Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 315
wavey , едва ви догоних. Но който си оставя работата за последния момент, ще пуфти като мен  ooooh!

Спиритче, то принцеса най-лесно се става, като се омъжиш за принц, ама те напоследак са кът, така че има и друг начин. Всяка сутрин докато си миеш зъбите, се гледаш в огледалото и опитваш да се самоубедиш, че това рошавото същество с подпухнали клепачи, е най-съвършената принцеса на света. Някъде след около 5 до 10 години, може и да си повярваш.

п.п. Но като я знам Фантазия каква е фантазьорка, може да знае и други трикове.





Хората са го казали: Това в което вярваш,става истина за теб!
Виж целия пост
# 316
Дейзи,
няма начин да не ни покажат нещо за пътуването им до Австралия!
Бащата на Керим много искаше да видят какъв е животът там, да преценят къде искат да живеят!
Освен това все пак трябва да си имат "голям меден месец", нали?  
Докато минат тези 4 месеца все трябва да има още романтични случки в живота на Ф и К, нали? Логиката това казва! Simple Smile Не може 2 серии да дават само делото, ретроспекции и раждането на детето. Освен това нещо не ми се вярва бебето да се е получили още от втората брачна нощ. Чисто статистически е по-достоверно да има бебе след повече системни занимания с безупречно техническо изпълнение по въпроса... Шегичка! Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Въййй! Къде съм попаднала, освен всичко друго сте и математички, принцеси, танцьорки ..., абе старшни сте!  Hug
Скрит текст:
Само на вас ще кажа, че много обичам да танцувам - но тъй като съм срамежлива го правя от малка само в къщи с ...  прахосмукачката, не питайте как изглежда и как става, пък и не мога да ви го илюстрирам /ужас/, но тя /прахосмукачката/ ми е верен приятел в танците и до днес!
обаче вижте как се чувствам
Скрит текст:



Специално за теб !  Hug


Queen - I Want To Break Free
[/color]
http://vbox7.com/play:1ec4ee49
 
Виж целия пост
# 318


И един сладурко:













Виж целия пост
# 319
18+
Скрит текст:

Виж целия пост
# 320
.....ако имаш съвет как се  става принцеса, сподели, джанъм Hug

Знам даже два начина:
Първият е ако баща ти е цар и се родиш принцеса
Вторият е ако се ожениш за принц

Ти си реши как да станеш.

дълго време си мислех, че тате е принц, а то се оказа , че е инженер....
после и Милото го взех, вместо с бял кон, със " Застава"...
та мисля да пробвам начина на Хриси....
Скрит текст:
само се чудя , ако ми се получи, дали  ще ми е позволено  все още да прескачам огради
Виж целия пост
# 321
................. Но като я знам Фантазия каква е фантазьорка, може да знае и други трикове.

Знам, Хриси, знам, но няма да ги споделя, защото за вас - добре - ще ви приемем в клуба, но ще ни се натресе и Мукаддес, а тя не е всред желаните.

Също за семинара - дано не стигне и до ушите на Мукаддес, че тя както всичко чува, ще дойде и ще ни изгони момчето я в Бодрум, я някъде другаде.

Спиритче, за оградите може. Обаче ако паднеш докато ги прескачаш трябва много царствено да се изправиш, да вдигнеш високо глава и с царска стъпка да закуцукаш към ортопед. Въобще държанието ти винаги трябва да е царствено.
Виж целия пост
# 322
Дейзи,
няма начин да не ни покажат нещо за пътуването им до Австралия!
Бащата на Керим много искаше да видят какъв е животът там, да преценят къде искат да живеят!
Освен това все пак трябва да си имат "голям меден месец", нали?  
Докато минат тези 4 месеца все трябва да има още романтични случки в живота на Ф и К, нали? Логиката това казва! Simple Smile Не може 2 серии да дават само делото, ретроспекции и раждането на детето. Освен това нещо не ми се вярва бебето да се е получили още от втората брачна нощ. Чисто статистически е по-достоверно да има бебе след повече системни занимания с безупречно техническо изпълнение по въпроса... Шегичка! Simple Smile

Надявам се да си права и да ни покажат нещо от Австралия.  Simple Smile Simple Smile  Аз вече не смея да се надявам на много.  Нормално е да има още романтични моменти между тях, но дали ние ще ги видим или сценаристките отново ще ни оставят да си фантазираме как Фатма и Керим са отишли в Австралия, как са се разхождали там, какви романтични моменти са имали и тн. Та не знам как ще подходят сценаристките.
Виж целия пост
# 323
 

Славена Стойкова не е ли нашата Славена
 newsm12  аз мисля,че този коментар тя го направи и в нашия форум  newsm78  newsm78  newsm78  



Привет!

Не съм аз,а друг потребител.Не съм чела за какво става въпрос....

Аз съм все по-изгубена сред тръстиката....Хубав ден!
Виж целия пост
# 324
Фентъзи - никакъв шанс няма да падна аз от ограда....
а царственото поведение най-добре ми се получава докато съм в трамвая, навън е 34 градуса и много хора са решили , че днес не им е ден за къпане..... Joy

за Мукадес на семинара нямайте грижа - аз я поемам! Керим го оставям изцяло на вас, щото както знаете, ще съм там със старото си гадже......
Виж целия пост
# 325
Значи покрай тези семинари дето ги обсъждаме се замислих доколко темите могат да се погледнат от серизона гледна точка и установих , че  е тежко положението.  Joy Joy Joy В такъв филм съм се вкарала покрай този Енгин, че не знам как ще се излиза от него.  newsm78 newsm78 Дано Енгин дойде и ни изясни схемата как да се откачиш от харизмата му,, която те е завладяла, не знам. Имам чувството, че и сериен убиец да изиграе, пак ще ми хареса . Казах ви, че е тежко положението.   hahaha
Виж целия пост
# 326
......Joy Joy Joy В такъв филм съм се вкарала покрай този Енгин, че не знам как ще се излиза от него.  newsm78 newsm78 Дано Енгин дойде и ни изясни схемата как да се откачиш от харизмата му,, която те е завладяла, не знам.  hahaha

Има само един начин - не излизай, а се отдай напълно на греховните си мисли.
Ако Енгин дойде - няма излизане. Още по-дълбоко ще затънем в прекрасните му очи. hahaha hahaha

Спиритче, точно това означава царствено държание - в каляската всеки го може.
Виж целия пост
# 327

  newsm12 Аз си го представям като доктор....с бяла престилка,стетоскоп,а пък с тези дълги пръсти

какви прегледи ще правииии    newsm44   сигурно съм слънчасала    newsm12   какви мисли ми

минават през главатааа smile3521   
Виж целия пост
# 328
Какво открих -  Joy Joy Joy



С този надпис :  I come in peace!


А това Селим и Ердоан като че ли:




Виж целия пост
# 329

  newsm12 Аз си го представям като доктор....с бяла престилка,стетоскоп,а пък с тези дълги пръсти

какви прегледи ще правииии    newsm44   сигурно съм слънчасала    newsm12   какви мисли ми

минават през главатааа smile3521   


С една дума:Гинеколог ! си го представяш  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия