Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 150
Някой нещо за София знае ли?
Виж целия пост
# 151
Записвам се да следя темата. Сега проверих в интернет банкирането, нямам превод все още.
Виж целия пост
# 152
За Хасково някой проверявал ли е?
Виж целия пост
# 153
За Пловдив знае ли се дали ще има днес детски?
Виж целия пост
# 154
за Ловеч има преведени дв.детски и чл.8 ЦКБ
Виж целия пост
# 155
за Поморие все още няма
Виж целия пост
# 156
Варна -експрес банк има превод детски _чл.8,а между другото някой знае ли за чл.8 дали ще се вдига с мин.работна заплата,би трябвало от този месец да са повече парите...ама не са...
Виж целия пост
# 157
Здравейте и от мен момичета ,за ДСК знае ли някои дали има превот
И да питам още нещо гледах по новините преди няколко седмици и чух за увеличение ,но не разбрах на детските или на майченските някои знае ли по точно
Виж целия пост
# 158
Няма да има увеличение на чл.8д този път не е обвързан с вдигането на минималната работна заплата.
Виж целия пост
# 159
Няма да има увеличение на чл.8д този път не е обвързан с вдигането на минималната работна заплата.

благодаря ти за инфо.  bouquet
Виж целия пост
# 160
Е тия пък вече се омазаха,мислех че ще вдигнат паричките на децата с увреждания.
http://btvnews.bg/bulgaria/minimalnata-zaplata-skochi-s-20-lv.html
Виж целия пост
# 161
Велико Търново и детски и чл.8 са приведени...
Виж целия пост
# 162
Велико Търново и детски и чл.8 са приведени...
Благодаря за информацията! Коя банка е това?
Виж целия пост
# 163
Е тия пък вече се омазаха,мислех че ще вдигнат паричките на децата с увреждания.
http://btvnews.bg/bulgaria/minimalnata-zaplata-skochi-s-20-lv.html


Би трябвало да са вдигнати и чл. 8 ама то в нашата държава няма невъзможни неща.........
Виж целия пост
# 164
Варна -ОББ-има преведени детски Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия