Хайде Юлче със шейната да превземем планината

  • 37 993
  • 737
# 150
desivalko_ , снимките не се отварят  Wink
Виж целия пост
# 151
noriscat много яко  Laughing
Аз за чистене, какво да кажа, май си падам маниячка  Mr. Green ужас просто, чак аз не се търпя  Whistling
ето да ви покажа зайчето  Wink


при мен се отварят Peace
Виж целия пост
# 152
noriscat, страхотно стихотворение.  Laughing  Laughing  Laughing

Зайчето е много сладко.
Виж целия пост
# 153
Aaa tova stihotvorenie shte go razprostrania:)))))
Виж целия пост
# 154
Ооо Деси, май си започнала да тренираш. Като се прибера в Сф ще идвам във вас да карам колело  Wink

Зайчето ви е много сладко, и другите две зайчета също  Hug
Маги изглежда руса  Laughing
Виж целия пост
# 155
Ооо Деси, май си започнала да тренираш. Като се прибера в Сф ще идвам във вас да карам колело  Wink

Зайчето ви е много сладко, и другите две зайчета също  Hug
Маги изглежда руса  Laughing
ще те чакам само да не се отметнеш  Wink
Виж целия пост
# 156
   Десивалко,чудни са ти всичките зайчета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Маги с таз' косица  е като херувимче!  Heart Eyes
   Започна ли да яде милата?

   За чистотата и останалото.....
   Чистя непрекъснато....Разхвърля се наново.Пак чистя.....  #Silly
   Успокоява ми мисълта,че ако не чистя,положението ще е още по-зле.  Crazy  Laughing Laughing Laughing

   Стените (а и някои мебели ) са ни изрисувани най-щедро.  Crazy Почистени и пак изрисувани! На места по същите (почистените) линии  Joy
    Ще пребоядисаме,като му дойде времето,няма проблем.  Laughing Peace

    За мен е важното да ни е измито (особено банята,кухнята,антрето).
    Как сте с ползването на почистващите препарати,да ви питам?
    Аз редовно използвам Доместос и тем подобни,най-вече в банята ,де........но все пак.....
    Вие ползвате ли?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 157
една нова анкета по желание на Scarly  Peace
Виж целия пост
# 158
Много хубаво стихотворение и хубави зайчета  Heart Eyes
Ние скоро освен с котката и рибите се сдобихме и с игуана  Crazy Сега търсим пак дом на котката, но за момента безуспешно  ooooh!
Явно повечето мами вече са на работа, защото активността във форума значително е намаляла  newsm78
Виж целия пост
# 159
Селма хапва си вече, доста добре даже  Hug
а за косата не ми се говори, не мога да я среша изобщо  Crazy
гласувах в анкетата, ние сме изцяло на тати  Wink
cvetulka така е всички май са на работа вече, макар, че аз от работата мога да пиша, в къщи ми е почти невъзможно  Mr. Green Маги както ме види да сядам на лаптопа и веднага трябва да и пусна маша и медвед  Whistling събота и неделя хванах мазоли на ушите от Маша  Joy иначе реве и се чува до 1вия етаж.
Много хубаво стихотворение и хубави зайчета  Heart Eyes
Ние скоро освен с котката и рибите се сдобихме и с игуана  Crazy Сега търсим пак дом на котката, но за момента безуспешно  ooooh!
Явно повечето мами вече са на работа, защото активността във форума значително е намаляла  newsm78
добре сте се обзавели със животинки, при нас заека само да фокусира Маги и бяга с 200  hahaha
Виж целия пост
# 160
При нас малката май не прилича на никой или поне е по-малко от всеки. Наскоро имахме на гости една малка госпожица, която беше изцяло одрала кожата на майка си. Много е хубаво  Heart Eyes Heart Eyes
За сметка на това пък някои навици са й изцяло като на тати, а мислех че навиците не се унаследяват  Shocked

Какво правите сега като е студено с малките? Ние сме болни и не излизаме много навън, а като гледам температурите тази седмица май изобщо няма да се излиза, край нас не е разчистено и има едни огромни преспи сняг  Whistling

И аз се присъединявам към върналите се на работа другия месец
Виж целия пост
# 161
Здравейте! Ние бяхме малко извън града и се прибрахме в неделя. Добре ни се отрази на всички времето извън ежедневието и дома.
При нас Крис прилича почти изцяло на баща си, но очите му са моите, навици има по скоро от мен, но си мисля, че просто някои неща ги копира защото все сме си двамата и следи най вече мен.
При нас вчера обявиха грипна епидемия и изобщо не искам да извеждам детето навън, защото е поне - 15 градуса и духа ужасно. Не става да се моткаме навън, а ако излезем трябва да се разходим в някой търговски център, но сега ще е пълно с деца и сигурно болни, защото не са на училище. Ще си седи в къщи, че не ми се иска да го разболеем. Нашата лекарка ни изписа имунокол (коластра) и го пием вече месец и нещо. Дано има ефект и ни прескочи грипа.
Излиза ни кътник и по цяла нощ почти не спи, не плаче, но е много неспокоен и на всеки половин час се буди и се върти, докато накрая не се примъкне при нас.
Аз вчера се записах на аеробика. Ей, голям зор ви казвам, ама няма да се откажа, че съм станала слон от това бездействие и стоене в къщи.
Виж целия пост
# 162
Влизам да се похваля и с последният избил кучешки зъб!  newsm44
И така, вече официално, мойто дете е с пълна усмивка  Mr. Green

Има ли други в отбора?
Виж целия пост
# 163
Здравейте,
ние си имаме кучешките зъбки, но остават последните най-задни кътници.
Виж целия пост
# 164
Здравейте момичета Simple SmileИ  моята кукона изцяло прилича на баща си/по думите на всички приятели/ Sad
Влизам да се похваля и с последният избил кучешки зъб!  newsm44
И така, вече официално, мойто дете е с пълна усмивка  Mr. Green

Има ли други в отбора?
Честито Tyra пълна усмивка,много са сладки като се усмихнат и се видят зъбчетата. Ние от два месеца се радваме на 16 зъбчета,а как хапе с тях Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия