Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 630
Габи, как разбра, че е Мая? Да не си говорите по скайпа с нея?
Виж целия пост
# 631
Виж целия пост
# 632
Габи, как разбра, че е Мая? Да не си говорите по скайпа с нея?


За жалост, все още не сме си разменили пълномощно. Ама се надявам до няколко месеца и това да стане... Joy Joy Поне да се научат да пълзят бебките... Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 633
Габи, как разбра, че е Мая? Да не си говорите по скайпа с нея?


За жалост, все още не сме си разменили пълномощно. Ама се надявам до няколко месеца и това да стане... Joy Joy Поне да се научат да пълзят бебките... Joy Joy Joy Joy
Габи, босички ли да пълзят - зима е Stop Време е да им пратиш терличките.  И без това сте затрупани - можеш повечко да наплетеш.
Виж целия пост
# 634


Любопитковци!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 635

Габи, босички ли да пълзят - зима е Stop Време е да им пратиш терличките.  и без това сте затрупани - можеш повечко да наплетеш.

Офф яяя, те ще пропълзят чак след 7-8 месеца...

И да се разберем...няма да пращам терлички, защото те не приемат подаръци.

Ама има друго решение... Тати Онур ще го изуча да ги плете, докато куклите спят... Joy Joy К'во ще му стане?  Whistling Whistling Таман ще се развлича... Joy Joy
Виж целия пост
# 636
Габи, ти каква работа имаш с тати Naughty  Това ли ти била скритата мисъл, а аз си мисля, че се оправдаваш с отказа на подаръците ooooh!
Виж целия пост
# 637
А, моят най-любим момент в този епизод е сцената в махалата / с Мурат и Хасрет/...



 Peace Peace Peace Peace Peace Peace

Виж целия пост
# 638
Габи, ти каква работа имаш с тати Naughty 

Оооо...той ми е ученик, джанъм. Как ме виждаш мене да се задявам с женен мъж...  ooooh! ooooh!

Само една моя тръпка мадам Злата не предира за мъжкия статус.  Joy Joy
Виж целия пост
# 639
Имало и по-тежки случаи на нет- зависимост!  Wink
Или това е семейството днес?  Wink
                                         

Скрит текст:

Горкия мъж.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 640
А, моят най-любим момент в този епизод е сцената в махалата / с Мурат и Хасрет/...



 Peace Peace Peace Peace Peace Peace



 newsm03 smile3521

Невероятна сцена, направо така я почувствах,  Heart Eyes сякаш ток минава през мен - такива погледи и докосвания, а как се променят лицата им в различните моменти.  Peace
Виж целия пост
# 641

Виж целия пост
# 642


http://www.gecce.com/haber/cansel-elcinden-ozel-kare-183235.html
Виж целия пост
# 643
Тази преса, продължава да ме изненадва  Thinking, явно голяма скука ги е налегнала.  newsm78
Не могат ли да тръгнат  newsm78 и да дирят новини за известните личности, а чакат - те сами да пуснат нещо в Туитър, та да го копират подред във всички издания.  ooooh!
Сега да видим  Thinking на колко места ще сложат тази снимка на Джансел newsm78 и не е ли по-добре, като им е интересен,  Wink ами да вземат едно интервю, предполагам, че няма да им откаже  Simple Smile, а пък и ние ще сме доволни.  Peace

Виж целия пост
# 644
Добро утро! Hug



Хубав ден, с усещане за жена...и още нещо! Heart Eyes

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия