Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за дълбоко почистващия шампоан и маската на Macadamia?
Какви са препоръчителните продукти за сутрешно изглаждане и подреждане на косата?
Какви са препоръките за продукти за слънцезащита на косата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за дълбоко почистващия шампоан и маската на Macadamia?
-
Какви са препоръчителните продукти за сутрешно изглаждане и подреждане на косата?
-
Какви са препоръките за продукти за слънцезащита на косата?
-
Какви са мненията за ампулките на Фито и маската на Лореал?
-
Какви са очакванията ви за продуктите, които питате?
и върнал поръчката. Така че продължавам на Епик Волюм + топката. Днес ми е за втори път, сега излизам от банята. От първия път съм крайно недоволна - косата ми се заплете зверски, изпокъсах я докато я разреша, така че сложих малко повече от крема, което я направи да изглежда мръсна. Резултат - обем нулев, спластена коса без никакъв, ама никакъв блясък
. На другия ден беше мръсна и стана на вълни, а по принцип ми е права като на азиатка
Някой от вас пробвал ли е продуктите? Аз ли нещо грешно правя?
и се слага на по-суха коса, т.е да няма много влага в косата

Също и за серумът Велла Енрич с масло от шеа, както и предполагах останах очарована! Страхотна консистенция, прилича на кристали, но като размажеш между пръстите си усещаш по-леко усещане, копринена гладкост (незнам почти не мога да го опиша,различно е от кристали). На връхчетата се усеща също като коприна, придава заглаждане, гладкост, мекота, много ми хареса
Значи не съм сбъркала общо взето, мерсиии