Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 424
  • 748
# 300
Шанта, наистина ли това е лампата у вас?!  Поздравявам те!
Виж целия пост
# 301
Ох  Grinning, благодаря ви  Heart Eyes

Pina, без майтап Simple Smile Оригиналът беше с "нормални" лампиони, но счупихме единия, оцелелият отиде в коридора и на тяхно място сложихме "паниците" Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Браво на вас!  Simple Smile Сега кажи, че идеята е дошла някъде измежду редовете на тази тема или хайде, поне куража ви дойде от тук, и ще знам, че е имало смисъл да пишем толкова страници. И честит дизайнерски, авторски пендел!
Виж целия пост
# 303
Признавам си, че идеята не е моя, а я краднах от нета, докато се рових за темата  Mr. Green Беше изпълнена като единична. Аз този гевгир и преди това си го бях набелязала като симпатичен, но не се сетих сама  Peace
Виж целия пост
# 304
Шантааааааа, тотално ме разби. Обожавам лампата ти!

Дай по-обща снимка, че ми е много интересно да я вържа в цялостен интериор.

И не ни карай сега да обикаляме другите теми ами дай и тук да я видиим Heart Eyes
Виж целия пост
# 305
Шанта браво, много добре се е получило!Много ми харесва .
Аз се вслушах в съвета ви и сега проверявам за вариант да направим маса с дървесна шарка,по възможност като плота и гърба на кухнята ,да нестане съвсем всичко бяло.
Ако ми дадат добра цена ,това ще е масата.
нещо като това ,http://img268.imageshack.us/img268/5534/wimoegrosseresstischcal.jpgсамо че по малкия вариант 120 см с възможност за разпъване (с още 40 или 60 см)

как ви се струва? newsm78
Виж целия пост
# 306
Шанта, страхотна лампа! Нямам думи просто! Обожавам нестандартни "направи си сам" неща!

Кокович, много харесвам комбинацията бяло - естествена шарка дърво, особено светло. Плотът на нашата маса е подобен. Peace
Виж целия пост
# 307
шанта, жестоко  smile3501
и аз искам снимка на цялото помещение, ако може
Виж целия пост
# 308
Шанта, поклон !
Виж целия пост
# 309
Невероятно сте мили много, много благодаря ...





Кухнята не е нищо особено, снимка от преди, че сега готвих  Mr. Green
Виж целия пост
# 310
Шанта уникална си!

..
И не само защото е супер готина лампата, а и за куража, който аз нямам да приложа някои шантави идеи.
Още веднъж респект!
Виж целия пост
# 311
Шанта, поздравления за лампионите  Simple Smile! Бях гледала един репортаж от Пловдив. Представяха едно заведение за хранене, там лампионите бяха от тенджери  Heart Eyes
Харесвам и кухнята ти. У нас плота е същия  Peace
Виж целия пост
# 312
  Прекрасна кухня имаш, Шанта Simple Smile Лампионът е последната, завършителна краска Simple Smile
Кокович, хубава маса сте избрали, харесвам и аз комбинация бало-дърво. Даже май ти бутнах идея за вкарване на тюркоаз в помещението Simple Smile
Виж целия пост
# 313
от доста време не съм се включвала.Влизам само да покажа някои интересни неща Wink

http://artandblog.com/artandblog/?p=6376 - Детско Легло От Дървени Палети

http://www.homedit.com/21-ways-of-turning-pallets-into-unique-pi … ces-of-furniture/ - 21 начина за употреба на палетите

http://artandblog.com/artandblog/?p=1108 - Мебели От Кашони
Виж целия пост
# 314
Шанта, страхотно си се справила!  Hug за теб!
Кокович, изглежда ще си открадна идеята ти за масата  Grinning
anita29 , идеята за употреба на дървените палети ми е интересна и онзи ден специално се вторачвах в тях в един склад. Доста шлайфане и шкурене ще се наложи, ако реша да си правя масичка от тях. Чудя се къде бих могла да осъществя тази работа....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия