Поне да се научат да пълзят бебките...
Поне да се научат да пълзят бебките...

Време е да им пратиш терличките. И без това сте затрупани - можеш повечко да наплетеш.
Време е да им пратиш терличките. и без това сте затрупани - можеш повечко да наплетеш.
К'во ще му стане?
Таман ще се развлича...
Това ли ти била скритата мисъл, а аз си мисля, че се оправдаваш с отказа на подаръците









сякаш ток минава през мен - такива погледи и докосвания, а как се променят лицата им в различните моменти.
, явно голяма скука ги е налегнала. 
и да дирят новини за известните личности, а чакат - те сами да пуснат нещо в Туитър, та да го копират подред във всички издания. 
на колко места ще сложат тази снимка на Джансел
и не е ли по-добре, като им е интересен,
ами да вземат едно интервю, предполагам, че няма да им откаже
, а пък и ние ще сме доволни. 
Препоръчани теми