Най-после!

  • 61 626
  • 1 946
# 1 425
@Mia, ама те тъпчещите се доста често и пушат... Laughing
Най-вероятно и пият,иначе няма да отговарят на вашите "представителни извадки"  Laughing
О, моля те, точно ти да коментираш представителни извадки, при положение, че ръсиш бисер след бисер /от сорта как пушачите никога не били болни/.  hahaha
Много бих искала да ми покажеш къде точно съм го казала.Преди няколко страници писах,че съм съгласна,че цигарите са вредни,просто мисля,че малко се преувеличава тази вреда  Peace
Виж целия пост
# 1 426
Моето бебе си е мой проблем, не мислиш ли? Това какво искам и какви подписи си слагам също си е моя работа. Но да твърдите, че тютюнопушенето не пречи и че това е виц е смехотворно, осъзнайте се!!!

След като си го изтъпанила в подписа си, става и наш проблем.  Може и на врата да си закачиш надпис, че случайно да не запаля покрай теб и после да се възмущаваш.
Виж целия пост
# 1 427
Но да твърдите, че тютюнопушенето не пречи и че това е виц е смехотворно, осъзнайте се!!!

Още по смехотворно е преекспонирането на всичко около забраната -  сред нощ, минути от новия ден, тръгват на проверки.  ooooh! Това не е нормално, камо ли сериозно и адекватно отношение.
Човек би помислил, че единствения проблем в държавата ни е тютюнопушенето и от днес всичко е ОК.



ПП Пожелавам скорошно реализиране на мечтата.  Grinning 
Виж целия пост
# 1 428
и на мен ми се видя глупаво и преувеличено това с проверките, но нали по някакъв начин трябва да се демострира решимост! Само да не стане голямото изсилване и после да се изпокрият като мишки и да започнат разни вратички и порти да отварят за това да се пуши в едно, второ, трето, пето, хотел, град...
Виж целия пост
# 1 429
Здравето на другите също си е техен проблем и не си ти тая, дето ще казва кое е вредно и кое не за тях.
Иди назад и прочети дали не си твърдяла нещо си - за ученичките например Peace
Ай, остани си със здраве!
Да, много правилно, не съм аз, казал го е Законът!!!
Както днес пропагандирате НЕВРЕДНОСТТА на цигарите, утре ще го правите със същия успех и със безразборния секс, яденето на мазни и нездравословни храни, ежемесечните аборти, драстичните диети и т.н. И после пак ще се питаме що ни е болно обществото. Защото, първо, не четете, второ не разбирате, трето и най-важно - не осъзнавате прочетено!
Много пъти в тази тема съм казвала, че не искам на мен да пречат и искам законът да се спазва, но защо ли ви е по-удобно да прескачате някои постове и твърдения и да извъртате думите по начин, по който на вас ви е изгодно. Ама пушете си, ваш си избор, но и не отричайте ОЧЕВАДНИТЕ неща.
И къде точно съм твърдяла, че ученичките няма да забременеят САМО И ЕДИНСТВЕНО защото пушат?
След като си го изтъпанила в подписа си, става и наш проблем.  Може и на врата да си закачиш надпис, че случайно да не запаля покрай теб и после да се възмущаваш.
Чувай, Боже! Ако трябваше да разчитам на някой да ме пази, жива да съм умряла до сега! Още повече от очевидно не умеещи да четат и да разбират текст хора.
Виж целия пост
# 1 430
Е, тръгнали са - правят проблем, че няма табелки от рода "пушенето забранено" ooooh!
Цялата работа е да събират глоби, не че им е зор за здравето на хората. Ако им беше токова зор за здравето, щяха от друго място да почнат - например с монопола да се справят, а не стреса да събаря ежедневно стотици хора заради непосилни разходи, щото и дете да питаш ще ти каже, че стресът отключва всички болести.
Виж целия пост
# 1 431
Здравето на другите също си е техен проблем и не си ти тая, дето ще казва кое е вредно и кое не за тях.
Иди назад и прочети дали не си твърдяла нещо си - за ученичките например Peace
Ай, остани си със здраве!
Да, много правилно, не съм аз, казал го е Законът!!!
Както днес пропагандирате НЕВРЕДНОСТТА на цигарите, утре ще го правите със същия успех и със безразборния секс, яденето на мазни и нездравословни храни, ежемесечните аборти, драстичните диети и т.н. И после пак ще се питаме що ни е болно обществото.

Е, зелени рецепти не раздавам. Съжалявам!
Виж целия пост
# 1 432
и на мен ми се видя глупаво и преувеличено това с проверките, но нали по някакъв начин трябва да се демострира решимост! Само да не стане голямото изсилване и после да се изпокрият като мишки и да започнат разни вратички и порти да отварят за това да се пуши в едно, второ, трето, пето, хотел, град...

Мдам, много ми е интересно как ще глобят пиян циганин с фас в устата  Laughing

Ивка, успех в бебеправенето, а за абортите и мазните храни ще си говорим след десетина години, сега звучиш несериозно.
Виж целия пост
# 1 433
Е, зелени рецепти не раздавам. Съжалявам!
На мен не ми е нужна, а на теб???
Виж целия пост
# 1 434
Е, тръгнали са - правят проблем, че няма табелки от рода "пушенето забранено" ooooh!
Цялата работа е да събират глоби, не че им е зор за здравето на хората.
Мдам, в бананова икономика без сериозни производства това е начинът да се кърпи бюджета.
Виж целия пост
# 1 435
Да, много правилно, не съм аз, казал го е Законът!!!
Както днес пропагандирате НЕВРЕДНОСТТА на цигарите, утре ще го правите със същия успех и със безразборния секс, яденето на мазни и нездравословни храни, ежемесечните аборти, драстичните диети и т.н. И после пак ще се питаме що ни е болно обществото
 

Всичко изброено опира до личен избор.Ако ограничат всичко,което си изброила не виждам кое точно ще остане да си избираме сами.За цигарите съм склонна да се съглася с вас,че дима вреди и на непушачите,които го дишат.Но абортите,мазните храни и безразборния секс са ЛИЧЕН избор,не виждам срещу тях защо скачате,като не ви вредят на вас Peace
Виж целия пост
# 1 436
И алкохолът вреди, предлагам и него да го спрем в нощните клубове. Ще си седим на сок от целина и ще ни е гот. Защо въобще хората употребяват алкохол?
Виж целия пост
# 1 437
И алкохолът вреди, предлагам и него да го спрем в нощните клубове. Ще си седим на сок от целина и ще ни е гот. Защо въобще хората употребяват алкохол?
Мда, писах по назад. В други страни вече опряха до него ( http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/sviat/2012/04/27/1816 … o_na_edin_ostrov/ ). Ще стигнем и ние дотам, само че пиенето на алкохол не касае пряко околните както пасивното пушене, затова ще ни цакат само с цената, вЕрвайте ми.
ПРеди три страници пейстнах нещо, на което много се смях, по повод употребата на алкохол у нас:) 

Пък агенция Блумбърг твърди, че ни се падат по 11 л алкохол на глава, което ни нареждало на 22-ро място в света. По пушене сме 4-ти, по наркотиците 11-ти, а по комара 16-ти. И така, според Блумбърг, печелим комплексното 6-то място по пороци. По-порочни от нас били само словенците, австрийците, арменците и испанците, предвождани от чехите.

Не знам. Струва ми се, че това, че сме с толкова пороци, е за добро. Умни хора отдавна са казали: „Отдавайте се на всичките си пороци едновременно, за да не станете жертва на един от тях.” Обаче тия 11 л ме смущават. До никъде не стигат 11 л. Това прави по 30 мл. дневно. Ние повече сироп за кашлица поемаме, бе, алоу! Вчера писах за проф. Драганов, дето го хванали да шофира на два флакона спрей за възпалено гърло… През 2003 г. от НСИ дадоха едни данни, които повече се доближават до истината (но после ги скриха!) -  че българинът пие по 60 л ракия годишно. Като извадим децата, малка част от жените, тънката прослойка въздържатели, малко пенсии с лекарска възбрана и ще стигнем до крайната истина: българинът в „трудоспособна възраст” приема дневно от 2 до 3 ракии (за възрастни, 100 мл.) Личните ни наблюдения в някои региони, например Пазарджишкия, показват, че това не винаги е достатъчно. Например във Ветрендол и Варвара, ако не се напиваш поне веднъж дневно, направо те вадят от избирателните списъци. Щото те смятат за умрял… Та Блумбърг да си гледат работата

 
Виж целия пост
# 1 438
И алкохолът вреди, предлагам и него да го спрем в нощните клубове. Ще си седим на сок от целина и ще ни е гот. Защо въобще хората употребяват алкохол?

И защо да не ни е гот на сок от целина? Laughing Наистина няма нужда от алкохол.
Допуши ми се от темата. Mr. Green Сакън!
Виж целия пост
# 1 439
Наистина ми е интересно още какво ще предложите да се забрани  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия