страховитите лайна по тротоарите

  • 42 383
  • 778
# 345
Защото го има и момента с това, че няма къде да си разхождат кучетата.

Сега сигурно много хора ще скочат, обаче мисля, че човек първо трябва да прецени има ли условия да гледа куче и после да си взима. Не само условия у дома, а и навън. Защото то си е животинка - има нужда и да потича, и да си свърши работите някъде. Може и апартамент от 300 квадрата да имаш, но ако няма подходящи места за извеждане навън, или си изхождай кучето у вас, или не си взимай куче. И аз искам овца, мога да я гледам на терасата, но няма как да я паса в градинката пред блока, нали? Не че не мога, но не е редно.
Виж целия пост
# 346
А къде серат бездомните ?
Или искате да ме убедите , че не виждам добре ? Че те всъщност не серат върху тротоара , защото са много интелигентни ? само кучетата , които имат собственик серат , другите не  ooooh!

Много искам да видя снимка на разхождащо се по тротоара бездомно.
Явно имаш псе, разхождаш го редовно, нали?
Защо го разхождаш? Не е ли, за да се изсере навън? Или ти избягваш тротоарите?
Нямам псе . Имам куче и живея в къща с огромен двор , близо до гората , така че не го разхождам никъде , най - малко пък по тротоарите  . Така че , не ме мисли мен.
И ако не беше толкова елементарна   , бих те поканила в офиса ми , за да ти демонстрирам серящите на тротоара бездомни кучета . Както и да те запозная с чистачката , която всеки ден чисти след тях  Confused Но едва ли и това ще помогне ...
Виж целия пост
# 347
Защото го има и момента с това, че няма къде да си разхождат кучетата.

Сега сигурно много хора ще скочат, обаче мисля, че човек първо трябва да прецени има ли условия да гледа куче и после да си взима. Не само условия у дома, а и навън. Защото то си е животинка - има нужда и да потича, и да си свърши работите някъде. Може и апартамент от 300 квадрата да имаш, но ако няма подходящи места за извеждане навън, или си изхождай кучето у вас, или не си взимай куче. И аз искам овца, мога да я гледам на терасата, но няма как да я паса в градинката пред блока, нали? Не че не мога, но не е редно.

Peace
Виж целия пост
# 348
Няма как да не се сетя. Преди години бях пускала тема "Пишкате ли в морето?".
хихи
Виж целия пост
# 349
Eдно от първите смислени изречения на сина ми беше Кучето има ако, понеже само това гледаме по улиците и градинките.
Не само в България и в София е така. има държави, в които на глава от населението се падат хо 2 големи кучета и не знам дали и половината си чистят.
Кучетата на съседите ми излизат от вратата си, изтичват и точно на моята врата им е най-удобно да се изпикаят, в краката ми, докато сме там със сина ми.
Скоро видях един чичо, които разхождаше кучето си в едни треви и понеже там беше ако до ако, самият той не си събра на кучето, беше обул високи гумени ботуши, за да му е проходим терена  и смело стъпваше.

Виж целия пост
# 350
Защото го има и момента с това, че няма къде да си разхождат кучетата.

Сега сигурно много хора ще скочат, обаче мисля, че човек първо трябва да прецени има ли условия да гледа куче и после да си взима. Не само условия у дома, а и навън. Защото то си е животинка - има нужда и да потича, и да си свърши работите някъде. Може и апартамент от 300 квадрата да имаш, но ако няма подходящи места за извеждане навън, или си изхождай кучето у вас, или не си взимай куче. И аз искам овца, мога да я гледам на терасата, но няма как да я паса в градинката пред блока, нали? Не че не мога, но не е редно.


Много си права. Всичките тези бездомни кучета са резултат от това, че някой някъде не е преценил, че не може да гледа куче. Доста хора си мислят, че като изхвърлят животното от дома, то ще се оправи и оцелее на улицата. Някои животни успяват и се размножават. После няма никакъв контрол на домашните животни и пускането им на улицата. Проблемът с кучетата и котките започва от нас.
Аз гледам котки, т.е гледах 3 котки, сега е само една (НЕ съм изхвърлила другите 2 на улицата, едната почина, а другата е при баба ми). Не искам куче, защото нямам възможност да го разхождам. Искам да имам всякакви животни, но преценявам, че не мога да ги гледам както трябва, за това съм се спряла на котка.
Виж целия пост
# 351
То само кучетата и котките да са....
Виждала съм как детенце а.а в тревата на кварталната площадка. Там където повечето деца бягат и играят. Майка му нямаше нищо на против.

Обикновенно майката слага преди това на земята вестник или плик и след това го събира и го изхвърля в кофата. Много по-трудно е да държиш ку4ето над вестника , отколкото детето и затова 4истиш след това , не преди това ....  Peace
Виж целия пост
# 352
Решение на проблема има, желание няма!
Ето няколко статии, доста старички от които можем да взаимстваме по нещо. Не е нужно да откриваме топлата вода!
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=1233975
http://www.zoomania.org/%D0%92-%D0%98%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B5%D0 … 1%82%D0%B0%D1%82/
Виж целия пост
# 353
То само кучетата и котките да са....
Виждала съм как детенце а.а в тревата на кварталната площадка. Там където повечето деца бягат и играят. Майка му нямаше нищо на против.

Обикновенно майката слага преди това на земята вестник или плик и след това го събира и го изхвърля в кофата. Много по-трудно е да държиш ку4ето над вестника , отколкото детето и затова 4истиш след това , не преди това ....  Peace
Вече написах, че майката не почисти.  Naughty
Виж целия пост
# 354
То само кучетата и котките да са....
Виждала съм как детенце а.а в тревата на кварталната площадка. Там където повечето деца бягат и играят. Майка му нямаше нищо на против.

Обикновенно майката слага преди това на земята вестник или плик и след това го събира и го изхвърля в кофата. Много по-трудно е да държиш ку4ето над вестника , отколкото детето и затова 4истиш след това , не преди това ....  Peace
Вече написах, че майката не почисти.  Naughty

а ти какво и каза?  обясни ли и колко е лесно с вестника ?
Виж целия пост
# 355
То само кучетата и котките да са....
Виждала съм как детенце а.а в тревата на кварталната площадка. Там където повечето деца бягат и играят. Майка му нямаше нищо на против.

Обикновенно майката слага преди това на земята вестник или плик и след това го събира и го изхвърля в кофата. Много по-трудно е да държиш ку4ето над вестника , отколкото детето и затова 4истиш след това , не преди това ....  Peace
Вече написах, че майката не почисти.  Naughty

а ти какво и каза?  обясни ли и колко е лесно с вестника ?
Нищо не й казах, а за вестника не ми беше хрумнало. Дадох пример за манталитет.
Виж целия пост
# 356
То само кучетата и котките да са....
Виждала съм как детенце а.а в тревата на кварталната площадка. Там където повечето деца бягат и играят. Майка му нямаше нищо на против.

Обикновенно майката слага преди това на земята вестник или плик и след това го събира и го изхвърля в кофата. Много по-трудно е да държиш ку4ето над вестника , отколкото детето и затова 4истиш след това , не преди това ....  Peace
Вече написах, че майката не почисти.  Naughty

а ти какво и каза?  обясни ли и колко е лесно с вестника ?
Нищо не й казах, а за вестника не ми беше хрумнало. Дадох пример за манталитет.

Ами както се оказва и твоя е същия като този, който коментираш .  На теб не ти хрумва, на другите не им хрумва ... решение, но коментари и критики  ни хрумват а? И сложни думи4ки като манталитет да използваме ... също ни хрумват ,. Е вестник да ни хрумне - трудна работа ! !!
Виж целия пост
# 357
То само кучетата и котките да са....
Виждала съм как детенце а.а в тревата на кварталната площадка. Там където повечето деца бягат и играят. Майка му нямаше нищо на против.

Обикновенно майката слага преди това на земята вестник или плик и след това го събира и го изхвърля в кофата. Много по-трудно е да държиш ку4ето над вестника , отколкото детето и затова 4истиш след това , не преди това ....  Peace
Вече написах, че майката не почисти.  Naughty

а ти какво и каза?  обясни ли и колко е лесно с вестника ?
Нищо не й казах, а за вестника не ми беше хрумнало. Дадох пример за манталитет.

Ами както се оказва и твоя е същия като този, който коментираш .  На теб не ти хрумва, на другите не им хрумва ... решение, но коментари и критики  ни хрумват а? И сложни думи4ки като манталитет да използваме ... също ни хрумват ,. Е вестник да ни хрумне - трудна работа ! !!
Амин. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 358

Ами както се оказва и твоя е същия като този, който коментираш .  На теб не ти хрумва, на другите не им хрумва ... решение, но коментари и критики  ни хрумват а? И сложни думи4ки като манталитет да използваме ... също ни хрумват ,. Е вестник да ни хрумне - трудна работа ! !!


Не е същият. Защото не й е хрумнало за вестника, но и не го прави на публично място. Освен това, с вестник или не, това се прави настрани, не на площадката.

Това, че малко хора биха се сетили за вестник е логично, защото повечето хора вече четат пресата онлайн. Аз от години не съм пипала вестник.
Виж целия пост
# 359
През лятото е още по-страшно..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия