Най-после!

  • 61 626
  • 1 946
# 1 410
Такааа. Предвид писанията от последните страници предлагам да насочим диалога към влиянието на цигарите върху интелекта на пушачите. Laughing

Никога не бих си позволила да сложа под общ знаменател хора, които ги свързва едно единствено нещо. Май не съм се увредила достатъчно  Simple Smile
Бе не зная, ама приемно-предавателните функции са ви сериозно засегнати. Flutter
Виж целия пост
# 1 411

Виж за една страничка колко много "феномени" се събрахме.  Wink

Колко? Достатъчно за представителна извадка?



Давам си сметка, че никак не ми е важно става или не става за представителна извадка. Аз не се оплаквам от ситуацията.
Виж целия пост
# 1 412
Ехаа, научната фантастика сте я почнали. Ами защо не се замислите за всички други рискови фактори като начин на хранене, стрес... То ако само тези, които пушат имат проблеми за другите не знам какво да кажа - ами тези дето става сто кила защото се тъпчат като свине с кофти храна, бял хляб, сладко, пържено и развиват диабет и какво ли не - в моите очи си вредят в пъти повече на организма, отколкото с цигарите.
Виж целия пост
# 1 413
@Mia, ама те тъпчещите се доста често и пушат... Laughing
Виж целия пост
# 1 414
Бе не зная, ама приемно-предавателните функции са ви сериозно засегнати. Flutter

Моите съм със засенати от дете, а никой около мен не е пушач  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 415
@Mia, ама те тъпчещите се доста често и пушат... Laughing
Най-вероятно и пият,иначе няма да отговарят на вашите "представителни извадки"  Laughing
Виж целия пост
# 1 416
Такааа. Предвид писанията от последните страници предлагам да насочим диалога към влиянието на цигарите върху интелекта на пушачите. Laughing
И аз това предлагам  Joy Joy Joy Взе да става доста весело в тая тема, не съм и предполагала. Само чакам да видя рецептата на sunny day  hahaha hahaha hahaha, та да се посмеем дружно.

Каква рецепта търсиш от мен изобщо? Твърдиш, че съфорумка има проблем със забременяването, защото пуши, а не виждаш, че ти го имаш същия като непушачка. Какъв хап да ти предпиша за късогледството.
И не ми твърди, че не ти е важно, щом чак в подписа ти фигурира.
Виж целия пост
# 1 417
Голям смях! Да не допуснеш полицай до обекта. То какъв ли ще да е този полицай?
НСБОП май трябва да придружава здравните инспектори.
Само добри намерения не стигат,трябва и здрава ръка!

И след 1 година няма да се е променило нищооо!
Виж целия пост
# 1 418
@Mia, ама те тъпчещите се доста често и пушат... Laughing
Най-вероятно и пият,иначе няма да отговарят на вашите "представителни извадки"  Laughing

О, моля те, точно ти да коментираш представителни извадки, при положение, че ръсиш бисер след бисер /от сорта как пушачите никога не били болни/.  hahaha
Виж целия пост
# 1 419
От къде я започнахме, докъде я докарахме. НИКЪДЕ в тази тема, а и в която и да е друга, не съм писала, че тютюнопушенето е ЕДИНСТВЕНАТА причина за трудно забременяване. Но това е фактор и е доказано. На besaibe исках само да кажа, че е добре да се замисли, щом иска дете и не става, дали тютюна не й пречи. Съжалявам, че имаш и други проблеми. Но когато не искаш да помислиш трезво и задълбочено над нещата, а гледаш само повърхността, никога не можеш да вникнеш в проблема.
Аз не пуша, но имам малко излишни килограми, вследствие на стрес, нерви и хормонотерапия преди година, а от там и недобро хранене, които се боря да стопя. Аз съм си осъзнала проблема и му търся решение. Осъзнала съм също, че и приятелят ми пуши, в момента ги отказва, и това също може да е проблем и се борим с това.
Когато имаш здравословен проблем, най-разумното решение е да промениш изцяло начина си на живот и да елиминираш всички вероятности, а не да се успокояваш, че е от друго, а не от това, че ежедневно се тровиш с над 4000 вредни вещества.
Да, със спирането на тютюнопушенето не се решават всички проблеми на човечеството, но за мен е безумие да искате деца и да се тровите, разберете го. Да не говорим, че някои лишават децата си от кърма, защото много им се пуши. Да, познавам такива хора.
И не е нужно да ми носите от 9 кладенеца вода и да ме убеждавате, че видите ли, вие сте пушили по еди колко си цигари на ден и сте забременели от раз. И едва ли не, че това е полезно. А аз като не пуша и не мога да имам дете. Ще имам, Божа работа кога, но когато видя, че не става, си търся причините и се старая да елиминирам всички фактори, които могат да влияят, а не се успокоявам и самозалъгвам.
И нямаше да си губя времето да пиша в тоя форум, ако не бях убедена, че тук четат и тийнеджъри. И утре, заради пишещите се последните няколко страници глупости, ще имат здравословни проблеми, защото някой ги подкрепя в безумията им.
Вярно, няма да повлияе на 100 % от пушещите, но дори на 1 % да повлия, пак е сериозен проблем. В статията се говори за ПЪТИ, не проценти. Но няма кой да чете, защото не Ви изнася.
Виж целия пост
# 1 420
Такааа. Предвид писанията от последните страници предлагам да насочим диалога към влиянието на цигарите върху интелекта на пушачите. Laughing
И аз това предлагам  Joy Joy Joy Взе да става доста весело в тая тема, не съм и предполагала. Само чакам да видя рецептата на sunny day  hahaha hahaha hahaha, та да се посмеем дружно.

Каква рецепта търсиш от мен изобщо? Твърдиш, че съфорумка има проблем със забременяването, защото пуши, а не виждаш, че ти го имаш същия като непушачка. Какъв хап да ти предпиша за късогледството.
И не ми твърди, че не ти е важно, щом чак в подписа ти фигурира.
Моето бебе си е мой проблем, не мислиш ли? Това какво искам и какви подписи си слагам също си е моя работа. Но да твърдите, че тютюнопушенето не пречи и че това е виц е смехотворно, осъзнайте се!!!
Виж целия пост
# 1 421
Аз не виждам какъв е проблема изобщо. Имаше я забраната и досега - спазваше се. Ще се спазва и пълната такава. Какво искат непушачите повече?
Виж целия пост
# 1 422
Моето бебе си е мой проблем, не мислиш ли? Това какво искам и какви подписи си слагам също си е моя работа. Но да твърдите, че тютюнопушенето не пречи и че това е виц е смехотворно, осъзнайте се!!!

Здравето на другите също си е техен проблем и не си ти тая, дето ще казва кое е вредно и кое не за тях.
Иди назад и прочети дали не си твърдяла нещо си - за ученичките например Peace
Ай, остани си със здраве!
Виж целия пост
# 1 423
Свободата е,за да имаш избор.
Има правила-спазват се,ако се нарушават дано има кой да следи за това.
Но да размахваме пръст и да мислим,че някой се влияе на 100%от анонимни съвети е наивничко.
Набиването на канчето на другите според нашите собствени възгледи говори за ограничен мироглед.
Виж целия пост
# 1 424
Момичета, запазете добрия тон и се наслаждавайте на чистия планински въздух, без дим от гадните пушачи  Mr. Green.
Ми сега, четейки последните няколко странички сериозно се притесних. Заведенията вече ще са без гаден дим, непушачите спокойно ще могат да се хранят и да стоят повече от час-два (както някой беше казал по-назад). Ами сега, ако на непушачите прекалено много им се услади храната и качат някое и друго наднормено килце, пак ли пушачите ще са виновни за това? А? Сега и този грях ли да си сложа на пушещата ми душа? Накрая рак ще ме хване не от цигарите, а от терзания по здравето на непушачите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия