Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 424
  • 748
# 225
Моят личен опит от алуминиеви щори в кухнята е трагичин  ooooh! , като се смеси прах и мазнина леле мале, освен това трябва да ги чистиш лентичка по лентичка, а моите са големи и не влизат във ваната- с една дума не го препоръчвам  Naughty

И моят - никога вече!

За любителите на Иймс - люлеещ стол и в дървена окраска. И нещо странно

В новия брой на BBC Good Food, има една кухня, която ме вдъхнови днес много. Ще търся да я споделя  Flutter Crazy

Lady Laura, от твоето линкче, ей това жилище ме вдъхнови много - уютно, реално, непретенциозно! Много ми харесва!
Виж целия пост
# 226
Благодаря на всички за съветите, другата седмица ще скоча до Икеа да ги видя на живо тези щори дали прозират и ще трябва да реша.

Но междувременно така се издъних с цвета на трегера, че много ме доядя. Мъжът ми ми се чуди на акъла, щото нали по цял ден вися по форуми и сайтове да си харесам най- удачното сиво, но от мерак да не е топло то стана сивосиньо ooooh!
Сега съм в чуденка да го оставям ли, да го мажа с друга боя ли... А и крайният срок за ремонта наближава и нямам много опции  Laughing
Виж целия пост
# 227
Благодаря на всички за съветите, другата седмица ще скоча до Икеа да ги видя на живо тези щори дали прозират и ще трябва да реша.

Но междувременно така се издъних с цвета на трегера, че много ме доядя. Мъжът ми ми се чуди на акъла, щото нали по цял ден вися по форуми и сайтове да си харесам най- удачното сиво, но от мерак да не е топло то стана сивосиньо ooooh!
Сега съм в чуденка да го оставям ли, да го мажа с друга боя ли... А и крайният срок за ремонта наближава и нямам много опции  Laughing
Не се притеснявай, винаги цвета се различава от това, което виждаш на мострата и това, което се получава на стената. А и един трегер няма да ти се опре ако искаш да го пребоядисаш в последствие.
Виж целия пост
# 228
Благодаря на всички за съветите, другата седмица ще скоча до Икеа да ги видя на живо тези щори дали прозират и ще трябва да реша.

:
Казвай,казвай,че аз още 2 месеца ще ги мисля .Един ден съм за алуминиевите,другия ден римски щори.  Banghead  comp03  Искам в 3-те стаи да са еднакви.
Виж целия пост
# 229
Алуминиеви вече слагам само ако са в стъклопакета! Освен това позаприличва на офис. За римски гласувам  Grinning
Виж целия пост
# 230
http://shtori.com/wooden-blinds.html     ,дограмата ни е златен дъб,тия направо заспиват,ама цените   animal037  ,с римските къде-къде е по-удобно,какво да си говориме,  уффф,казала съм си НЕбързам този път   Animal Snail нищо,че днес сутринта с мъжа ми и двамата се спогледахме и си мислехме да поръчваме Рoсна kитка   вярвам ти
Виж целия пост
# 231
Lady Laura, от твоето линкче, ей това жилище ме вдъхнови много - уютно, реално, непретенциозно! Много ми харесва!

Красота! Много свежо ми подейства  Simple Smile
Виж целия пост
# 232
http://shtori.com/wooden-blinds.html     ,дограмата ни е златен дъб,тия направо заспиват,ама цените   animal037  ,с римските къде-къде е по-удобно,какво да си говориме,  уффф,казала съм си НЕбързам този път   Animal Snail нищо,че днес сутринта с мъжа ми и двамата се спогледахме и си мислехме да поръчваме Рoсна kитка   вярвам ти
Това не са римски щори  newsm78
Виж целия пост
# 233
http://shtori.com/wooden-blinds.html     ,дограмата ни е златен дъб,тия направо заспиват,ама цените   animal037  ,с римските къде-къде е по-удобно,какво да си говориме,  уффф,казала съм си НЕбързам този път   Animal Snail нищо,че днес сутринта с мъжа ми и двамата се спогледахме и си мислехме да поръчваме Рoсна kитка   вярвам ти
Това не са римски щори  newsm78
  Да,не съм казала,че са.Не се разбрахме ли  Joy Joy
Виж целия пост
# 234
http://shtori.com/wooden-blinds.html     ,дограмата ни е златен дъб,тия направо заспиват,ама цените   animal037  ,с римските къде-къде е по-удобно,какво да си говориме,  уффф,казала съм си НЕбързам този път   Animal Snail нищо,че днес сутринта с мъжа ми и двамата се спогледахме и си мислехме да поръчваме Рoсна kитка   вярвам ти
Това не са римски щори  newsm78
  Да,не съм казала,че са.Не се разбрахме ли  Joy Joy
Май да  Joy Помислих, че имаш предвид под римски тези от снимката. За вота и аз съм твърдо против алуминиевите. Единственото им предимство е цената, когато имах такива предпочитах да ги подменя, вместо да си губя времето в чистенето им.
Виж целия пост
# 235
Айде сподел, една серия текстилни щори във всякакви видове и цветове, шити от едно много талантливо момиче, което обичам  Mr. Green

Та, аз нямам съмнение - при следващ дом - 100% бих избрала текстилни щори. Всъщност сега се замислих колко много мразя алуминиевите и ще взема да ги захвърла!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 236
Ще докладвам като ида в събота, но май започнах да клоня към текстилните щори - свалям и пера, иначе и дървените ще се почистват трудно май.

А за цвета, какво да ви кажа - май вече свикнах с идеята и ще го оставя така  Laughing
Виж целия пост
# 237
Момичета, според вас дървени щори ще се харесат ли с бяла ПВЦ дограма /хоризонтално и вертикално отваряне/ ? Щорите трябва да са с размерите на стъклото....
            Алуминиевите в кухнята са ми в стъклопакета /и слава Богу!/ След малко ще се захващам с миенето на прозорците и този, който е до печката ми е любим! ooooh! Помагам си със стъргалката за керамичния плот.  За откритите алуминиеви ще пробвам днес съвета на една приятелка - сваляш ги, отнасяш ги в банята и ги напръскваш старателно с Meglio. Изплакваш с подвижния душ и ги оставяш на пода да се отцедят. По думите й - нищо и никаква хамалогия.
Виж целия пост
# 238
tetka_the_best, пръскаш с Меглиото и оставяш да постоят - 10 мин. стигат. С прозореца - същото.
Известно време котлона ми беше в близост до прозорец и имам челен опит.

Скоро търсех инструкции за направи си сам римски щори доста добро обяснение. Само, че тук ги няма тънките пръчици, които "правят сгъвките". При някои платове и по-тесни прозорци (като този) може и без тях. Аз лично купих някаква дамаска, тип ситен рипс кадифе, която е плътна, но още не съм стигнала до направата.
Виж целия пост
# 239
Tatitt на мен много ми харесва този сайт, защото мисля,че всики стар бг апартамент може да бъде преправен лесно и не много скъпо и да прилича доста на показаните. Аз съм направо влюбена в бяла кухня с дървен плот и особено ми харесват первазите от вътрешната страна са прозорците, може да си сложиш цвете, книги. Като потвърждение на думите ми- да са ви познати тези столове
http://www.delikatissen.com/wp-content/2011/04/11.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия