Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 510
И пак съм аз  Blush, но с нова снимка от фейса на Джансел.  Hug



Aу, Пънар  newsm78 годежен пръстен ли има ?
И като гледам визията на Джансел снимката е от 2. 12. ,  Thinking защо чак сега излиза ?
Виж целия пост
# 511

                  Цвети,кое е това момиче на снимката?Знаеш ли?Не ми прилича на Пънар.
Виж целия пост
# 512
Танче, Пънар е и румънките я коментират  Wink, ама нали не разбирам.  Peace
Виж целия пост
# 513

             Цвети,с толкова променена визия е,че наистина не прилича на онази Пънар,която сме виждали

до сега на снимкити,които са поствани.

              Ако е тя наистина,страхотно изглежда!
Виж целия пост
# 514


Танче, ами тя - все си е хубаво момиче и си отиват много с Джансел.  Peace

Виж целия пост
# 515
Звезди на годината

В четвъртък 12 януари 2012 год. ще се състои награждаване на турските звезди.

http://www.yilinyildizlari.com.tr/
Виж целия пост
# 516
Ванчеnewsm78 какви са тези звезди, анкета ли е имало и  Thinking сега да ги награждават, нещо не се сещам за това ?  Blush

Виж целия пост
# 517

            Е,Цвети,толкова добре изглеждаща,като на тази снимка,никога не съм я виждала.

             Не може човек да откъсне поглед и от двамата.
Виж целия пост
# 518
Ванче,  newsm78 какви са тези звезди, анкета ли е имало и  Thinking сега да ги награждават, нещо не се сещам за това ?  Blush

Нямям никаква представа какви са тези награди, а не си спомням и миналата година да е имало такива.
Виж целия пост
# 519
Виж целия пост
# 520
За много години на всички гости и членове на клуба на запленените!

На всички вас и вашите семейства и близки много здраве и късмет!
Наздраве!

Да запазим през цялата година частица от празничното настроение на новогодишните празници!




Виж целия пост
# 521
БагиHug и на теб, и близките ти - най-сърдечни поздравления за Новата Година !   bouquet

Виж целия пост
# 522
Добро утро с усмивки! Grinning



Може да си пиете кафето спокойно, прегледах нета...раждания, сватби и разводи, няма  Joy

Хубав ден! Peace Hug

Скрит текст:
Виж целия пост
# 523
Добро утро,момичета.Лек и приятен ден

Виж целия пост
# 524
И пак съм аз  Blush, но с нова снимка от фейса на Джансел.  Hug

Aу, Пънар  newsm78 годежен пръстен ли има ?
И като гледам визията на Джансел снимката е от 2. 12. ,  Thinking защо чак сега излиза ?


С официални дрехи и грим, човек винаги изглежда по- различен- в случая и пораснал.  Wink Пръстенът го имаше на една снимка още през септември. След гостуването на родителите му.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=250227835026948&set=a … 819420&type=3

В геджето има една новина за Берен. На една от снимките мисля, че е и Джансел, но е доста мътен задния план и не се вижда добре. Това са само мои предположения. Peace



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия