Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 7-ма тема

  • 478 818
  • 3 736
# 3 240
teta75, възможно е. Нямам представа за изследването, за което ти казваш. За това споделих опита, който имам във ВМА.  bouquet

Да, да...всеки опит е от полза. Нека има инфо Peace
Виж целия пост
# 3 241
Faith is, много благодаря за тази информация. Точно това ме интересуваше  bouquet
Аз чакам да му мине хремата напълно и ще ходим.
Виж целия пост
# 3 242
На линфомиозота му трябват месеци, аз давах 2 пълни месеца 3 пъти на ден по 1 докато видях резултат, но той беше заедно със спирането на контактите с вируси. Въпреки това не спирайте да го давате, минимума е 3м, аз го давах доста повече. Направих почивка и тази зима ги давам пак Simple Smile

Иначе за доктор, според мен всеки може да види сливицата, ние ходим в Пирогов при д-р Ботева. Наскоро слагахме обици и ни прегледа и г-р Георгиева във Вита, тя каза същото, което каза и Ботева 2-3дни след това.

Ами давам му го. Не го спирам...чакаме Simple Smile но е трудно наистина, защото всяка нощ диша трудно. Всъщност има ли такова нещо като хронично уголемена трета сливица, защото той целогодишно си има затруднения с дишането без видимо да е болен. В смисъл няма хрема, халица или температура.
Виж целия пост
# 3 243
Момичета искам да ви попитам за тези които са правили рентген на третата сливица. Как бихте разчели този резултат от рентген: Мекотъканна елипсовидна сянка в областта на епифринкса с размери 19/12мм. - вегетацио аденоидес.
Веднага обяснвам защо задавам подобен въпрос тук. Когато показах на лекарката резултата, тя някакси не каза като че ли категорично, че е за вадене. Голяма ли е, не е ли? Ако сме решили да я извадела. Не можа да се ориентира ли, аз ли не я разбрах.
Ако има от вас мами, които са правили и могат да сравнят нашия резултат бих се радвала да споделите. Не мога да разбера това размери на уголемена сливица ли са?
Виж целия пост
# 3 244
А къде правихте снимката? УНГ ли ви прати или сами решихте?
Виж целия пост
# 3 245
Здравейте,

включвам се и аз при вас. Синът ми е с трета сливица. Още не сме ходили никъде и събирам мнения. Пухелин, ще те помоля и аз да споделиш впечатления от прегледа. Стана ми интересно от метода на изследване.
Понеже най-вероятно ще ни се наложи събирането на няколко мнения, видях, че преди 2 години в Пирогов са правели безплатни прегледи всяка последна събота на месеца. Знаете ли дали още го практикуват?
Виж целия пост
# 3 246
Ние извадихме сливицата на 10-12-2014 г.
С направление - заплатихме 110 лв /доплащане/ и още 40 ,защото останахме една вечер там /такса за мен/.
Но това за Пловдив.

И къде платихте 110лв.?В Каспела единствено дадохме 40 лв за престой от едно денонощие...с направление без изобщо да дадем повече пари.
Виж целия пост
# 3 247
Здравейте,

включвам се и аз при вас. Синът ми е с трета сливица. Още не сме ходили никъде и събирам мнения. Пухелин, ще те помоля и аз да споделиш впечатления от прегледа. Стана ми интересно от метода на изследване.
Понеже най-вероятно ще ни се наложи събирането на няколко мнения, видях, че преди 2 години в Пирогов са правели безплатни прегледи всяка последна събота на месеца. Знаете ли дали още го практикуват?
Здравей, ние със синът ми бяхме ходили преди няколко месеца и го прегледаха, но не знам дали още се практикува. Можеш да се обадиш и да попиташ.
Бих искала да те попитам вие как я установихте третата сливица?
Виж целия пост
# 3 248
А къде правихте снимката? УНГ ли ви прати или сами решихте?

УНГ ни прати, но после я показах на друга УНГ
Виж целия пост
# 3 249
Здравейте,

включвам се и аз при вас. Синът ми е с трета сливица. Още не сме ходили никъде и събирам мнения. Пухелин, ще те помоля и аз да споделиш впечатления от прегледа. Стана ми интересно от метода на изследване.
Понеже най-вероятно ще ни се наложи събирането на няколко мнения, видях, че преди 2 години в Пирогов са правели безплатни прегледи всяка последна събота на месеца. Знаете ли дали още го практикуват?
Здравей, ние със синът ми бяхме ходили преди няколко месеца и го прегледаха, но не знам дали още се практикува. Можеш да се обадиш и да попиташ.
Бих искала да те попитам вие как я установихте третата сливица?
Благодаря за отговора. Мисля утре да звънна там, а и на други лекари, за да събера мнения.
Педиатърът я видя преди месец. Синът ми е с хрема от края на февруари. Наскоро и един друг лекар я видя. Предполагам, че ще трябва да я махнат, защото отскоро недочува Sad
Виж целия пост
# 3 250
Благодаря за отговора. Мисля утре да звънна там, а и на други лекари, за да събера мнения.
Педиатърът я видя преди месец. Синът ми е с хрема от края на февруари. Наскоро и един друг лекар я видя. Предполагам, че ще трябва да я махнат, защото отскоро недочува Sad

Ох много съжалявам, и нас като ни прегледаха лекарката изрази съмнение, че малкият не чува добре, тъй като тъпанчетата му били хлътнали от хроничната невъзможност да диша. Получавало се налягане в средното ухо и това деформирало тъпанчетата. И наистина често се налага да викна по-силно, за да ме чуе Sad
Виж целия пост
# 3 251
Ние извадихме сливицата на 10-12-2014 г.
С направление - заплатихме 110 лв /доплащане/ и още 40 ,защото останахме една вечер там /такса за мен/.
Но това за Пловдив.

И къде платихте 110лв.?В Каспела единствено дадохме 40 лв за престой от едно денонощие...с направление без изобщо да дадем повече пари.
Ами не знам ,може да не взимат вече пари,това беше декември 2014г.
Виж целия пост
# 3 252
За др Бановски трябва ли предварително да се запише час?
Виж целия пост
# 3 253
Ние извадихме сливицата на 10-12-2014 г.
С направление - заплатихме 110 лв /доплащане/ и още 40 ,защото останахме една вечер там /такса за мен/.
Но това за Пловдив.

И къде платихте 110лв.?В Каспела единствено дадохме 40 лв за престой от едно денонощие...с направление без изобщо да дадем повече пари.
Пригалам касов бон :
Виж целия пост
# 3 254
Момичета,преди две години извадихме 3-тата сливица на големия ми син и наистина много се подобри-сън,дишане,не се разболяваше така често.Дори гласът му стана различен.Това щастие трая 6 месеца и после пак старата песен на нов глас. Задни хреми,гнойни ангини,пневмония ... Ходи и на нагревки...Тук в СтЗ го гледа един УНГ и каза,че отново е пораснала.Записах му час при д-р Христо Петров в Пловдив,тогава той го оперира. Кажете как се процедира-дали пак се вади. Тогава казаха,че и другите били зле,пи някакви лекарства по схема ама нък!  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия