НОЕМВРИ месец мина, иде баба Зима!

  • 71 128
  • 739
# 165
Моята Алекс миналата седмица се самопосдтрига, сега е с една смешна прическа като едно време-сасон (или нещо такова). Joy
И за протокола- само13кг е. Има ли други слабаци като нас?
Виж целия пост
# 166
Моята Алекс миналата седмица се самопосдтрига, сега е с една смешна прическа като едно време-сасон (или нещо такова). Joy
И за протокола- само13кг е. Има ли други слабаци като нас?
Има,има  Laughing И Анита е 13 кила и 90 и няколко сантиметра-аз сама се опитах да я меря и тегля, ама не ми се получава много добре.На кантара стои, ама със сантиметъра  Crazy

Иначе и ние минахме покрай самоподстрижката.Беше набарала моята самобръсначка  Sick Но за щастие леко се размина.

Илка радвам се, че всичко отшумява при Ида.Ами вие с Йоската как сте, някакви признаци  Thinking

Ани
 Hug И аз виждам зор с дрехите, особено с дънките.Ако купя за 3 год.й са огромни, а тези за по-малките са правени за деца с памперси и дъното й виси до колената.Един път да се затопли и да слагаме клинчетата и полите

Ето смешка и от нас.Вчера сутринта ви казва "Мамо дай ми дъвка". Казвам аз че нямаме, че ги е изяла всичките, а тя вика "Мит тогава ми дай половин дъвка"  Crazy

Лек ден   bouquet
Виж целия пост
# 167
Хахаха, Илка, Ида голяма пуританка  Hug моите и двамата са ексхибиционисти, само голи искат да ходят, даже на Мая една от първите й думи е "голчо", ама така хубаво я казва. Съблича се сама, само копчетата на бодито са й трудни и се бие по шкембето и вика "голчо, пупа"  hahaha
Дрехите на Момо са размер 110-116 за блузките, панталони 4-5 години, обувки 28 номер.но не знам колко е висок и колко тежи, че ходим на доктор само като е болен. А тогава тя не иска да го мери и тегли. Но раз.и,ата им сМая е точно една глава, явно тя сега дърпа по-бързоо от него. Тя е към 87см и 11кг. Вчера я снимаах как се люлее на 1 ръка и хем се люлее, хем се и върти около ръката си. Голяма маймуна  ooooh!
Виж целия пост
# 168
 Shocked Shocked Shocked

Диданке
така като те чета Анита е от калибъра на Мая.Имаме дрехи за година-година и половина, а обувките й са 23 номер май (5 и половина английски).Егати миньона излезе това моето дете Crazy
Виж целия пост
# 169
Аз усещам как съвсем скоро ще почна да доизносвам дрехите на Косьо.  Joy Дрехи купувам вече за 5-6 годишно. Отдавна беше 107 см, но не мога да хвана да стои мирен, че да го премеря. А килцата отиват вече към 20 при това без да е дебел, даже бузки няма.
Виж целия пост
# 170
Абе кати ви чета и  пак почвам да се психясвам Mr. Green.
Йоши е към 98-100 см., но отдавна мина времето като го гонех със сантиметъра и го мерех по няколко пъти на ден  Joy. И пред мойто мъж така си посипвах главата с пепел каква hahaha лоша майка съм и затова не ми расте детето hahaha bowuu.
При което човекът ме скастри здравата, как съм тотално куку и баща ми да не е гигант, че да няма на кого да се метне Йошката Joy.
Успокоих се де, Яни се е метнал на батка си - миньони Heart Eyes.
Виж целия пост
# 171
Хаха, добре че тая скорост на растеж в см е извън моя корем, че ако бяха дългуни още от шкембето, не знам какво щеше да ми се случи  hahaha и двамата са се метнали на баща им, въпреки че той не е някой гигант - 186см е  newsm78 а Момо си е с по-тежък кокал, иначе и той почти никаква пухкавост няма. Но това сигурно е  и заради височината, килата се разпределят нависокото и няма где да го щипнеш  hahaha то и Мая я мислех за слаба, а то се оказа, че е просто висока ии за това крраката са й като щеки  newsm78 абе да са живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 172

Успокоих се де, Яни се е метнал на батка си - миньони Heart Eyes.

Ами и нали и за моята мома трябва да има ергени я  Naughty Ако застане до Момо ще са като крачун и малчо  hahaha
Да не ме чуе сватята, че   Whistling
Свате я кажи как е сладък Фаф, височък ли расте  Whistling
Виж целия пост
# 173
Привет, привет!  Simple Smile
Я да спрете да намирате кусури на децата!  NaughtyМного са ни хубави даже! Важното е да са здрави.  Peace
А и като чета, явно тоз` калибър е обичаен за тяхната възраст. Симона ми е някъде около 14кг. и 100-тина см. Дрехи купувам обикновено съответстващи на възрастта, но зависи от модела - понякога има разминавания. Най-вече панталоните са ни широчки, но пък тя ходи предимно с клинове в момента, та не е кой знае какъв проблем.

Ей, ама голям студ навън! Уж слънчево, пък студено. Дано по празниците се позатопли!

Виж целия пост
# 174
Като гледам децата ни са си супер, ние сме лудите, дето все кусури им търсим.  Crazy

Ние с Йоси още си чакаме варицелата. Нейде след събота съм я запланувала, да видим  Thinking Whistling

Утро, не го чакай топло по празниците, ще вали  hahaha
Виж целия пост
# 175
Свате, Фафи е височък - последно го мериха 104-5 см преди месец някъде, ама е манекен - 15кг и половина. Яде за световно, но не се спира. Много е доволен и твърди, че така трябвало, да няма голям корем, че да не му пречи да тича  Mr. Green Никой не можел да го стигне и хич не се учудвам  Mr. Green Дрехи - за 5 годишно блузите, панталони за 3, че все широки. Обувки - 27, 28 номер. Голямо конте се извъди и само спори с мен какво ще облича. Сутрин по 10  минути водим дискусии само за гащите  Mr. Green
Виж целия пост
# 176
Алекс е пък във някаква фаза- иска само едни и същи дрехи да облича- едни дънки и една блуза+2чифта чорапи. Тези дрехи непрекъснато се перат и се носят , при всеки опит да се облече нещо друго, следва рев, хвърляне на дрехите, отива  и вади от коша за пране макар и мръсни гореспоменатите дрехи. Вчера и купих една много сладка дънкова поличка с надеждата да прояви интерес и към други дрехи, но не Naughty. Дано да е период, че вече съм тотално изнервена от този каприз, освен това въпросния кат избеля и е съвсем захабен.
Виж целия пост
# 177
А здравейте.Компа ми се побърка нещо.От сутринта се опитвам да го пусна и чак сега успях.Ще се ходи на чичо доктор май  Thinking

Свате паднах като те четох.Голям умник е ей.Ама много правилно си разсъждава детето.Я ела ме виж мен сега с това шкембе дали мога да тичам  hahaha

Вита и ние сме така понякога.Иска само рокли.Аз нямам проблем с това ама ако е някакво дъждовно иди сложи рокля.Или ако е с рокля трябва да е гумените ботуши.Ама тя не иска, иска обувки.И ей така и ние водим спорове за обличане.

Илка
ай да идва и да заминава, че то така нито сте болни да седите само вкъщи, ни да излезете.Ужас.

Айде бягам да чистя, че мама ще ми идват на гости за празниците  Heart Eyes
Виж целия пост
# 178
Честит празник и ВеликДен на всички а на малчовците с хубави имена които днес празнуват - честит имен ден  bouquet
Виж целия пост
# 179
Христо Воскресе!
Много здраве, щастие и късмет милички  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия