
Благодаря за кафенцето!

Макар че слънцето примамливо грее през прозореца ми,
предпочитам да си стоя на топло в къщи вместо да излизам с кучето на разходка!


Приятен ден!






тук слънчево настроение - благодаря
за него, а и за кафето. 
е от най-любимите, макар и да не е от филма. 







:35
,
как да не харесваме тази красота / промо-танца /, то и сцената от филма с тези дрехи е от любимите, обаче като си спомня какво изпитах след тази реклама -
нямам думи. 
май имаш право за този момент от филма и
как ли щеше да се развие той, ако ги нямаше телефоните.
:35
,


лек път!
, една пълна компания от образите в "Запленяваща сърцето". 


С тези междинни спирки!

а аз нали съм си любопитна, да попитам - други има ли с вас ? 
а аз нали съм си любопитна, да попитам - други има ли с вас ? 
!
Други няма! 
просто се притесних, някой да не ви дебне от засада. 
Препоръчани теми