Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 507
  • 746
# 270
Мамита, поръчах въпросния Форс Вектор от Енцо, където е на съмнително ниска цена, и така и не дойде. Днес ми се обадиха, че куриерът не намерил адреса newsm78 и върнал поръчката. Така че продължавам на Епик Волюм + топката. Днес ми е за втори път, сега излизам от банята. От първия път съм крайно недоволна - косата ми се заплете зверски, изпокъсах я докато я разреша, така че сложих малко повече от крема, което я направи да изглежда мръсна. Резултат - обем нулев, спластена коса без никакъв, ама никакъв блясък Crossing Arms. На другия ден беше мръсна и стана на вълни, а по принцип ми е права като на азиатка Rolling Eyes Възможно е аз да съм прекалила нещо с продуктите, сега сложих по-малко количество след боята, от топката ще сложа минимално, да видим... Thinking
Виж целия пост
# 271
Днес ми се обадиха, че куриерът не намерил адреса newsm78 и върнал поръчката. Така че продължавам на Епик Волюм + топката. Днес ми е за втори път, сега излизам от банята. От първия път съм крайно недоволна - косата ми се заплете зверски, изпокъсах я докато я разреша, така че сложих малко повече от крема, което я направи да изглежда мръсна. Резултат - обем нулев, спластена коса без никакъв, ама никакъв блясък Crossing Arms. На другия ден беше мръсна и стана на вълни, а по принцип ми е права като на азиатка Rolling Eyes Възможно е аз да съм прекалила нещо с продуктите, сега сложих по-малко количество след боята, от топката ще сложа минимално, да видим... Thinking
Защо не пробваш след шампоана да пръснеш някакъв балсам без отмиване,косата трябва да е много добре разресана преди да се сложи от топката и количеството да е много премерено.
Виж целия пост
# 272
Този път сложих по-малко шампоан, повечко балсам и заради боята посата ми почти не се заплете. От топката сложих колкото половин лешник, на влажна коса. Изсуших със сешоар...обем и бласък пак няма особен, мамка му...косата ми е една такава...перушинеста - не е пригладена и лъскава като от други продукти Cry Някой от вас пробвал ли е продуктите? Аз ли нещо грешно правя? newsm78
Виж целия пост
# 273
според мен и половин лешник е много  Peace и се слага на по-суха коса, т.е да няма много влага в косата  Peace
Виж целия пост
# 274
Алена, благодаря за съвета за шампоан Hug

Как разпределяте 1/2 лешник, освен ако не е олио  newsm78
Виж целия пост
# 275
разтривам между дланите и с тях масажирам косата, започвам винаги от краищата, там остава най-много и продължавам към корените, с пръсти я "реша" и "намачквам, става на чупливи кичурчета в ръцете ми и така, докато стане равномерно навсякъде (30 секунди)

тиги-то е много хлъзгаво, много малко стига  Peace
Виж целия пост
# 276
Аз слагам половин изпомпване,косата ми е малко под раменете в момента.
  И аз като a.l.e.n.a го ползвам,но разтривам между пръстите
Виж целия пост
# 277
Ще пробвам  Peace

Виж целия пост
# 278
Alena, блаодаря, ще се опитам да изстискам още по-малко количество другия път. Peace
Руми, самата субстанция го позволява, макар самата аз да не знам колко точно влажна/суха трябва да е косата.
Един фризьор ми обясняваше, че косъмът е като шишарка - шампоаните за обем отварят люспички на повърхността му (и го правят по-лесен за увреждане). Това е друга вероятна причина за моята тотална липса на блясък...м? Crazy
Виж целия пост
# 279
Да не би да имам фалшификат някакъв? Rolling Eyes
Бяхте писали, че много силно мирише, а на мен синият флакон ми мирише далеееч по-силно от топката...
Виж целия пост
# 280
Да изкажа впечатленията си от Матрикс Биолаж хидратиращата балсам/маска-много хубава хидратация, косата е и напоена и лека,гладка и жива, аромата е страхотен  Heart Eyes Също и за серумът Велла Енрич с масло от шеа, както и предполагах останах очарована! Страхотна консистенция, прилича на кристали, но като размажеш между пръстите си усещаш по-леко усещане, копринена гладкост (незнам почти не мога да го опиша,различно е от кристали). На връхчетата се усеща също като коприна, придава заглаждане, гладкост, мекота, много ми хареса  Blush
Виж целия пост
# 281
Да не би да имам фалшификат някакъв? Rolling Eyes
Бяхте писали, че много силно мирише, а на мен синият флакон ми мирише далеееч по-силно от топката...
И аз имах топка от ензо,не беше менте.
Виж целия пост
# 282
Момичета имам едно питане, относно реда на нанасяне, че днес сезачудих дали го правя правилно. Значи като излезнаот банята преди сешоара, ако е суша пръскам спейчето на Джовани, суша я и после на суха коса преди пресата слагам  Нектар термик, понеже нали е за защита, накрая скагам Митик ойл след пресата. Чуденето ми е по-скоро за спрея и термика Thinking
Виж целия пост
# 283
според мен нектар термик след спрея - преди сешоара, като минаваш с пресата, косата трябва да е суха  Peace иначе я пържиж в сос, направо  Shocked



Alena, блаодаря, ще се опитам да изстискам още по-малко количество другия път. Peace
Руми, самата субстанция го позволява, макар самата аз да не знам колко точно влажна/суха трябва да е косата.
Един фризьор ми обясняваше, че косъмът е като шишарка - шампоаните за обем отварят люспички на повърхността му (и го правят по-лесен за увреждане). Това е друга вероятна причина за моята тотална липса на блясък...м? Crazy

точно  Peace

затова кондиционерът (балсама) след това трябва да ги приглади  Peace, финишите ....маски

разрошеният косъм е като счупено огледало, не отразява светлината, като едно гладко огледало  Peace
Виж целия пост
# 284
Да, да обикновено го изчаквам да изсъхне GrinningЗначи не съм сбъркала общо взето, мерсиии Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия