
Не се е налагало на екипа да чака благоволението им и се е минало без 4часово снимане и много дубъли.
, а и сцената на кея и песента много харесвам
нищо не разбирам,
ама най-много кадри има с нашето момиче /. 
това арабски сайт ли е ? Ох
, нали разчитам все на Гугъл - обаче разбирам, че тези сватби са в световен мащаб / известни личности /, сватбата на Туба и Онур е топ-4. Но имам една молба към теб
би ли превела няколкото реда за такива, като мен
. 

това арабски сайт ли е ? Ох
, нали разчитам все на Гугъл - обаче разбирам, че тези сватби са в световен мащаб / известни личности /, сватбата на Туба и Онур е топ-4. Но имам една молба към теб
би ли превела няколкото реда... 

"двете ангелчета се очакват през февруари'', значи има време - да не бързаме с очакването. 


за превода!

Много изразителни, сладки и щастливи!
да ви е живо и здраво бебчето ! 
Препоръчани теми