Паническо разтройство - част 8

  • 70 976
  • 736
# 195
ane1 и Джей Ло, дръжте се милички....нали знаете, че това неразположение е временно! Питам се защо се случва това главно и все на майки като нас...на малки сладури, които вместо да им се радваме, ние сме като парцали.Колко са големи вашите бебоци? Hug
И аз като ane1 съм опитала какво ли не и няма ефект, поне за мен, но някак си напоследък се опитвам да си налагам, че аз сама трябва по малко с усилия да си помагам да излезна от този кошмар Rolling Eyes
С вас съм, защото напълно ви разбирам!

 Hug. Ами моята бонбонка е на 3 месеца   newsm53
Виж целия пост
# 196
Ние сме  големи мъже на 9м.! smile3504 Имаме си и кака на 10години. Това ПР ми се появи когато кака беше на 4г .Представяте ли си откога  се мъкне с мен .Знам че единственото лекарство сме си ние самите  и никой друг но...... Peace
Виж целия пост
# 197
Олеее, ми те мъници бе Simple Smile сладкишчета:) да са ни живи и здрави:)
Ane1 ти наистина бая време си в това чудо Sad Но щом си успяла да се навиеш на още едно детенце, значи.....имаш силата да го направиш, да се измъкнеш...и не само ти, а всички ние:)
Виж целия пост
# 198
Момичета, да са ви живи и здрави бебоците и вие заедно с тях! Много да Ви радват! поздравявам ви за смелостта, аз не знам дали бих я имала! Simple Smile))
Виж целия пост
# 199
момичета,голям спор сте му ударили тези дни  Wink ама няма лошо, в спора се ражда истината  Simple Smile Лошото е, че при нас всяка си има нейната истина. Аз много се ядосвам някой като ми каже "усмихвай се, радвай се на слънцето, на звездите......" е, радвам им се, ама то не ми пречи да ми изтръпват краката например, или да ми се вие свят. Така,че не се карайте, всеки си знае как се чувства. Аз лично ако не съм наистина добре ще си пия пак лекарствата и ще се радвам на живота. Това е моето разбиране.
По тоя повод, габриела, не се притеснявай за твоя АД. Не е страшен и е нормално в началото да се чувстваш така. В БГ дават в началото и успокоително, но в западните държави нямат този навик. А това което го пише в листовката го пише за всеки АД.
Пожелавам ви спокойна нощ и утре слънчев ден!
Виж целия пост
# 200
Аз много се ядосвам някой като ми каже "усмихвай се, радвай се на слънцето, на звездите......" е, радвам им се, ама то не ми пречи да ми изтръпват краката например, или да ми се вие свят.


Много ме кефи това и абсолютно съм на твойто мнение Joy
Приятна и спокойна вечер и от мен! Hug
Виж целия пост
# 201
Да са ни живи и здрави  на всички децата !Но защо точно на нас такива млади хора ни се случва всичко това , вместо да се радваме на децата си и сега да си живеем най- хубавите години , ние се лутаме с това ПР и не можем пълноценно да се радваме на живота! Знаете ли милички , като си помисля че девет месеца изкарах на два валидола общо и се справих и с кризи и всичко  , значи можем !Вие как бяхте по време на бременноста? newsm78
Виж целия пост
# 202
Честит Свети Валентин пожелавам ви половинките до вас много да ви изненадат newsm51 и довечера да има едни  newsm44 newsm68 newsm44

Да са ни живи и здрави  на всички децата !Но защо точно на нас такива млади хора ни се случва всичко това , вместо да се радваме на децата си и сега да си живеем най- хубавите години , ние се лутаме с това ПР и не можем пълноценно да се радваме на живота! Знаете ли милички , като си помисля че девет месеца изкарах на два валидола общо и се справих и с кризи и всичко  , значи можем !Вие как бяхте по време на бременноста? newsm78

И аз през цялата бременност съм изпила едно валидолче ама иначе постоянно си мерих кръвното  Laughing
Получавах паники но наистина се преборвах някакси. Дано и занапред продължим да се борим и дори най-добрия вариант да се излекуваме напълно защото тези малки същества разчитат на нас, та нали ние трябва да ги възпитаваме  newsm03
Виж целия пост
# 203
Честит Свети Валентин на всички! newsm51! Много любов , усмивки и позитивизъм на всички! Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 204
Дже Ло и maiamiii  вие от кога сте така  милички и пиете ли нещо в момента?
Виж целия пост
# 205
ane1 Аз съм бременна вече в 7м досега се справях но колкото по напредва бременноста толкова повече се страхувам и притеснявам а иначе не ползвам даже и валидол изживявам си кризите и продалжавам Иначе и аз продължавам да меря това кръвно а преди не бях хващала такъв апарат сега само да ме заболи глава и се вкарвам в филма СТРАШНО Е Незнам вече какво да правя ...........ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА   1dating
Виж целия пост
# 206
клео 03 Още малко остана мила, така че стискай зъби заради съществото което носиш в себе си.  Hug

Дже Ло и maiamiii  вие от кога сте така  милички и пиете ли нещо в момента?

Аз съм от три години че и малко повече.  Sad
Виж целия пост
# 207
Kleo  ние сме с теб и ще те подкрепяме ! Мисли си затова малко същество , как ще се гушкате  и разходате през лятото . Знаеш ли аз си бях направила  бележник с хубави и позитивни неща които искам да правя след това . Аз през цялата бременност ми се наложи да лежа в къщи и неизлизах никъде ,  беше ми много тежко , като знам как всички са навън , само плачех и исках някой да стои при мен .Така че горе главата , всичко ще бъде наред и това че си се справила ще ти носи голяма гордост и радост  и сила занапред. Кога трябва да се появи бебчо, да не сте като нас в май? Hug
Виж целия пост
# 208
БЛАГОДАРЯ ви момичета знам че поне вие ме разбирате защото е лесно да кажеш "я се стегни" но как като понякога е по силно от мен!!! Да терминат ми е 9 май
Виж целия пост
# 209
Kleo  ние сме с теб и ще те подкрепяме ! Мисли си затова малко същество , как ще се гушкате  и разходате през лятото . Знаеш ли аз си бях направила  бележник с хубави и позитивни неща които искам да правя след това . Аз през цялата бременност ми се наложи да лежа в къщи и неизлизах никъде ,  беше ми много тежко , като знам как всички са навън , само плачех и исках някой да стои при мен .Така че горе главата , всичко ще бъде наред и това че си се справила ще ти носи голяма гордост и радост  и сила занапред. Кога трябва да се появи бебчо, да не сте като нас в май? Hug


Да Kleo всички те подкрепяме и най-малкото нещо да те притесни споделяй  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия