ са красиви, умни и богати.....

Ами,добре.Да приемем,че имаме налице готина сингъл 30-35 дама.Много атрактивна,умна,забавна, разкрепостена и т.н.Да,но в офиса ,където работи има и една 25 годишна ,също толкова атрактивна, умна,забавна и разкрепостена дама.
Идва нов колега ,на 30-35  ,свободен,умен,готин.....и двете дами насочват поглед натам.
Е, коя е с по-големи шансове,се пита в задачката?!    Simple Smile
Някой има ли изобщо съмнение?!


Днес, тази граница в точно тези цитирани от теб години, почти не си личи.Много жени на 25 приличат на жени на 35.Рядко личи наистина.
Виж целия пост
# 980
Всички тук изхождате от мисълта, че сингълките 30+ са красиви, умни и богати.....

Ами,добре.Да приемем,че имаме налице готина сингъл 30-35 дама.Много атрактивна,умна,забавна, разкрепостена и т.н.Да,но в офиса ,където работи има и една 25 годишна ,също толкова атрактивна, умна,забавна и разкрепостена дама.
Идва нов колега ,на 30-35  ,свободен,умен,готин.....и двете дами насочват поглед натам.
Е, коя е с по-големи шансове,се пита в задачката?!    Simple Smile
Някой има ли изобщо съмнение?!


Днес, тази граница в точно тези цитирани от теб години, почти не си личи.Много жени на 25 приличат на жени на 35.Рядко личи наистина.

Е защо не е обратното - на 35 изглежда като на 25!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 981
Странно как тези , които не са били сингъл на 30+ знаят в детайли какъв е сексуалния живот на сингълките ? Или какво е ежедневието им ? Crossing Arms
Че и снимков материал сложили в подкрепа на твърденията си ? Wink

В бг-мамма си все пак, тук всичко се знае Wink

А къде е темата за "почти 30+ и не търсещи"? може да не съм първа убавица, ама имам деца и хич не ме притиска времето  Whistling
Виж целия пост
# 982
Странно как тези , които не са били сингъл на 30+ знаят в детайли какъв е сексуалния живот на сингълките ? Или какво е ежедневието им ? Crossing Arms
Че и снимков материал сложили в подкрепа на твърденията си ? Wink

В бг-мамма си все пак, тук всичко се знае Wink

А къде е темата за "почти 30+ и не търсещи"? може да не съм първа убавица, ама имам деца и хич не ме притиска времето  Whistling

А какво е положението с готина - остава ли в заглавието!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 983
Странно как тези , които не са били сингъл на 30+ знаят в детайли какъв е сексуалния живот на сингълките ? Или какво е ежедневието им ? Crossing Arms
Че и снимков материал сложили в подкрепа на твърденията си ? Wink

В бг-мамма си все пак, тук всичко се знае Wink

А къде е темата за "почти 30+ и не търсещи"? може да не съм първа убавица, ама имам деца и хич не ме притиска времето  Whistling
Няма ! Grinning
Тук само ще ожалваме търсещите , колко са зле , щом досега не са намерили ! Crossing Arms
Виж целия пост
# 984
Наде, зависи кой колко пие, след четвъртия коктейл (щях да пиша ракия, но коктейл звучи по-подходящо Wink ), всички стават миски  Laughing
Виж целия пост
# 985
Никол, нали изясниха вече - няма начин да си не-търсеща. Само се правиш на такава.
Виж целия пост
# 986
Наде, зависи кой колко пие, след четвъртия коктейл (щях да пиша ракия, но коктейл звучи по-подходящо Wink ), всички стават миски  Laughing

Е тогава ще ги бройнем и другите двама от офиса /добре че са само 10/!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 987
Никол, нали изясниха вече - няма начин да си не-търсеща. Само се правиш на такава.
Хвана ме - не съм чела всичките 66 страници. Отивам в ъгъла да си посипя главата с пепел и после кротичко ще си чета какво търся  Blush
Виж целия пост
# 988
Никол, нали изясниха вече - няма начин да си не-търсеща. Само се правиш на такава.
Хвана ме - не съм чела всичките 66 страници. Отивам в ъгъла да си посипя главата с пепел и после кротичко ще си чета какво търся  Blush
Недей да ги четеш, че много ще се засрамиш. Засегнати са всички - с деца, без деца, щом си сингъл значи нещо има нередно. А ако на всичкото от горе ходиш и на работа - ама съвсем се заплесква пейзажа - то там се ходело да се чифтоса човек и да бройка, не се работи. Тъкмо си правя нова автобиография и да питам къде са тези офиси да се ре-пласирам. Кариеристки! Вече се обърках в кой век живея.
Виж целия пост
# 989
Никол, нали изясниха вече - няма начин да си не-търсеща. Само се правиш на такава.
Хвана ме - не съм чела всичките 66 страници. Отивам в ъгъла да си посипя главата с пепел и после кротичко ще си чета какво търся  Blush
Недей да ги четеш, че много ще се засрамиш. Засегнати са всички - с деца, без деца, щом си сингъл значи нещо има нередно. А ако на всичкото от горе ходиш и на работа - ама съвсем се заплесква пейзажа - то там се ходело да се чифтоса човек и да бройка, не се работи. Тъкмо си правя нова автобиография и да питам къде са тези офиси да се ре-пласирам. Кариеристки! Вече се обърках в кой век живея.

Е сега и в тема за предлагане на фирми за работа стана темата. Напредваме успешно! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия