Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 424
  • 748
# 255
Цитат на Звезда:
Цитат
Минаваме в спалнята там искам поне на 90% затъмняване,може да се постигне,и за хола ще ги изшия и каквото ще да става  35
Затъмняването се постига с външни ролетни щори безотказно. Аз имах на старата дограма и тъмно и тихо - живея на шумен булевард.
Но защо тогава са ти и вътрешни щори?  Слагаш само едно приятно перде в тон със спалнята и край.

Аз мразя да ми е тъмно , където и да било. Дори сега спорим с милото - той пак иска да слага същите, но аз НЕ. Но за хора , които обичат да им тъмно това е идеалното решение.
Виж целия пост
# 256
И тъй като нещо много се задълбахме в тия щори, малко пролетни интериори от мен.

Или поне ми е пролетно като ги гледам  Flutter

1, 2 и 3.

И да не си помислите, че съм пристрастена към синичкото  Naughty
Виж целия пост
# 257
Татитт, специално за теб синичко с беличко  Simple Smile  и за всички останали пролетно настроение!

http://www.79ideas.org/2012/03/white-and-blue.html

И това ми е много пролетно

http://www.79ideas.org/2012/03/spring-mood-in-white-home-e.html

Уви, аз чакам късната пролет. Поне началото на май да е, въпреки, че обичам след средата на май нататък. Сега макар и топло дърветата са още голи, земята е още сива  Sad
Виж целия пост
# 258
  Аз също като Пина обожавам май месец - най- прекрасния в годината. Но сега се събуждат сетивата, птиците, пъпките и топлината. Ето  2 интериора, които ми допадат Wink
И честита първа пролет.
Виж целия пост
# 259
Пролетта е тук, а аз съм на огромен кръстопът в избора на 4 различни бани, подова настилка за хол и кухня, стълбища и парапети Confused В главата ми е лудница Grinning
Малко китайски новобогаташи от мен:
http://woman.---/n/visok-klas-arhitektura-v-shundzhun.14536.html
Виж целия пост
# 260
Асинка, линка не се отваря, сайта е филтриран явно, жалко, защото са ми интересни китайските новобогаташи, какви ли резили са си натворили  Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Копирайте от линка " visok-klas-...", пуснете н Гугъл и веднага отивате на сайта  Peace
Виж целия пост
# 262
Китайските новобогаташки домове не са никак в мой стил, но все пак са по-скоро приятна изненада. Макар да са ми безлични, поне не са кич и изхвърляне.

Зарових се сега в този сайт и домовете на звездите. Гуинет ме изненада приятно.  Mr. Green

И се влюбих в този хамбар - http://woman.-spam082-/n/hambar-prevurnat-v-kushta.6992.html (уф, пак не работи Tired)

Виж целия пост
# 263
Да, китайския интериор не се оказа кич. Може би свързвайки го с комунизма и от там Русия си представих салон.ру, но не. Базово е, хотелско, но не е лошо. Ех, гледката..........  Heart Eyes

Хамбара го харесах.

Барбабо ни изостави?!
Виж целия пост
# 264
Ах, на мен ми се зави свят само от снимките, какво остава да се къпя в този басейн  Mr. Green
Виж целия пост
# 265
Добре сте запролетили темата Grinning.
Ние сме в някаква ужасна ремонтна фаза и не ми остават повече от пет-десет последователни свободни минутки, и така и не стигам дотук, както и до всяко място, което изисква малко повече мисъл Blush. Толкова е изтощително! Преди две-три години пак правихме основен ремонт, но този в момента е направо... толкова изпиващ. Мръсна дума се превърна тази за мен!

Малко пролетно-синьо за Татитт и от мен Grinning.
На втори поглед снимките ми се видяха познати и допускам, че може да са пускани в темата, но все пак споделям.
И нещо... много цветно

Погледнах китайското жилище и не ме впечатли особено. Дори гледката... Сива ми е, някаква никаква.
Виж целия пост
# 266
Ах, Визибъъъъл  Heart Eyes Разби сърцето ми направо.

Аз да ви се оплача гадовете от Ebay, какъв мейл ми изпратиха. Рекламен с този линк.
Просто искам всичкооо...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 267
Барбабо ни изостави?!

А, не, хвърлям по едно око. Wink Обаче и ние...
сме в някаква ужасна ремонтна фаза

Но не става дума за интериора, а подхванахме пълно префасониране на дворчето ни.
Най-досадното на ремонтите са непредвидените усложнения и забавяния, иначе си е вълнуващо събитие.
Виж целия пост
# 268

Аз да ви се оплача гадовете от Ebay, какъв мейл ми изпратиха. Рекламен с този линк.
Просто искам всичкооо...  Heart Eyes

Ооооох , и ти разби моето Hug  Отиде ми дена да се наслаждавам.


Завиждам ви за ... ремонтите. Кога ли ще продължа моя?
Виж целия пост
# 269
Малко тюркоаз
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия