Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 410
  • 1 269
# 990
ясно е къде е купона, няма 2 мнения. Самото ви присмиване на това е комплекс
Просташките купони не ни вълнуват. Говорихме за квалитетни заведения,където можеш да се забавляваш без друсане на цици,задници и кючеци и да се кефиш на простотии.За щастие има доста такива. А в чалгаджийските кочини и да пу шите и каквото щете да правите си е ваш проблем.
Виж целия пост
# 991
баси злобата Shocked
Виж целия пост
# 992
Айде, айде, не слагайте под общ знаменател всички хора, които посещават чалгаждийниците. Това е изключително грешно! Познавам много умни, свестни, хора с положение, които си ги посещават. Вярно е, че чалгата определя една поп фолк култура, с която оприличаваме днешната младеж, но това не значи на всяка цена лошо и само лошо. Само за протокола, аз не съм слушала чалга от има няма 6-7 години Grinning

Наскоро излязох и разпитах мои приятели къде се пуши, казаха ми само за някаква дупка, която не бях чувала.
Виж целия пост
# 993
Само чалгаджиите ли пушат? Laughing
А това, че едва ли не заведенията са на печалба след въвеждането на забраната и мен ме разсмя.
Виж целия пост
# 994
Конкретно в дискотека пуша поне по 1 кутия - претпочитам да си я изпуша отвън - излизайки периодично, а вътре да си се давя само в собствените отлагания по белите дробове.

Е ти значи около час и половина висиш пред дискотиката. Laughing Да не говорим, че в студеното време да влизаш да танцуваш и както си загряла да излизаш си е предпоставка за пневмония.
Виж целия пост
# 995
Щом за една вечер клиент изпушва цяла кутия цигари,представете си сумарно персоналът какво количество отровен пушек поглъща. Да,не всички пушат по кутия-някои по две,други по-малко,но пак звучи доста страшничко.Нека не мислим само за собствения си кеф,а и за хората,които работят в заведенията които посещаваме.
Днес в един от любимите ми ресторанти трябваше да чакаме доста за маса-всичко беше пълно,а заведението хич не е малко по площ. Така че воплите на пишман ресторантьори хич не са убедителни.
Виж целия пост
# 996
Щом за една вечер клиент изпушва цяла кутия цигари,представете си сумарно персоналът какво количество отровен пушек поглъща. Да,не всички пушат по кутия-някои по две,други по-малко,но пак звучи доста страшничко.Нека не мислим само за собствения си кеф,а и за хората,които работят в заведенията които посещаваме.
Днес в един от любимите ми ресторанти трябваше да чакаме доста за маса-всичко беше пълно,а заведението хич не е малко по площ. Така че воплите на пишман ресторантьори хич не са убедителни.
То май като вече не се пуши понапълни доста от добрите заведения за хранене.Преди си беше голям ужас,където и да идеш и излизаш после като пушена риба...
Виж целия пост
# 997
Така си е. Въпреки че пуша, най-много мразя да ми вонят дрехите и косата на цигари. Гадост Sick
Виж целия пост
# 998
 Да ви споделя случка от днес, свързана с пушенето. Та днес правихме реклами на една мацка, открила начин да заобиколи  /донякъде/ забраната - транспарант с крещящ надпис "в заведението се пуши*" и отдолу със съвсем дребен шрифт, отбелязано със звездичка - "*с електронна цигара". А на масите ще сложи пирамидки с надпис "коктейл-бар ....... ви предлага възможността да пушите електронна цигара на топло и уютно място само за 0.** лв на час".
Неограничени са човешките възможности, щом се отнася до хитруване и заобикаляне на правилата.
Виж целия пост
# 999
И как точно заобикаля правилата  newsm78
Виж целия пост
# 1 000
Да, какво е нарушението в случая?
Виж целия пост
# 1 001

А това, че едва ли не заведенията са на печалба след въвеждането на забраната и мен ме разсмя.

Увеличението на печалбите им е направо драматично.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 002
В София са се появили частни клубове за пушачи,  които пускат посетители само с членска карта. Там закона, нищо не може да направи.  За мен това е добър вариант.
Виж целия пост
# 1 003
Още малко и ще свикнете, пък добрия бизнес, си е добър бизнес и си работят прекрасно и без цигарен дим. Тъй и тъй заведенията в България са повече от необходимото, и е крайно време младите да започнат да работят вместо да киснат по кафетата.
Виж целия пост
# 1 004
На чужд гръб , и сто тояги са малко .
Според мен , най- добра си беше наредбата със зали за пушачи , и непушачи. Peace
Така нямаше ощетени , и заведенията не работиха на пълна загуба. Осигуряваха се работни места , и според мен всички бяха доволни.
Относно това , че даден сервитьор е непушач / но обслужва пушач/, ами това си е риск на професията . И той сам си е избрал този риск  Peace
Смятам че трябва да се намери решение , удовлетворяващо и двете страни . А това е , да има зали за пушачи и непушачи.Както си беше по- рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия