Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 285
Първо по темата. Както знаете от тук винаги трябва да започваме. Чакам с нетърпение дългоочакваната серия за дългоочаквания процес, на който ще се случат само предвидени неща и нищо неочаквано. И бебе ще се роди най-очаквано, и прошка ще се даде – също очаквано. Дано все пак в серията ни покажат и нещо неочаквано. И аз не знам какво, newsm78 newsm78 newsm78
но може пък да ни изненадат с нещо.

Добри ни посети!
Добри, мойто мимче, защо докато си седяхме само двамата нощеска на балкона не сподели с мен терзанията си, а виждам, че пак занимаваш цялата аудитория. Нейсе. Отново опит за хумор, отново неуспешен., но ти не се предавай – не вярвам много, но би могло да се получи.
Виждам, че въображението ти доста е поработило. Къде ни показах тези страстни сцени  в серията?  Аз не ги видях.  Леко съм притеснена, за жена ти. Ако и в живота страстите ти са като тия дето ги видя във филма, сигурен ли си, че жена ти не е девствена? Ааа, не - ти имаш деца? Провери ли дали са от тебе? Защото те деца от въображаем секс не стават. И ако любовният ти живот е като моето ламборджини (аз нямам ламборджини), вместо да висиш нощем по балконите, стой си в леглото.


фантазия,не му се връзвай на момчето,то има имунизация срещу хумор,затова и шегите му са плоски като тепсия! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 286
Всички изчезнахте! Да не разгадавате формулите на Добромир  newsm78 ?
Виж целия пост
# 287
Всички изчезнахте! Да не разгадавате формулите на Добромир  newsm78 ?
Тук съм,само отидох да се разхладя,че при нас пак ще има температурни рекорди...Ако от сега е с температура 34.8,какво ще правим юли и август месец...  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 288
Здравейте ! Бих искала да ви питам от къде мога да гледам " Незабравима 3 сезон " има качени серии , но почти нямат субтитри. Не са всичките серии.
Виж целия пост
# 289
Всички изчезнахте! Да не разгадавате формулите на Добромир  newsm78 ?

Аз даже няма и да се опитам, много съм зле с математиката  Laughing

Поздрав с едни млади, талантливи, неклиширани хора, много им се радвам, изявяват се както на голямата сцена в много държави, така и като улични музиканти от любов към музиката и за музиката!
Скрит текст:

Виж целия пост
# 290
oma, благодаря за удоволствието, което ми достави с този вълшебен клип! 

Интересно ми бе да прочета поста на Dobro_mir. Това за краката и аз го забелязах, но не в този контекст. Нали знаете колко много харесвам Берен? Това не ми пречи обаче да забележа целулит по краката и или пък някои особености като например странна походка или пък този странен начин на поставяне на краката. И, Dobro_mir, не е от много консумация на брак, колкото и на всички да ни се иска. Още в първи сезон когато прегръщаше Рахми в сцената, когато той се срина след заминаването на Мукадес стойката е същата. Повече ме заинтригуваха формулите ти. Нищо не разбрах, но ще си отделя 30 мин. в обедната почивка в търсене на вярното решение. Господ да ме дари със спокойствие!  Praynig


Формулата - само предполагам че е така:

Цитат
Добромир
Ако използваме формулата:1ГС=(ц+п+б)+СС+Д решението е 65мин.Да
приемем за престой 21 часа и ако махнем 2 вечеря и 2 часа сън за презареждане на батериите,остават 17 часа/на 1.05 и резултата на нашите за тези 17 часа е 15.69 или 15 ГС и 1 МС, !?!   

1ГС(голям секс)= (ц (целувка)+п?+б?)+СС(същински секс)+Д(душ)  - необх. време 65 мин
17ч са в леглото = 1020 мин /65 мин - 1 секс = 15,69 пъти секс или 15Големи секса + 1 малък секс (около 40 минутен)
 
Лелеее, те да не са sex-машини!!! Joy Joy Joy
Мисля че това е формулата  Joy Joy Joy





Цитат
noritka
Славена Стойкова не е ли нашата Славена    аз мисля,че този коментар тя го направи и в нашия форум       


Не знам - възможно е да е тя. Това го копнах от Кейфито. Тук съм го пропуснала, че напоследък чета на диагонал  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 291
Всички изчезнахте! Да не разгадавате формулите на Добромир  newsm78 ?

Миленче, много се надявам Добри да не работи като касиер в някой хипермаркет във Фриско, защото касата никога няма да му излезе и не знам, кой ще му храни децата. Дано просто е от момчетата, които зареждат щандовете.

Апелирам да не се мъчите с аритметиката на Добри, защото за него абстрактното понятие число не е намерило връзка с реалността и това съвсем го обърква.
Виж целия пост
# 292
Привет и от мен!

много сме малко днес - явно само пушачите сме на балкона.....

ама нека си пише Добри, що го нахапахте така?
лично аз формули нама да разгадавам, щото не проявявам интерес....

рано сабахлем Мукито ми пратила
Скрит текст:
"идва ми да зарежа всичко и да стана принцеса"
та и аз така....

хубав ден на всички Hug

мама Ан джи - Joy
Виж целия пост
# 293
mama_an_ji    Joy  Joy  Joy точно тя е.....уцелила си

мисля,че п е прегръдка,но с другата буква още си блъскам акъла  Banghead
Виж целия пост
# 294
Всички изчезнахте! Да не разгадавате формулите на Добромир  newsm78 ?

Миленче, много се надявам Добри да не работи като касиер в някой хипермаркет във Фриско, защото касата никога няма да му излезе и не знам, кой ще му храни децата. Дано просто е от момчетата, които зареждат щандовете.

Апелирам да не се мъчите с аритметиката на Добри, защото за него абстрактното понятие число не е намерило връзка с реалността и това съвсем го обърква.


На това му се казва:Натчетен зарзаватчия!  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 295
Всички изчезнахте! Да не разгадавате формулите на Добромир  newsm78 ?
Формулата не е коректна! Първо трябва да се дефинира екзактно какво е малък секс и какво голям секс, после може и да се помъчим. smile3503
Виж целия пост
# 296
mama_an_ji

Цитат
Лелеее, те да не са sex-машини!!!


Дай Боже всекиму!  Joy  Joy  Joy

Виж целия пост
# 297
........ама нека си пише Добри, що го нахапахте така?
лично аз формули нама да разгадавам, щото не проявявам интерес....

Спиритче, ю уелкъм!
 Никой не го хапе Добри. Ние му се радваме. Аз само не съм съгласна да си губи времето нощем по балконите, вместо да си обича живота.
За себе си знам защо съм там - ако случайно мине Керим да не го изпусна. Освен това нощем съм си сама на балкона(като изключим Добри) и Керим ще бъде само мой.

Мука в лагера на принцесите не е поканена (не съм ли ти казвала, че съм принцеса?)
Виж целия пост
# 298
mama_an_ji

Цитат
Лелеее, те да не са sex-машини!!!


Дай Боже всекиму!  Joy  Joy  Joy


По логиката на Добри,трябва Керим да е пил виагра,че ич да не му
Скрит текст:
пада...  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 299
Нашата Фатмагюл и като бебе е била прелест!  Heart Eyes



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия