Въпроси и отговори за майчинството и новите промени - 15 част

  • 68 805
  • 770
# 540
Здравейте, каква е сумата през втората година на детето? Все още ли е 240 лв и ако е променена, от кога и на колко е променена?

240 лв. е.
Виж целия пост
# 541
Здравеите много ще се радвам ако ми помогнете Simple Smile
от 6я месец съм в болнични които са по 80% плащаше ми се по 14,85лв.на ден,а сега когато бебко е на 3 месеца двата болнични(45 дни преди раждане и 45 след раждане)ми се плащат по 14,45лв на ден,тези 2 болнични,както и 3я от педиатъра са 90%нали така?
Защо сумата на ден е по–малко и как ще се изчисли маичинството ми 22дни по 14,45лв. или по 14,85лв. newsm78  много  не са ми ясни тези неща...(тези пари които взимам сега болничен ли са или е маичинство newsm78)
Бихте ли ми казали какъв документ се попълва преди да се внесе третия болничен в НОИ(счетоводителката на фирмата е болна и сега не знам какво трябва да попълвам) #Crazy
ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ОБЪРКАЛА НЯКОИ Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 542
Здравеите много ще се радвам ако ми помогнете Simple Smile
от 6я месец съм в болнични които са по 80% плащаше ми се по 14,85лв.на ден,а сега когато бебко е на 3 месеца двата болнични(45 дни преди раждане и 45 след раждане)ми се плащат по 14,45лв на ден,тези 2 болнични,както и 3я от педиатъра са 90%нали така?
Защо сумата на ден е по–малко и как ще се изчисли маичинството ми 22дни по 14,45лв. или по 14,85лв. newsm78  много  не са ми ясни тези неща...(тези пари които взимам сега болничен ли са или е маичинство newsm78)
Бихте ли ми казали какъв документ се попълва преди да се внесе третия болничен в НОИ(счетоводителката на фирмата е болна и сега не знам какво трябва да попълвам) #Crazy
ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ОБЪРКАЛА НЯКОИ Embarassed Embarassed Embarassed

С болничните листове за 135 дни  / 3 броя / се получава обезщетение за бременност и раждане, но масово му се вика "майчинство" . Възможно е да има разлика в дневното обезщетение, защото периодът, на база който се изчисляват болничните по време на бременността и сега за 135-те дни е различен, съответно 18 месеца и 24 месеца. Дневното обезщетение се умножава по броя на работните дни в конкретния месец и се получава размерът на обезщетението. Имай предвид, че брутният осигурителен доход, умножено по 80% или 90 % се сравнява с нетния и се взема по-малкото число. В повечето случаи практически нетното / чистото / възнаграждение е база за изчисляване на обезщетението от НОИ.

С третия болничен лист се попълва и подава: http://www.noi.bg/images/bg/users/forms/benefits/Pril1.doc
Виж целия пост
# 543
Дайте ми съвет, моля ви!

На 1.10 ще пускам детето на ясла.
На 5.01.2013 прави 2г и ми изтича майчинството.
Обаче сега, нали тръгва на ясла, работодателя трябва да подаде документ за това.
И вече се води, че аз ходя на работа, така ли?
Но с този работодател просто имахме уговорка за осигуровките и майчинството и сега трябва да се разделим.
Как ще е най-добре? Да ми пусне неплатена, да се разделим по взаимно съгласие и да се запиша в БТ или друг вариант?
Виж целия пост
# 544
И аз с молба за съвет.

Синът ми е на 8 м и в момента съм по майчинство. Фиктивно се водя на работа в една фирма. Тъй като 3 години назад имам плащани добри осигуровки, искам да знам дали мога да ползвам обезщетение от БТ, ако се разделим с дадения работодател? И ако да, как точно трябва да се разделим?

Надявам се да сте ме разбрали, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 545
Цитат
С болничните листове за 135 дни  / 3 броя / се получава обезщетение за бременност и раждане, но масово му се вика "майчинство" . Възможно е да има разлика в дневното обезщетение, защото периодът, на база който се изчисляват болничните по време на бременността и сега за 135-те дни е различен, съответно 18 месеца и 24 месеца. Дневното обезщетение се умножава по броя на работните дни в конкретния месец и се получава размерът на обезщетението. Имай предвид, че брутният осигурителен доход, умножено по 80% или 90 % се сравнява с нетния и се взема по-малкото число. В повечето случаи практически нетното / чистото / възнаграждение е база за изчисляване на обезщетението от НОИ.
При това че се изчислява на база 24 мес назад тук вече важи правилото, че не може да е по ниско от мин работна заплата на страната, нали?
Виж целия пост
# 546
Цитат
С болничните листове за 135 дни  / 3 броя / се получава обезщетение за бременност и раждане, но масово му се вика "майчинство" . Възможно е да има разлика в дневното обезщетение, защото периодът, на база който се изчисляват болничните по време на бременността и сега за 135-те дни е различен, съответно 18 месеца и 24 месеца. Дневното обезщетение се умножава по броя на работните дни в конкретния месец и се получава размерът на обезщетението. Имай предвид, че брутният осигурителен доход, умножено по 80% или 90 % се сравнява с нетния и се взема по-малкото число. В повечето случаи практически нетното / чистото / възнаграждение е база за изчисляване на обезщетението от НОИ.
При това че се изчислява на база 24 мес назад тук вече важи правилото, че не може да е по ниско от мин работна заплата на страната, нали?

Не може - обезщетението за всичките 410 дни е поне равно на МРЗ.
Виж целия пост
# 547
Дайте ми съвет, моля ви!

На 1.10 ще пускам детето на ясла.
На 5.01.2013 прави 2г и ми изтича майчинството.
Обаче сега, нали тръгва на ясла, работодателя трябва да подаде документ за това.
И вече се води, че аз ходя на работа, така ли?
Но с този работодател просто имахме уговорка за осигуровките и майчинството и сега трябва да се разделим.
Как ще е най-добре? Да ми пусне неплатена, да се разделим по взаимно съгласие и да се запиша в БТ или друг вариант?

Нормално би било да се "разделите" по взаимно съгласие. Тогава би имала право на 4 месеца минимално обезщетение за безработица.
Виж целия пост
# 548
И аз с молба за съвет.

Синът ми е на 8 м и в момента съм по майчинство. Фиктивно се водя на работа в една фирма. Тъй като 3 години назад имам плащани добри осигуровки, искам да знам дали мога да ползвам обезщетение от БТ, ако се разделим с дадения работодател? И ако да, как точно трябва да се разделим?

Надявам се да сте ме разбрали, благодаря   bouquet

Най-изгодно за теб би било да е по инициатива на работодателя.
http://www.noi.bg/benefits/benefits/101-unemployment/625-pokso
Виж целия пост
# 549
Здравейте Simple Smile Искам да попитам дали има бъдещи майки ,които няма тези 12 месеца осигурителен стаж и какви помощи биха ми се давали в такъв случай?Благодаря!!
Виж целия пост
# 550
Здравейте Simple Smile Искам да попитам дали има бъдещи майки ,които няма тези 12 месеца осигурителен стаж и какви помощи биха ми се давали в такъв случай?Благодаря!!

социално майчинство в продължение на 1 г по 100 лв на месец
помощ за бременност-150 лв 45 дни преди термин
детски надбавки
Тези три неща се получават само ако доходът на човек ви е под или равен на 350 лв бруто

За всички майки има помощ за раждане.Сумата е според поредността на детето
Виж целия пост
# 551
И аз с молба за съвет.

Синът ми е на 8 м и в момента съм по майчинство. Фиктивно се водя на работа в една фирма. Тъй като 3 години назад имам плащани добри осигуровки, искам да знам дали мога да ползвам обезщетение от БТ, ако се разделим с дадения работодател? И ако да, как точно трябва да се разделим?

Надявам се да сте ме разбрали, благодаря   bouquet

Най-изгодно за теб би било да е по инициатива на работодателя.
http://www.noi.bg/benefits/benefits/101-unemployment/625-pokso
Благодаря   bouquet
Това би ли било възможно, нали до 3 години на детето не е възможно?
Виж целия пост
# 552
И аз с молба за съвет.

Синът ми е на 8 м и в момента съм по майчинство. Фиктивно се водя на работа в една фирма. Тъй като 3 години назад имам плащани добри осигуровки, искам да знам дали мога да ползвам обезщетение от БТ, ако се разделим с дадения работодател? И ако да, как точно трябва да се разделим?

Надявам се да сте ме разбрали, благодаря   bouquet

Най-изгодно за теб би било да е по инициатива на работодателя.
http://www.noi.bg/benefits/benefits/101-unemployment/625-pokso
Благодаря   bouquet
Това би ли било възможно, нали до 3 години на детето не е възможно?

За да си по-дълго време на борсата и да получаваш хубаво обезщетение трябва да е по-инициатива на работодателя, както са писали.В твоя случай обаче, дори и ти и той да сте съгласни, в БТ ще направят проблем, ако си прекратена без съгласие на ИТ...
Има и други начини  Wink
Виж целия пост
# 553
Удобно ли е на лични?
Виж целия пост
# 554
Удобно ли е на лични?

Например срещу уговорено обезщетение от страна на работодателя; може да се промени длъжностната характеристика, така, че да не отговаряш на условията и т.н. В общи линии е въпрос да не те освобождават по някоя от точките, които изискват разрешение от ИТ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия