, едва ви догоних. Но който си оставя работата за последния момент, ще пуфти като мен 
Не може 2 серии да дават само делото, ретроспекции и раждането на детето. Освен това нещо не ми се вярва бебето да се е получили още от втората брачна нощ. Чисто статистически е по-достоверно да има бебе след повече системни занимания с безупречно техническо изпълнение по въпроса... Шегичка!



Не може 2 серии да дават само делото, ретроспекции и раждането на детето. Освен това нещо не ми се вярва бебето да се е получили още от втората брачна нощ. Чисто статистически е по-достоверно да има бебе след повече системни занимания с безупречно техническо изпълнение по въпроса... Шегичка! 
Аз вече не смея да се надявам на много. Нормално е да има още романтични моменти между тях, но дали ние ще ги видим или сценаристките отново ще ни оставят да си фантазираме как Фатма и Керим са отишли в Австралия, как са се разхождали там, какви романтични моменти са имали и тн. Та не знам как ще подходят сценаристките.
аз мисля,че този коментар тя го направи и в нашия форум

В такъв филм съм се вкарала покрай този Енгин, че не знам как ще се излиза от него.
Дано Енгин дойде и ни изясни схемата как да се откачиш от харизмата му,, която те е завладяла, не знам. Имам чувството, че и сериен убиец да изиграе, пак ще ми хареса . Казах ви, че е тежко положението.
В такъв филм съм се вкарала покрай този Енгин, че не знам как ще се излиза от него.
Дано Енгин дойде и ни изясни схемата как да се откачиш от харизмата му,, която те е завладяла, не знам. 

Аз си го представям като доктор....с бяла престилка,стетоскоп,а пък с тези дълги пръсти
сигурно съм слънчасала
какви мисли ми



Аз си го представям като доктор....с бяла престилка,стетоскоп,а пък с тези дълги пръсти
сигурно съм слънчасала
какви мисли ми
Препоръчани теми