Три свещички греят, а ЯНУАРЧЕТА се смеят

  • 33 842
  • 744
# 450
Здравейтеее!

Нещо ме пере нервата и мен  ooooh! писна ми от студ,сняг,висене в къщи и преходи до болницата и обратно в най-големите студове.Обаче като чета Доника и направо  Embarassed   /нямам си сериозни проблеми,а се жалвам/

Дони- Hugвсе ще измислите някаква схема за водене и взимане.Ако трябва включете и комшийте и приятели..........сериозно,ние така правим с мъжо,защото си имаме само една работеща баба,а и двамата сме на дежурства от 07 ч.до 19 ч.А ревливото състояние е от времето..........такова едно депресивно е.

Мим-дано лошото е минало!Бързо възстановяване!

Цитат
Заявих че просто има късмет ,че нямам за мъж някой бесен селянин да отиде да ги разхвърля Той : Ама заплашвате ли ме ? Аз -споко ,бе човек давам пример само ,мъжът ми е далеч и е толкова добродушен ,че ако го бях пратила  при теб ,дърва няма да видя до на пролет

 Joy Joy JoyТоби-винаги успяваш да ме развеселиш  Hug

 А за имената-от моето не се оплаквам,макар че не е от най-хубавите-кръстена съм Красимира на дядо ми Кунчо  Joy,но за фамилия-определено си харесвах повече моминстката /Манева/ от на мъжо /Гребчева/,но я смених защото още помня как децата в началните класове в училище ми казваха,че сигурно съм усиновена,или пък майка ми не е всъщтност моя майка /тя просто си беше запазила моминската фамилия/ щом сме с различни имена   hahaha и аз много страдах от това.Та да не се повтаря и при моето дете.
Виж целия пост
# 451
Развеселявам аз-ама днес в 11 дърва йок.И майка ми с чавето при дърварите.Онзи като се притеснил  EmbarassedАма ми бил сърдит щото съм то заплашвала с мъжа си hahahaТа почакали там около час и са прибрали с дърва най- после Party
За фамилите-аз Колева,мама-Христова,сестра ми Кинова -тя е друг баща,дете Пенков Mr. Greenвърви разправяй че имаш сестра   Laughing
Дони  HugДа му се не види и животът......И аз ревах на филма снощи ooooh!
Виж целия пост
# 452
Добър вечер.
Депресивните състояния са моя втора природа  Mr. Green. Сама се диагностицирам - много съм задобряла  Mr. Green.
Аз не съм ревала снощи на филма, в един момент ми се видя пресилено, но виж от един филм по ТВ1000 в събота, съм в ужасна душевна мъка ..... разправяше се за едно момче, ирландче, точно гладните години, за които има и паметник в САЩ - много се вживях в този филм - така силно ме е вълнувал само "12 маймуни" .... пък и като си помислиш че този беше по автобиографична книга  Tired и това е било истина....

Хайде сега, седнала съм тук /последна вечер без детето  smile3521/, с една чаша червено вино и ще се възползвам от "намалението" - майка ми ще го доведе, пуснах си отпуск за другата седмица и ще сме заедно Heart Eyes. Наздраве!

Дони  Hug силно! Не се предавай, а се успокой и съм сигурна, че ще намерите вариант.
Виж целия пост
# 453
Добър вечер иот мен! Аз съм по-добре, ама много ме боли тази глава....утре съм пак при невроложката пък да видим.

Тук такъв сняг заваля...всичко стана бяло! Няма ли край това студеното!

Доника   bouquet не знам какво да ти кажа...борете се и дано да е само характер!

За името ми - не само, че съм Мария, но съм и Иванова/о, чудо/ - бях така преди брака, и сега съм така, т.е. и мъжа ми е Иванов. Имам спомен за изпита след седми клас бяха ни наредили в списъците по азбучен ред и в нашата стая бяхме само Мария и Николай - 20тина деца, имаше едно момиче и трите ни имена съвпадаха:) Като цяло го харесвам - кръстена съм на любимата ми баба...

Сега ви оставям и влизам да се къпя ии да се наоплача...от инцидента, точно седмица вече, нито съм пила, нито пушила...за други неща да не говоря Crazy
Виж целия пост
# 454
Честит ден на влюбените!!!

Хубаво са го измислили, насред зимния депресантски студ да има един повод за мили жестове и романтично настроение Laughing

Такааа, за довечера съм подготвила романтично меню- тарталети с бри и доматки, гарнирани с пържени пресни картофки и аспержи с масло Laughing Плюс вино и бонбони. Ще има и любовно тирамису, т.е. тирамису в чашки, със нарисувано сърце отгоре и украсено с ягода. Ще подредя и масата специално, имим един тематичен свещник, ще има музика и дрес код. Казах на Мишо, че ще е само по риза. Аз ще съм с костюмчето, което преди време ви покавах. Това е планът, въпросът е дали ще стане. Трябва да сложим децата да спят в осем, а ние да успеем да не заспим веднага след това. Приготвила съм и малко подаръче- едно сърце, което се закачва на стената. Има готин надпис, а на гърба ще напиша и аз нещо Grinning Почнах да свалям и филма Св. Валентин, но от два часа си седи на 0%, така че май това ще отпадне.


Мим, пиши какво стана при докторката! Добре ли си вече?

Елена, дойде ли си Марти, или довечера?

Айде, до после, сега отивам да правя тирамису.
Виж целия пост
# 455
Ради...изчервих се, бе душа Embarassed Айде стискам палци, че то приспиването не е по поръчка hahaha
Мим, оправяй се и ти бързо.
Аз снощи трябваше да правя мъфини сърца, но ни изненадаха гости. Днес ще се прибера по-рано, че няма кой да вземе Гого и ще се помъча да ги направя.

И да ви пожелая да сте Опиянени от любов Hug Обичам ви, обичайте се и вие (да имитирам Наталия Симеонова hahaha)
Виж целия пост
# 456
Честит празник - който както го празнува!
Радостче, кефиш ме с ентусиазма си. То много зависи и от човека насреща, де. Хубаво изкарване!
Аз пък нали не бях добре тия дни и не ми се пушеше, реших да пробвам ей така да поспра цигарите. Не мога да кажа окончателно ( все пак съм реалист и знам, че няма такова нещо като бивш пушач), но колкото откача - толкова, както каза една колежка. Алкохол съответно също не съм пила, но него няма да го отказвам - прекалено праведна ще стана. За довечера мислех да излезем, но сега се чудя и май ще се откажем. Отчасти заради времето, отчасти защото майка ми сигурно ще излиза, а Кари трябва да стои с баба ми цял ден и вечер..Абе, обзела ме е една апатия...но хайде да не ви развалям настроението..
Виж целия пост
# 457
Люби, по-твърдо с цигарите Hug Преди 6.5 години спрях да пуша от раз...спрях мъжете (остана само един)...То затова само алкохола ми остана Blush
Виж целия пост
# 458
Честит ви двоен празник  Hug
Аз да ви кажа не се отказвам доброволно от нито един от пороците си - пушене, пиене, любов... То за кво живее човек, да му се не види  Crazy
Станах в 06.00ч. и облепих цялата къща със сърца - плюшени с лепенки, хартийки сърца с любовни надписи, като на всяко сърце с надпис /имаше и ненадписани мноооооогоооооо/ бях сложила указания къде да намери всяко следващо, а последното такова /те бяха 14 на брой надписаните/ водеше към скрития му подарък - парфюм  Mr. Green
Ей умирам си да мисля такива простоийки  Heart Eyes Ако вложа такова старание в работата, досега министър да съм станала, ама пусто...
Планове за довечера не правя, щото от сега ми се спи  Mr. Green
Важното е, че и двамата мъже вкъщи са останали изненадани, особено Делян  Joy Как не се сетих и на него да взема нещо за празника и сега ме е яд  #Cussing out От друга страна пък е хубаво един празник да си е само за нас с баща му, дет се вика и ний сме хора  Sunglasses
Лек и изпълнен с много любов и вино ден ви желая от все сърце  Hug
Виж целия пост
# 459
Люби, по-твърдо с цигарите Hug Преди 6.5 години спрях да пуша от раз...спрях мъжете (остана само един)...То затова само алкохола ми остана Blush
Крилца са ти наболи, нали??
Виж целия пост
# 460
Люби, по-твърдо с цигарите Hug Преди 6.5 години спрях да пуша от раз...спрях мъжете (остана само един)...То затова само алкохола ми остана Blush
Крилца са ти наболи, нали??
Баш, вече едва ги прикривам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 461
Люби, по-твърдо с цигарите Hug Преди 6.5 години спрях да пуша от раз...спрях мъжете (остана само един)...То затова само алкохола ми остана Blush
Крилца са ти наболи, нали??
Баш, вече едва ги прикривам Rolling Eyes

И кво ся - ш'си ги мерим ли  Mr. Green - аз не пия, не пуша (от около 4 години, т.е. откакто забременях с Кало), по мъже не ходя... баси, аз съм за манастир  Mr. Green
Виж целия пост
# 462
ААА, Сис, вие си ги мерете  Mr. Green
Пък може да правим поклонение по домовете ви  hahaha
Виж целия пост
# 463
по мъже не ходя... баси, аз съм за манастир  Mr. Green[/b][/color]

Леле, Сис и ти ли с непорочно зачатие?  ooooh! Очевидно е, че не ходиш по мъже  Whistling
Виж целия пост
# 464
Е, по един ходя, ама си ми е само един.. Но като се замисля... ние нямаме брак, значи живеем в грях - явно не съм за манастира  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия