Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 600
Добро утро! Hug

Благодаря за кафенцето!  Hug
Макар че слънцето примамливо грее през прозореца ми,
предпочитам да си стоя на топло в къщи вместо да излизам с кучето на разходка!  Joy Joy




Приятен ден!  Hug

Виж целия пост
# 601
Добро утро!

И навън слънце, и  Wink тук слънчево настроение - благодаря  Hug за него, а и за кафето.  Hug
А, аз ще добавя и един колаж, с може би най-често използван за това кадър /от рекламната кампания /, явно  newsm78 е от най-любимите, макар и да не е от филма.  Peace



Лек ден ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 602
Добро утро, момичета  Hug
Аз стигнах до първата спирка и тук ще поостана.  Peace

Благодаря ви за кафето, новините и снимките.
Посрещнете деня с усмивка!





Приятен ден!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 603
И един новогодишен поздрав от една любима филмова героиня - Гюлназ.




Виж целия пост
# 604
Тази нощ някой е рисувал! Peace



Цвети, и аз харесвам снимките от промо-танца!  Hug

И един новогодишен поздрав от една любима филмова героиня - Гюлназ.



Каква чаровна усмивка е отправила Гюлназ!  Hug
Все едно Кобретинчо и подарява пръстен- щипка! Joy Joy

Виж целия пост
# 605


Нещо ново, нещо синьо и нещо назаем...от турския форум Joy Joy :35
 А Линка да помисли, колко важни спирки има до крайната точка, и да ползва телефона: Peace
 Като си помисля само, как е съществувала филмовата индустрия без мобилката newsm78,
 Само пример: Бахар нямаше да звъни на Мурат и да го вика в хотела, после звъни на Хасрет, Хасрет звъни на Мурат, излъгана Хасрет звъни на Левент... и следва драма в двадесет епизида Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 606
Ами, Ринка  Thinking как да не харесваме тази красота / промо-танца /, то и сцената от филма с тези дрехи е от любимите, обаче като си спомня какво изпитах след тази реклама -  ooooh! нямам думи.  Peace



Надинnewsm78 май имаш право за този момент от филма и  Thinking как ли щеше да се развие той, ако ги нямаше телефоните.  Peace
Виж целия пост
# 607


Нещо ново, нещо синьо и нещо назаем...от турския форум Joy Joy :35
 А Линка да помисли, колко важни спирки има до крайната точка, и да ползва телефона: Peace
 Като си помисля само, как е съществувала филмовата индустрия без мобилката newsm78,
 Само пример: Бахар нямаше да звъни на Мурат и да го вика в хотела, после звъни на Хасрет, Хасрет звъни на Мурат, излъгана Хасрет звъни на Левент... и следва драма в двадесет епизида Cry Cry Cry

Много хубава снимка, а и обожавам каламбурите!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Непременно ще звънна... по-късно!  Joy
Виж целия пост
# 608
ЛинкаHug лек път!

И oт мен  Wink, една пълна компания от образите в "Запленяваща сърцето".  Hug

Виж целия пост
# 609
Лина, не само ти пътуваш!

Geliyor,geliyor ! Bugün Cansel abi geliyor ! ♥

Днес и Джансел се връща от почивката си!


Виж целия пост
# 610
Мислех да го скрия (че пътуваме заедно), ама феновете бдят!  hahaha hahaha hahaha



Виж целия пост
# 611
Мислех да го скрия (че пътуваме заедно), ама феновете бдят!  hahaha hahaha hahaha




Усетих, че криеш нещо!  Wink С тези междинни спирки!  Joy Joy

Виж целия пост
# 612
ЛинкаBlush а аз нали съм си любопитна, да попитам - други има ли с вас ?  Wink

Виж целия пост
# 613
ЛинкаBlush а аз нали съм си любопитна, да попитам - други има ли с вас ?  Wink




Цвети, само  всички почитателки на Джансел (той ги носи в сърцето си  PeaceWink Други няма!  bowuu



Това виждали ли сме го ?  newsm78
Виж целия пост
# 614
Линка, аз  Blush просто се притесних, някой да не ви дебне от засада.  hahaha



А, този поздрав за Нова Година - виждам за първи път.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия