Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 783
  • 746
# 180
Да са живи и здрави всички празнували през изминалата седмица!   bouquet

Много красоти сте показали.   bouquet

А този път и аз ще се отчета с нещо - Годината на Дракона:
http://margoto66.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.451824.26356290.big
http://margoto66.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.451824.26356293.big - червеният е за подарък, а златния за мен
http://margoto66.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.451824.26356295.big - и тези са за подарък.
Тук-там имат разлики, ама то е от шивачката, не от схемата.
http://margoto66.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.451824.26356296.big
http://margoto66.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.451824.26356297.big - а това е за малката ми сърдитка.
Все още нищо не е изпрано, защото пера като съм готова да рамкирам.
Виж целия пост
# 181
люска Пусни схема на цветенцата  Praynig
Не знам как да кача другаде схема, затова ще ползвам Снимка.бг. Ших по схемата със жълтите сърца, но без сърцата. Пробвах вариант 1:1, но стана много дребно.
След това сама си преработих схемата, за да излезе бродерията по-голяма, но я правих на ръка и нямам с какво да я сканирам. Конците си напасвах също сама. Дано да ти свърши работа това:
http://rossiii.snimka.bg/hobby/kartoncheta-za-kartichki.653635.26356578
Виж целия пост
# 182
люска Пусни схема на цветенцата  Praynig
Не знам как да кача другаде схема, затова ще ползвам Снимка.бг. Ших по схемата със жълтите сърца, но без сърцата. Пробвах вариант 1:1, но стана много дребно.
След това сама си преработих схемата, за да излезе бродерията по-голяма, но я правих на ръка и нямам с какво да я сканирам. Конците си напасвах също сама. Дано да ти свърши работа това:
http://rossiii.snimka.bg/hobby/kartoncheta-za-kartichki.653635.26356578
Благодаря ти много , но като го отворя ми е размазано и няма да мога да го използвам.
Виж целия пост
# 183
Аз също не мога с лупа. Имам две и с двете не ми е удобно, постоянно имам чувството, че трябва да нахна "нещото", което ми пречи. Чувството е все едно някой е застанал пред теб и ти пречи да гледаш телевизор и ти се иска да го заобиколиш. Simple Smile Поне аз го чувствам така.

Ако лупата е на статив, и стои между ръцете и лицето, дали ще е по-естествено?
Виж целия пост
# 184
 newsm78  Как да прикача тук картинка??? Сканирах розите, обаче-срам-не мога да кача снимка
Виж целия пост
# 185
newsm78  Как да прикача тук картинка??? Сканирах розите, обаче-срам-не мога да кача снимка

качи ги тук,  http://picvalley.net/ а после копирай целия линк от лентата  PHPBB code with thumbnail image
 Hug

Виж целия пост
# 186
Понеже зимата явно няма да ни остави скоро нещо снежно от мен
трябва да има и контур но май така ще го оставя
Виж целия пост
# 187
Понеже зимата явно няма да ни остави скоро нещо снежно от мен
трябва да има и контур но май така ще го оставя

Wink я му бодни контура и пак ще говорим  Hug
Виж целия пост
# 188
И накрая да ви помоля за малко помощ, че се лутам и не мога да се справя. Бях си харесала преди време едни тигри- два са помня,че бяха на черна панама или е било фон  Thinking. Някой ги беше шил, но не мога да ги открия,а и име не знам  Confused. Благодаря ви предварително.
Пожелавам ви хубав, усмихнат и слънчев ден! (поне при нас слънчицето грее от сутринта)

Dim 35222 Tiger Chilling Out
този който си показала е на черна панама
Виж целия пост
# 189
pepen  Hug тези са, които търсех. А схемичка от къде да си сваля newsm78. Осинката ако започна да я разглеждам  ooooh! отидоха ми плановете за шиене- ще си харесам поне 20 неща  Mr. Green

http://depositfiles.com/files/arca09d4d    Hug
Виж целия пост
# 190
Поздравления Hug на всички за красотите,които сте показали.Искам да питам как да си направя магнитче за хладилника,понеже това и другата ми страст да ги колекционирам  и сега ми е хрумнало да си спретна едно бродирано.Проблема е,че не знам newsm78 как да го оформя после.Ако някой е правил моля Praynig да сподели с мен или сайт да видя нагледно.
Виж целия пост
# 191
pepen благодаря Hug
Виж целия пост
# 192
Поздравления на всички за красотата, която сте показали  bouquet
Ох, вече си харесах още два гоблена. Имам една папка на компютъра "Планирани" и съм казала, че в нея ще има само 10 гоблена, които ще ушия в най-скоро време. Лошото е че вече има сигурно още 10 подпапки, които също са пълни и ми е много трудно да ги преподреждам с приоритетни за шиене. newsm78
Но сега ме е обхванала картичкоманията.  Embarassed Стават лесно, бързо и много ми допаднаха.

Много от вас си купиха картончета и вече са си направили красиви картички.Но за всички онези, които не знаят как се прави картичка и не могат да си позволят заготовки по една или друга причина, съм направила урок в снимки - как се прави картичка - както ги изработвам аз.

sissak много благодаря за нагледния урок за картичките. Имам един въпрос: откъде си намираш тези къдрави ножички? Опитвала съм с обикновени и изобщо не ми харесва как става. Имам едни които са зиг-заг, но те са големи ножици и също не стават за малки отвори (използвала съм ги да изрязвам плат, който да не се нищи после). Ще съм ти безкрайно благодарна, ако ме насочиш къде мога да намеря такива малки ножички за "къдраво" рязане.  Hug
Виж целия пост
# 193
Подарък са ми, но иначе по книжарниците ги има. И по левчетата съм виждала.
Виж целия пост
# 194
Не съм Сисак ,но и аз ползвам такива къдрави ножичкиКупувала съм ги от книжарница и са на прилични цени 2-3 лева.Провери и в магазините за левче .На всяка отгоре има показано за какъв зиг- заг е .

http://www.ocp.bg/product/4545/nozhitsa-maped-k-t-5ch-kadravo-ryazane.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия