Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 401
  • 1 269
# 690
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 691
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green

Браво! Истински герой! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 692
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green

Браво! Истински герой! Rolling Eyes

Що бе? Може да му/й е кеф да си пуши в тях. Дълбоко се съмнявам да си пуши вътре в заведение.
Виж целия пост
# 693
Ама докато Сульо и Пульо си пият по пейките, не ми пречат да дишам нормално....
А много е приятно в 12.00 на обяд да се качите в автобуса и някой да ви лъха на алкохол и на неомито....Аз съм непушачка и невиждам какво точно ви пречи на спокойното дишане като не му харесва на някой сменя кръчмата  Laughing

Аз ще сменя кръчмата, ти се обърни на другата страна да не ти "фонкат" в автобуса. Имаме сделка. Ама тука вече предполагам трябва да се въведе ограничение "Забранено пиенето от...до ...часа", или на вратите на автобусите да се сложи табелка "фиркани и миризливи -дотук!" Както има табели на вратите на заведенията "В заведението не се пуши" Справедливо е. Joy
Виж целия пост
# 694
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green

Браво! Истински герой! Rolling Eyes

Що бе? Може да му/й е кеф да си пуши в тях. Дълбоко се съмнявам да си пуши вътре в заведение.

Така ли го разбираш? newsm78 Аз пък дълбоко се съмнявам, че има пушач, на който му е кеф само в къщи и на улицата. Но нищо, и в този случай е герой.  Laughing
Виж целия пост
# 695
Emi shtom se nalaga shte gi spazvame  Grinning
Виж целия пост
# 696
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green

Браво! Истински герой! Rolling Eyes
bowuu bowuu bowuu...ето меееееееееееее...... Mr. Green

Никой не ме е глобил..... newsm78
Виж целия пост
# 697
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green

Браво! Истински герой! Rolling Eyes
bowuu bowuu bowuu...ето меееееееееееее...... Mr. Green

Никой не ме е глобил..... newsm78

Сигурно си много страшна... newsm78
Виж целия пост
# 698
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green

Браво! Истински герой! Rolling Eyes
bowuu bowuu bowuu...ето меееееееееееее...... Mr. Green

Никой не ме е глобил..... newsm78

Спокойно и това ще стане. За всичко си има време.
Виж целия пост
# 699
Все още пуша....където ми е кеф!!!! Mr. Green

Браво! Истински герой! Rolling Eyes
bowuu bowuu bowuu...ето меееееееееееее...... Mr. Green

Никой не ме е глобил..... newsm78

Ох, какъв повод за гордост само!  smile3555
Виж целия пост
# 700
http://meganews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1 … Id/16103/-10.aspx

Това дали има вероятност да мине?  ooooh!

То пък не излиза -

''Здравният министър Десислава Атанасова е склонна да помисли за вариант, при който да е разрешено пушенето в заведения след 10 вечерта, предаде „Стандарт”. Тази опция се обмисля заради негодуванието сред собственици на нощни заведения. Здравният министър коментира, че като пушач е „за” приемането на забраната за пушене на обществени места . Това e трети опит на правителството да въведе пълна забрана за тютюнопушене на обществени места...''
Виж целия пост
# 701
Като "стой, та гледай".
Виж целия пост
# 702


''Здравният министър Десислава Атанасова е склонна да помисли за вариант, при който да е разрешено пушенето в заведения след 10 вечерта, предаде „Стандарт”. Тази опция се обмисля заради негодуванието сред собственици на нощни заведения. Здравният министър коментира, че като пушач е „за” приемането на забраната за пушене на обществени места . Това e трети опит на правителството да въведе пълна забрана за тютюнопушене на обществени места...''

Аз и преди съм писала, че съм категорично против тази забрана за пушене, но искрено се надявам това предложение да не мине.Ако мине това ще покаже само едно-пазим богатите другари със скъпите нощни заведения, казината и дискотеките, а останалите да си фалират.Трябва да върнат предишния закон, в който имаше зали за пушачи и непушачи, а в кафета до 50 квадрата да решава собственика.Или за всички или за никой и това е!
Иначе аз спазвам абсолютно стриктно закона откакто е влезнал.В закрито заведение не съм стъпила от юни месец-само в градините.Сега зимата ще поспестявам малко пари от ресторанти и догодина лятото пак-само на открито.Прави ми впечатление, че повечето ресторанти и кафета са постоянно празни, а хората седят само навън.
Виж целия пост
# 703
Дано мине....че вече си умирам за една яка дискотечка като преди закона...Продължавам да спазвам забраната и не посещавам заведения където няма опция да си пушлява
Виж целия пост
# 704
На мен като пушач ми омръзна да ме опушват от всички страни. Масово се пуши по улиците. Ама нали сме като Европата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия