Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 7-ма тема

  • 478 809
  • 3 736
# 3 270
Лекарството през нослето е нишадър.
Виж целия пост
# 3 271
И аз водех детето при д-р Попов преди операцията. Ходили сме 7-8 пъти и имаше подобрения след процедурите там. Направи опит да спаси сливицата от операция, но накрая каза, че трябва да се махне третата сливица. Харесва ми, че Попов се опитва все пак да оправи положението преди да даде крайно мнение за операция. Синът ми имаше и киста на лявата сливица, която се беше получила при едно от боледуванията. Когато се разболееше тя нарастваше и съвсем му запушваше дихателните пътища. Като извадиха третата сливица д-р Златанов отряза само кистичката, тъй като според него двете сливици са здрави и нямаше смисъл да се вадят. Д-р Попов също оперира във ВМА. Или поне го правеше преди 3 години. Иначе преглежда в кабинета си срещу ВМА. Нас не ни оперира, тъй като самия той влезе да се оперира и щеше да отсъства повече от месец тогава. Затова отидохме при д-р Златанов във ВМА.
Виж целия пост
# 3 272
А при Д-р Попов с направление ходи ли се или се плаща?
Виж целия пост
# 3 273
Аз съм ходила без направление. Мисля, че не работеше с направления. Прегледа тогава и процедурата струваше 10 лв.
Но това е информация от 2012-2013 г.  bouquet
Виж целия пост
# 3 274
За първи преглед платих 30лв. След това по 10.
Виж целия пост
# 3 275
Кое е по-ефективно за 3 сливица ТОНЗИЛОТРЕН или ЛИМФОМИОЗОТ? Кое за какво всъщност се дава?

 
Виж целия пост
# 3 276
Кое е по-ефективно за 3 сливица ТОНЗИЛОТРЕН или ЛИМФОМИОЗОТ? Кое за какво всъщност се дава?

Тонзилотрен са ми изписвали за червено гърло, а Лимфомиозот за свиване на третата сливица /без ефект са и двете при моите деца/.
Виж целия пост
# 3 277
Кое е по-ефективно за 3 сливица ТОНЗИЛОТРЕН или ЛИМФОМИОЗОТ? Кое за какво всъщност се дава?

Тонзилотрен са ми изписвали за червено гърло, а Лимфомиозот за свиване на третата сливица /без ефект са и двете при моите деца/.

и ние сме ги използвали тези лекарства,без ефект. Лимфомиозот го пихме 6 месеца ,надявах се поне на някакъв ефект, но нищо . накрая стигнахме до операция на третата сливица
Виж целия пост
# 3 278
Благодаря ви!
Нали назонекс също свива. Другите са хомеопатия..
Виж целия пост
# 3 279
Някой работил ли е с Нели Ковальова-методист Бутейко?
Имам възможност за контакт с нея и евентуално ако се сформира група,да се проведе някакво обучение.Засега подробности не зная,но ме интересува мнението на майки , които имат опит по темата.
Аз се свързах с нея. Издирих я от една съфорумка, която е лекувала астма и сливици при детето си.
Обаче виждам, че си във Варна.
Ако се сформира група в София-4-5 човека, може и тук да се проведе курс.
Ако има желаещи, моля да ми пишат. Не знам и аз подробности колко ще струва. До няколко дена ще разбера. Иначе може да е след 8юни по 2 часа на ден в удобно за нас време.
[/quo

АКО МОЖЕТЕ ДАЙТЕ МИ КООРДИНАТИТЕ НА Д-П КОВАЛЬОВА
Виж целия пост
# 3 280
Някой работил ли е с Нели Ковальова-методист Бутейко?
Имам възможност за контакт с нея и евентуално ако се сформира група,да се проведе някакво обучение.Засега подробности не зная,но ме интересува мнението на майки , които имат опит по темата.
Аз се свързах с нея. Издирих я от една съфорумка, която е лекувала астма и сливици при детето си.
Обаче виждам, че си във Варна.
Ако се сформира група в София-4-5 човека, може и тук да се проведе курс.
Ако има желаещи, моля да ми пишат. Не знам и аз подробности колко ще струва. До няколко дена ще разбера. Иначе може да е след 8юни по 2 часа на ден в удобно за нас време.
[/quo

АКО МОЖЕТЕ ДАЙТЕ МИ КООРДИНАТИТЕ НА Д-Р КОВАЛЬОВА
Виж целия пост
# 3 281
Тъй като във форума пиша и го  следя от години не мога да не споделя- от всички 16 доктори, които се опитваха да ни помогнат най-после се намери нашият доктор- Рангачев от ИСУЛ. Дано повече никога не ни се наложи да го търсим. Но ако имаме УНГ проблем вече зная- само Рангачев и никой друг.
Виж целия пост
# 3 282
Vaall, има нова тема за метода Бутейко в Алтернативния. Там събират група в момента.
Мигла, с какво те спечели Рангачев, как става записването при него, чака ли се много, само в ИСУЛ ли преглежда?
Виж целия пост
# 3 283

Мигла, с какво те спечели Рангачев, как става записването при него, чака ли се много, само в ИСУЛ ли преглежда?

Ние си записвахме час в св. Панталеймон на княз Борис 1.Обаждахме са рецепцията там. Свързах се с този доктор по препоръка на родители, които са оперирали при него детето си от 3 сливица. Имат както платено, така и по ЗК. Като имаш час не се чака. В Исул не съм ходила на преглед. Там правихме аудиометрия отделно също с час без да чакаме по препоръка на др. Рангачев. Спечели ме с много неща-бих изредила на 1 място, че ни излекува, освен това има изключителен начин на общуване и с деца и с родителите- няма арогантност, припряност, нито пренебрежение. Дава всичко от себе си за да обясни, отговаря на всички допълнителни уточняващи въпроси, които имаме като родители свързани с лечението или с диагнозата, с мерките и спецификите на състоянието- какво да се очаква или предприеме. Всичко го обосновава перфектно, също така не прави никакви излишни изследвания или третиране. Много културен и все едно сме му близки или някакви "връзкари" толкова грижливо се отнася към пациента.
Виж целия пост
# 3 284
Здравейте,вчера оперираха третата сливица на дъщеря ми.Ще споделите ли каква храна давахте и под каква форма.Лекарката ни даде насоки,но в нета чета друго и се шашкам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия