Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 7-ма тема

  • 478 803
  • 3 736
# 3 285
Кисело мляко,пюре,може супа,но пасирана и само средичката на хляба в нея,на сладолед наблегнете и общо взето на третият ден може всичко.
Виж целия пост
# 3 286
Дадох средичката на хляба,но сух(не накиснат в супа) и сега съм в паника.Подведох се,защото лекарката ми каза,че мога да дам кроасан,че бил мек,а тя само ревеше,че е гладна(неиска нищо кашаво).....направо ще полудея  Sad
Виж целия пост
# 3 287
Синът ми започна да яде всичко още същия ден. Лекарката каза да не го спираме Mr. Green
Виж целия пост
# 3 288
Ами принципно е така,щом яде,значи не боли,може кроасан според мен спокойно,както и тестени меки закуски.
Виж целия пост
# 3 289
Много благодаря,малко се поуспокоих  bouquet
Виж целия пост
# 3 290
Здравейте, моля за мнения за Eardoc - има ли ефект при серозен отит, колко време му трябва да подейства, от къде го купувате?
Както и мнение за масажите?
благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 3 291
Здравейте. Интересува ме какво представлява изследването на слуха? Детето ми е на 3 и половина. Не говори,само казва няколоко думи. Логопеда препоръчва изследване на слуха. Тъй като бяхме и с проблемна трета сливица, наскоро я оперирахме. Само в София ли се прави това изследване? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 3 292
 Минавам само да споделя, че Имунотрофина има много добър резултат при моето дете. Боледуванията, спането с отворена уста и хъркането намаляха драстично, направо изчезнаха всъщност, след двумесечен прием.
Има ли и други деца, които са го приемали? За какъв срок сте го давали?
Виж целия пост
# 3 293
Здравейте. Интересува ме какво представлява изследването на слуха? Детето ми е на 3 и половина. Не говори,само казва няколоко думи. Логопеда препоръчва изследване на слуха. Тъй като бяхме и с проблемна трета сливица, наскоро я оперирахме. Само в София ли се прави това изследване? Благодаря предварително
В повечето унг кабинети има тимпанограф. Изследването е за секунди. На нас ни го правиха и в поликлиниката до вас и в 5 градска болница Peace
Виж целия пост
# 3 294
Здравейте. Интересува ме какво представлява изследването на слуха? Детето ми е на 3 и половина. Не говори,само казва няколоко думи. Логопеда препоръчва изследване на слуха. Тъй като бяхме и с проблемна трета сливица, наскоро я оперирахме. Само в София ли се прави това изследване? Благодаря предварително
В повечето унг кабинети има тимпанограф. Изследването е за секунди. На нас ни го правиха и в поликлиниката до вас и в 5 градска болница Peace
Тъй като сме от Габрово и тук нямат тимпанограф ,ни насочват към Плевен или София,където имали апаратура,но ние всъщност не искаме да правим това изследване с упойката,мисля че Бера се казваше. Ако има и друг вариант без упойка,ще ми е много по спокойно. А може ли да ми препоръчаш някой унг доктор,който работи с тимпанограф? Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 3 295
Минавам само да споделя, че Имунотрофина има много добър резултат при моето дете. Боледуванията, спането с отворена уста и хъркането намаляха драстично, направо изчезнаха всъщност, след двумесечен прием.
Има ли и други деца, които са го приемали? За какъв срок сте го давали?
Моето дете го пие вече близо месец, но не виждам подобрение. Продължава да хърка.
Виж целия пост
# 3 296
Мон, и при моето дете се отрази добре. Давах го по 45 дни, 2 курса през няколко месеца, по 5 мл сутрин и вечер (общо 10 мл) за деня.
Виж целия пост
# 3 297
Здравейте. Интересува ме какво представлява изследването на слуха? Детето ми е на 3 и половина. Не говори,само казва няколоко думи. Логопеда препоръчва изследване на слуха. Тъй като бяхме и с проблемна трета сливица, наскоро я оперирахме. Само в София ли се прави това изследване? Благодаря предварително
Изследването на слуха е аудиометрия. Прави се на много места. Ние сме правили в Транспортна болница, Токуда, ВМА и ИСУЛ. Представлява апаратура, която произвежда звуци в широк честотен диапазон. Детето е със слушалки и му се пускат само на него едно след друго звуци. То трябва да премести играчка или просто да каже ДА, като чуе нещо.Резултатът става веднага във вид на графика.
Тимпанометрията е изследване на проводимостта , наличието на течност  във вътрешното ухо.Прави се с уред- тип дръжка с наконечник, който докосва отвора на ухото. Резултатът излиза във вид на графика.
Не зная в провинцията къде се правят тези изследвания, тъй като съм от София. И двете изследвания са абсолютно безболезнени, даже интересни за децата и стават бързо.Правили сме ги многократно.
Виж целия пост
# 3 298
Моето дете го пие вече близо месец, но не виждам подобрение. Продължава да хърка.
Възможно ли е да не е правилна дозата?
Много е важно също да се пие поне 30мин преди хранене или между храненията, но не веднага след храна. И било добре да се приема вечер, не знам защо.

Мон, и при моето дете се отрази добре. Давах го по 45 дни, 2 курса през няколко месеца, по 5 мл сутрин и вечер (общо 10 мл) за деня.
На дъщеря ми беше изписан за 2 мес, по 10мл вечер.
Колко време пауза имаше между отделните курсове?
Виж целия пост
# 3 299
Мон, не мога да се сетя колко точно почивахме между двата курса, мисля, че беше 2 месеца. мен ме притесняваше високото съдържание на йод в имунотрофината, даже не ми се щеше да давам втория курс, но док ме успокои, че е ок. явно комбинацията от глюкани и йод е добра в нашия случай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия