Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 432
  • 748
# 315
Шантиии, лампата ти е разкошна Heart Eyes! Поздравявам те за смелостта да я претвориш у дома!  bouquet
Татитт, Пина, Шанта, благодаря за подкрепата! Hug
Пина, представям си какво ви е било до главите! Ние с един ремонт едва смогваме, представям си с два. Наистина хубаво е, че минава и идва резултатът да ни радва Grinning.
Иначе, да се похваля скромно, че си имаме поръчана входна врата и съм много щастлива от това. Препоръчвам фирма с две ръце, ако някой се нуждае от нова Grinning.
Кокович, масата е много хубава!
Виж целия пост
# 316
Шанта, на това му се вика смелост. Адмирации!!!!Браво!!!!
Виж целия пост
# 317
Eхх, разбихте ме от комплименти  Crazy
Благодаря!



Обещавам да покажа детската (като стане)


И на мен много ми харесва масата, Кокович!
Виж целия пост
# 318
Здравейте, от доста време чета темата ви и смея да кажа, че научих доста неща за интериорния дизайн Simple Smile
Искам да поздравя Шанта за страхотното изпълнение на лампата и да попитам kokovi4 от къде смята да поръча масата, тъй като точно за такава си мечтая, а нямам никаква идея от къде мога да поръчам.
И за да не е само запис, ви предлагам да видите един страхотен апартамент Simple Smile
http://www.houzz.com/ideabooks/1546689?utm_source=Houzz&utm_ … y5[url=http://]]]http://www.houzz.com/ideabooks/1546689?utm_source=Houzz&utm_ … _content=gallery5https://
Виж целия пост
# 319
Здравейте,

Извинявам се , че нахлувам в темата! Embarassed Приемате ли нови попълнения? Предстои ни обзавеждане на детска стая, нямам голям опит в обзавеждането и имам нужда от помощ! Стаята ще е за малкото ми момиченце! Надявам се да получа идеи от Вас!  bouquet

П.С. Отивам да чета предните две теми!

Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 320
Здравейте,

Извинявам се , че нахлувам в темата! Embarassed Приемате ли нови попълнения? Предстои ни обзавеждане на детска стая, нямам голям опит в обзавеждането и имам нужда от помощ! Стаята ще е за малкото ми момиченце! Надявам се да получа идеи от Вас!  bouquet

zveti81, тази тема също би могла да ти подскаже доста и разнообразни идеи! Peace
Виж целия пост
# 321
Влюбих се в тази снимка:
Цветовете, диванчето........ ЛАМПАТА  Whistling Heart Eyes
Виж целия пост
# 322
Здравейте,

Извинявам се , че нахлувам в темата! Embarassed Приемате ли нови попълнения? Предстои ни обзавеждане на детска стая, нямам голям опит в обзавеждането и имам нужда от помощ! Стаята ще е за малкото ми момиченце! Надявам се да получа идеи от Вас!  bouquet

zveti81, тази тема също би могла да ти подскаже доста и разнообразни идеи! Peace

Labrex, благодаря! Hug
Виж целия пост
# 323
Влюбих се в тази снимка:
Цветовете, диванчето........ ЛАМПАТА  Whistling Heart Eyes
Да! И вратата зад диванчето - дискретна с облепяне на тапет.
Виж целия пост
# 324
Ето няколко предложения за мебели от стари куфари Wink

http://copypast.ru/foto9/3425/staryj_chemodan_18.jpg
http://copypast.ru/foto9/3425/staryj_chemodan_15.jpg
http://copypast.ru/foto9/3425/staryj_chemodan_21.jpg
http://copypast.ru/foto9/3425/staryj_chemodan_9.jpg
http://copypast.ru/foto9/3425/staryj_chemodan_4.jpg
http://copypast.ru/foto9/3425/staryj_chemodan_13.jpg
http://www.decor4all.com/wp-content/uploads/2012/03/old-suitcase … decor-ideas-3.jpg
Виж целия пост
# 325
Tatitt, сайта който си показала последно има уникални неща, гледам и ми текат очите по всичко Hug Crazy
Виж целия пост
# 326
Tatitt, сайта който си показала последно има уникални неща, гледам и ми текат очите по всичко Hug Crazy


А тя mandragora_b го е показала  Mr. Green, ама и аз така като теб  Crazy
Виж целия пост
# 327
Аз пък все още се опитвам да харесам смесването на модерен и ретро дизайн и никак не мога да го възприема в този вид. Ако има само някои леки намеци на ретро мебел или детайл ОК, но тук ми идва твърде грубо, натрапчиво и преекспонирано.
А забелязахте ли мивката на островчето? Thinking Като функционалност и използваемост ми е доста странна newsm78
Виж целия пост
# 328
Да, мивката и на мен ми странна, не мога да си представя как точно се ползва.  Simple Smile
Но пък много ми харесват вазичките на кухненския остров, както и лампата над него.
Друго, което много харесвам в този апартамент е писалището, което ми прилича на старите чинове, стола, лампата и разбира се гарванът, който сякаш е излетял от някоя поема на Едгар Алън По  Laughing
Виж целия пост
# 329
Шанта, невероятно! Малко със закъснение... вчера не можах да пиша.

Красоти показвате не мога да отлепя от компа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия