Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 34 011
  • 744
# 690


Предполагам, че магарето на Джансел е по- мобилно, от колегите му вивакомци, на които им трябваше три дни. за да активират един нов модем. Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Но пък добрите вести идват бързо, когато имаш добри приятели Grinning Благодаря на Линка, изпревари с едно позвъняване останалите, които също прегръщам Hug  Hug Hug

Царина, добре дошла...готини сме  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 691
Този колаж ме подсеща да напишем едно писмо на Джансел във туитъра или фейсбука да ни изпрати автографи Mr. Green. Може и до един получател, ние тук после ще си ги разпределим по нашата поща Joy
Виж целия пост
# 692
 

Розовото е актуално! Peace
Виж целия пост
# 693


Черпя за бебоците по мааленски Grinning Дарявам си и златото, да не каже Кобра, че съм стисната Joy Joy
Виж целия пост
# 694
Дали вече Кобра е претеглил гривните Joy hahaha
Виж целия пост
# 695
Дали вече Кобра е претеглил гривните Joy hahaha

Няма нужда от теглене!  Wink Кобра от километри с окомер преценя колко тежат! Joy Joy Joy

Надали теглото им му се е видяло достатъчно! Wink
Сигурно казва: А, за две  бебета само толкова ли!
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 696
НадинWink като видях гривните и аз помислих за това, Кобра как ли ще ги тегли и какви ли думи би казал, че той нали много ги разбира нещата.  Joy Joy Joy
Ама, сигурно би ги оценил.  Peace

А, пък аз за да не си представям Туба с бебе на ръце,  Blush си откривам снимки, като тази от ''Под липите".  Hug



Но, нали и Джансел ми е любимец,  Wink а и тази му роля - също, та го добавям и него.  Hug
Виж целия пост
# 697

Виж целия пост
# 698
Дали вече Кобра е претеглил гривните Joy hahaha

Няма нужда от теглене!  Wink Кобра от километри с окомер преценя колко тежат! Joy Joy Joy

Надали теглото им му се е видяло достатъчно! Wink
Сигурно казва: А, за две  бебета само толкова ли!
Joy Joy Joy

Ама вярно само гривни и алтъни са му в главата на Кобретин Joy

Виж целия пост
# 699


Попаднах на този Онур по време на снимки. Жал ми стана, едни 'профсъюзни" сандалки да му бяха дали. Wink А той не само че е босичък, ами му е и весело Grinning
Виж целия пост
# 700
Вярно,  Wink Цари, все златото му беше в главата на Кобра, как се радваше на придобитото на сватбата и премисляше кой, коя гривна е дал и как бързо разкри крадеца,  hahaha който му взе "съкровището". Или пък, как после на обрязването на бебето,  Wink му се искаше повече злато да получи.  Joy Joy Joy



НадинWink не го мисли Онур толкова, той сигурно заради ролята си е бос.  Joy Joy Joy
Ама, я виж каква дистанция спазват с партньорката му, а иначе и на двамата им е смешно.  Peace
Виж целия пост
# 701
Здравейте!  Hug

Надин, ти се появи, а пък в каква премяна...  Heart Eyes
На Туба с любимите цветя, щото Хасрет обичаше рози най-много, а Туба се омъжи с виолетови орхидеи!  Heart Eyes

Баги  Heart Eyes и ти с нов подпис! Всички с нова премяна, само аз съм си със стаарата   Crossing Arms

Направо си казвам, че грам не харесвам Джанселко с тези бели костюми!  Naughty Не ми е достатъчно мъжествен. Харесвам го в черно, избръснат до синьо и ако може да е без вратовръзка - все са му на една страна!  hahaha hahaha hahaha
Хайде, Царинка, моля, направи  един колаж с такъв Джансел!



Цвети  Hug тръгвам да гледам пети епизод, няма ли малко снимчици...  Simple Smile

Малките дами, мама и тате са се скрили добре. Щом няма снимки в темата, значи никъде няма.  Peace
Ринка  би ги открила!  Hug
Днес ще продължим с филма или с празника, или и с двете...  hahaha hahaha hahaha

И малко целувки . за тонус!  Hug

Виж целия пост
# 702
ЛинкаHug
Аз, нямам проблем да караме и смесено,  Wink на който , каквото му е на душата, а другите -  Thinking все нещо ще поддемат.  Wink
Но,  ooooh! вярно бях подхванала 4 епизод и заради хубавата новина не го довърших,  Blush та мога да продължа от там, където спрях разказа по картинки и докато не изскочи нещо друго.  Peace
Пък и да не досаждам, също.  Peace

Първо обаче -  Laughing един весел колаж.  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 703
Може и да му е пълна главата на Кобра с мечти за злато, но пък същата глава роди "пръстените" с телчета от щипки за пране.  Peace:То със златни халки всеки знае...скука и стандарт Joy Joy Joy

Тези дни погледах повече телевизия/даже стигнах" Комисар Рекс" Joy/,и дали вече съм увредена...но ви казвам, че актьорите от сериала ни, са много, ама много добри Peace
Виж целия пост
# 704
Цвети,  Hug на кого да досадиш...  Joy
То тука сме си все ... запленени!  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия