Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 7-ма тема

  • 478 833
  • 3 736
# 3 210
При нас я напипаха..Др Първанова "бръкна" и отсече, че е огромна. На епикризата пише "трета степен" , че е била
Виж целия пост
# 3 211
Четох, че методът на напипване е много остарял, болезнен и субективен и за това не се прилага вече. С огледалото е най - разпространен, малката отваря широко уста, но едва ли за секунда може да се огледа хубаво, защото бързо и се повдига, а никой лекар естествено не настоява, за да не го оповръща.
Виж целия пост
# 3 212
След махането на сливицата при вашите деца появи ли се нещо като бял налеп. Все едно зараства раната като бяла коричка седи. Чета че било нормално това. Иначе се храни пие вода, няма температура.
Виж целия пост
# 3 213

Аз имам следното питане: има ли в София УНГ, който прави преглед на трета сливица по друг начин, освен с огледало.
Чела съм някъде, че има нов метод за диагностика на сливицата, без огледала, а с компютър, през носа. Ако трябва и това се прави, бих я завела и извън София.

Д-р Бановски в поликлиниката на Военна болница. Предстои ни такъв преглед след около 2 седмици, но не знам какво точно представлява. Докторът каза, че се слагал някакъв накрайник на носа и след това се измерва нещо като налягане или проходимост...не знам точно.
Виж целия пост
# 3 214
Благодаря! С упойка ли се прави? Може ли повече информация за доктора и как работи? Може и на лични.
Виж целия пост
# 3 215
Не се прави с упойка. Ще споделя подробности като минем прегледа след 2 седмици.
До сега 3 пъти сме ходили при Бановски. Държи се нормално, обяснява търпеливо.
Виж целия пост
# 3 216
Благодаря! Успех в изследването и лечението!
Аз съм от София, но започнах да попадам на много добри отзиви за УНГ в Пловдив. Искам да се направи обстоен преглед на третата сливица, за да съм сигурна, че ваденето е наложително.
Някои с впечатления от проф. Джамбазов от Пловдив, Св. Кузма и Дамян?
Виж целия пост
# 3 217
Две седмици след операцията започвам да виждам ефекта от нея. Диша само през носа, говори нормално, почти не фъфли вече. Спи спокойно, няма хъркане. Енергията му е в огромни количества, а преди още сутринта казваше, че е изморен. Чува всичко, дори от съседните етажи на блока..съжалявам, че не го оперирахме по-рано и много благодаря на доктор Първанова за търпението и за множеството прегледи преди и след операцията  bouquet
Виж целия пост
# 3 218
Здравейте, на моя син му пука дясното ухо по 4-5 пъти на ден. Това нормално ли е? При някой появило ли се е това пукане? Минаха 6 дена от изваждането на третата сливица. Иначе си е добре детето, но все още подкашля и сега това пукане. ooooh!
Виж целия пост
# 3 219
Здравейте мами! Ние също сме с огромна трета сливица , която мислим да я махаме. Синът ми е на 2.9г., и от м. ноември насам сме в някакъв кошмар-денем и нощем е с широко отворена уста, силно хъркане,доста неспокоен сън придружен с давеща кашлица Sad . Има загуба на апетит. Спря да се храни с готвено и много други неща, докато преди обожаваше супи и др.готвени ястия.При вашите деца имаше ли го този проблем, и след операцията има ли подобрение?  Също искам да попитам дали има дечица, които са били при д-р Георги Илиев в терапията в гр.Варна, и с лазерна или с нормална операция ли са били? Ще се радвам ако някой ми отговори, как е било детето преди и след операция. Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 3 220
Храненето също се промени. Според мен му се е върнало обонянието Peace сега са му вкусни много повече неща и хапва повече, определено.
Виж целия пост
# 3 221
Храненето също се промени. Според мен му се е върнало обонянието Peace сега са му вкусни много повече неща и хапва повече, определено.

Благодаря Simple Smile за отговора. Малко ме успокоихте, че при нас вече е ад с храненето, в яслата яде само хляб Sad  много е неспокоен и изнервен. Дано всичко си дойде на мястото след операцията.
Виж целия пост
# 3 222
Много е вероятно! Имай още малко търпение Hug
Виж целия пост
# 3 223
Къде в София оперираха третата сливица на децата ви? Колко струваше и с пълна упойка ли беше?
Виж целия пост
# 3 224
В пета градска. Бяхме с направление и не сме плащали нищо. С пълна упойка, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия