Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 18

  • 41 835
  • 753
# 330
Здравейте мами,днес се замислих за един много "некомфортен" проблем при дамите,който включително и аз имам .... "бялото течение" ooooh! ... Знаете ли как се лекува при бременните и полезно ли е да използваш дамски душ при бременност? Преди да забременнея съм опитвала какво ли от вагинални таблетки до промивки със смрадлика,лайка и Тантум роза... Но промяна никаква...  smile3511 Е дано някоя маминка ми отговори предполагам,че много мами ще се замислят над въпроса ми Simple Smile Хубав ден ви пожелавам с много усмивки.
Виж целия пост
# 331
Бялото течение се засилва в края на бременността, т.е. последния триместър... това си е естествен процес
Виж целия пост
# 332
при мен се засили от самото ми забременяване.
сменям по сумати си и еж.превръзки на ден,но така ще е .
мойта док ми каза да не ги използвам мн мн козметичните интимни гелове,ами с чай от лайка да се измивам.
редувам ги и съм доволна.
ако забравя лайката имам чувството че се засилва,ама май е на самовнушение хихи
когато през деня в жегата изляза се засилва повече.явно и потенето е повече
отначало се притеснявах че е от някакви гадинки,но док си ме гледа редовно на микроскоп и ми обесни че е нормално да се увеличи секрецията на организма и той да си се почиства (нещо подобно,защото ми е трудно да го обесня по др начин)
Виж целия пост
# 333
И аз се боря с бялото течение още от преди да забременея, но откакто съм бременна е някакъв ужас  #2gunfire Като се движа повече се засилва, а и откакто е жега също (а може и да не се дължи на жегите, а на това, че съм в последния триместър).
Ако микробиологията ти е наред няма какво да се притесняваш.
Виж целия пост
# 334
Момичета, и аз да питам нещо, най-вече мамите на дечица с малка разлика, как стоеше въпроса с повдигането на първото дете, докато бяхте бременни с второто дете. Може ли да си създам проблеми с бременността като повдигам синът си - той е между 11 и 12 кг. Гледам да не го вдигам много много, но когато се налага няма как - налага се да го вдигам на столчето за хранене, като го слагам в кошарката пак, ако ми се тръшне на стълбите като се прибираме от разходка пак го вдигам, т. е. не е възможно да се грижа за него без да го вдигам. За сега бременността е нормална, но вече взех да се притеснявам да не стане някоя беля.
Виж целия пост
# 335
Момичета, и аз да питам нещо, най-вече мамите на дечица с малка разлика, как стоеше въпроса с повдигането на първото дете, докато бяхте бременни с второто дете. Може ли да си създам проблеми с бременността като повдигам синът си - той е между 11 и 12 кг. Гледам да не го вдигам много много, но когато се налага няма как - налага се да го вдигам на столчето за хранене, като го слагам в кошарката пак, ако ми се тръшне на стълбите като се прибираме от разходка пак го вдигам, т. е. не е възможно да се грижа за него без да го вдигам. За сега бременността е нормална, но вече взех да се притеснявам да не стане някоя беля.

Аз моя син го вдигам..просто няма друг начин. Да чукна на дърво засега нямам проблеми.
Виж целия пост
# 336
Тук ли се коментираше миналата седмица , че на някои му лилавеели устните? Днес ми се стори,че са ми малко лилави и се чудех дали вие  го коментирахте? Оххх това желязо май ми е спешно нужно вече? Cry
Виж целия пост
# 337
Момичета, и аз да питам нещо, най-вече мамите на дечица с малка разлика, как стоеше въпроса с повдигането на първото дете, докато бяхте бременни с второто дете. Може ли да си създам проблеми с бременността като повдигам синът си - той е между 11 и 12 кг. Гледам да не го вдигам много много, но когато се налага няма как - налага се да го вдигам на столчето за хранене, като го слагам в кошарката пак, ако ми се тръшне на стълбите като се прибираме от разходка пак го вдигам, т. е. не е възможно да се грижа за него без да го вдигам. За сега бременността е нормална, но вече взех да се притеснявам да не стане някоя беля.
Вдигах дъщеря си до последно, а тя е 13 кг. Няма начин. Проблеми не съм имала.
Виж целия пост
# 338
Какьв кьсмет сте имали Peace. Аз една пьлна 4анта от супермаркета ако вдигнех и полу4авах контракции Confused
Виж целия пост
# 339
Здравейте, искам да ви попитам, имам проблем с избора на наблюдаващ лекар за бременността ми. За установяване на бременност ходих в една частна клиника, където не останах доволна от прегледа. Реших да се спра на Токуда, защото бях чувала доста добри отзиви и днес бях на преглед, но останах крайно разочарована, няма да споменавам името на докторката. Прегледа беше не повече от 10 минути, нито ме попита за общото ми състояние, погледнахме плода на видеозона, и толкова. Попитах за болничен, но тя ми отговори, че не може да ми издаде,но нито ме попита дали работата ми е рискова, дори не ми каза кога да отида на следваща консултация, а и заявих, че искам тя да ми води бременноста. Естествено и никакви изследвания не ми пусна. Sad Моля кажете вие къде ходите. Замислям се за Майчин дом.

Виж целия пост
# 340
Ами в Токуда ако си решила да раждаш живот и здраве можеш да се запишеш при лекарката, която си решила. Но примерно като влезнеш в 6-ти месец се записваш за след 2 месеца при нея и отиваш да направите план на раждане и т.н.т. Дорбите лекари в Токуда имат часове за след месец, два... имай го напредвид.

Аз лично се лутах по лекари, докато не реших че ще посещавам болница Вита. Тя е частна, но пакета за следене на бременността струва 620лв, като след всеки преглед ти приспадат пари и знаеш колко ти остават, а ако ги надвишиш всичко над тези 620лв плащаш с 20% отстъпка. Много съм доволна за сега, много са коректни, болницата е модерна, имат прекрасно родилно отделение и за това я избрах   Sunglasses Дано съм ти от полза. Знам само че и Тина Киркова е частна и също има някакъв подобен пакет. Ако те интересува повече - пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 341
Здравейте, искам да ви попитам, имам проблем с избора на наблюдаващ лекар за бременността ми. За установяване на бременност ходих в една частна клиника, където не останах доволна от прегледа. Реших да се спра на Токуда, защото бях чувала доста добри отзиви и днес бях на преглед, но останах крайно разочарована, няма да споменавам името на докторката. Прегледа беше не повече от 10 минути, нито ме попита за общото ми състояние, погледнахме плода на видеозона, и толкова. Попитах за болничен, но тя ми отговори, че не може да ми издаде,но нито ме попита дали работата ми е рискова, дори не ми каза кога да отида на следваща консултация, а и заявих, че искам тя да ми води бременноста. Естествено и никакви изследвания не ми пусна. Sad Моля кажете вие къде ходите. Замислям се за Майчин дом.



Вероятно си в твърде ранна седмица за да започваш ЖК.  Thinking
Виж целия пост
# 342
Аз започнах моите консултации в 11-та седмица, а до тогава ходих само на частни прегледи Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Какьв кьсмет сте имали Peace. Аз една пьлна 4анта от супермаркета ако вдигнех и полу4авах контракции Confused

Няма кой да ми помага освен таткото, а той през деня е на работа...ако получавах контракции...не ми се мисли.
Виж целия пост
# 344
Тук ли се коментираше миналата седмица , че на някои му лилавеели устните? Днес ми се стори,че са ми малко лилави и се чудех дали вие  го коментирахте?

Не, Муккадес от августовската тема  Peace

Стига си се вторачвала в това желязо. И аз съм с лек недостиг, но никой не ме припира да пия желязо, споко  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия