Нещо ме пере нервата и мен
писна ми от студ,сняг,висене в къщи и преходи до болницата и обратно в най-големите студове.Обаче като чета Доника и направо Дони-
все ще измислите някаква схема за водене и взимане.Ако трябва включете и комшийте и приятели..........сериозно,ние така правим с мъжо,защото си имаме само една работеща баба,а и двамата сме на дежурства от 07 ч.до 19 ч.А ревливото състояние е от времето..........такова едно депресивно е.Мим-дано лошото е минало!Бързо възстановяване!
Тоби-винаги успяваш да ме развеселиш 
А за имената-от моето не се оплаквам,макар че не е от най-хубавите-кръстена съм Красимира на дядо ми Кунчо
,но за фамилия-определено си харесвах повече моминстката /Манева/ от на мъжо /Гребчева/,но я смених защото още помня как децата в началните класове в училище ми казваха,че сигурно съм усиновена,или пък майка ми не е всъщтност моя майка /тя просто си беше запазила моминската фамилия/ щом сме с различни имена
и аз много страдах от това.Та да не се повтаря и при моето дете.

и това е било истина....
/, с една чаша червено вино и ще се възползвам от "намалението" - майка ми ще го доведе, пуснах си отпуск за другата седмица и ще сме заедно
. Наздраве!
не знам какво да ти кажа...борете се и дано да е само характер!
Почнах да свалям и филма Св. Валентин, но от два часа си седи на 0%, така че май това ще отпадне.
От друга страна пък е хубаво един празник да си е само за нас с баща му, дет се вика и ний сме хора 