Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 300
Изчисляване на гестационни седмици

от 13 до 16 г.с. = 4 лунарен месец

15 ГС-4 лунарен месец

на 1.05 и резултата на нашите за тези 17 часа е 15.69 или 15 ГС и 1 МС, !?!


Обаче сватбата беше на 05.05! Значи,че нашите са консумирали брака си преди сватбата !  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 301
Здравейте ! Бих искала да ви питам от къде мога да гледам " Незабравима 3 сезон " има качени серии , но почти нямат субтитри. Не са всичките серии.

Попитай в темата , там ще ти отговорят. Не знам от нас тук кой го е гледал.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=658099.465

 
Виж целия пост
# 302
Бебчетата -актьори във филма големи сладури и Елиф и малката Фати  , а за Енисе не се и съмнявам че ще е красивица.С такива родители Hug
Виж целия пост
# 303
Миленка,аз съм танцувала спортни танци и все още заставам с десен крак напред и ляв крак зад него! Навика си е навик! Peace
Затова и походката й може да е странна,но е продиктувана от навика! Hug


 Hug Аз също!

еш па вие ние групата на "разкрепостените " и "добретата " Joy Joy Joyще дойдем все танцьорки  Mr. Green ( сега и Ванчето - фантаз.и Ивето ако се изцепАт ,че са балерини ...),  е аз съм с 25 годишен ( даже последните 5 години професионален ) стаж народни танци и също често да не кажа винаги стоя в шеста позиция  Party - за протокола прасците са ми като  на фиданка  Mr. Green
Виж целия пост
# 304
За формулата - mama_an_ji , мерси за помощта! И на всички други, които се включиха в изчисленията. Пак не схванах много. Може би накрая трябва да се умножи по 3,14?!  Thinking
Ама, йок! Отказвам се да си жертвам почивката. Набелязала съм си друго много по-приятно занимание.  cheers Точно днес когато съм обърнала гръб на тръстиката и акулите напуснаха залива дори ще си самоувелича обедния отдих.
Виж целия пост
# 305
........... ние групата на "разкрепостените " и "добретата " Joy Joy Joyще дойдем все танцьорки  Mr. Green ( сега и Ванчето - фантаз.и Ивето ако се изцепАт ,че са балерини ...),  е аз съм с 25 годишен ( даже последните 5 години професионален ) стаж народни танци и също често да не кажа винаги стоя в шеста позиция  Party - за протокола прасците са ми като  на фиданка  

Счетоводител и балет - не става. В детските години около 4-5 месеца съм ходила на народни танци, но бързо ми мина мерака. Така че тези пози не са ми познати.


Виж целия пост
# 306
Добро утро момичета.
 
На мен лично много ми се иска да ни покажат пътуването им до Австралия. Според вас възможно ли е да ни го покажат това пътуване след процеса???  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 307

Спиритче, ю уелкъм!
  (не съм ли ти казвала, че съм принцеса?)
тц, сега ми се разкриваш....
ако имаш съвет как се  става принцеса, сподели, джанъм Hug

Мамарис- Hug
Скрит текст:
сигурно не знаеш що е това Диско-маратон, ама едно време големи танци фърлях там... Joy ако се брои, значи и аз съм танциорка hahaha

ако -не, да знаете , че страшно съм добра в прескачането на огради Peace

Виж целия пост
# 308
За формулата - mama_an_ji , мерси за помощта! И на всички други, които се включиха в изчисленията. Пак не схванах много. Може би накрая трябва да се умножи по 3,14?!  Thinking
Ама, йок! Отказвам се да си жертвам почивката. Набелязала съм си друго много по-приятно занимание.  cheers Точно днес когато съм обърнала гръб на тръстиката и акулите напуснаха залива дори ще си самоувелича обедния отдих.

Нищо, че са го напуснали - имай си едно наум и бъди нащрек все пак Laughing Laughing
Наздраве!!! Grinning





Добро утро момичета.
 
На мен лично много ми се иска да ни покажат пътуването им до Австралия. Според вас възможно ли е да ни го покажат това пътуване след процеса???  newsm78 newsm78


Предполагам, че щом дадоха билетите за Австралия, ще ни покажат нещо в тази връзка - при Едже и Мелек няма нищо случайно - поне дотук - всяка случка си има някакво продължение.




Виж целия пост
# 309
Да ви разсмея малко с моето детство!
Скрит текст:
Бях някъде около 11 годишна и лятната ваканция ходех  на село при баба..
Един много хубав летен ден се бяхме събрали с приятелки и играехме на бесеница от другата страна на реката.По някое време нещо ми щукна,явно пак сме се карали с едната девойка и аз й казах някаква дума...Ако ви кажа как за 2 минути се научих да бягам като спринтьорка през реката и да се катеря по заключени врати на селски огради...Като те гонят с пръчка не само ще бягаш,ами и назад няма да поглеждаш...  hahaha hahaha hahaha hahaha
Сега,толкова години по-късно с това момиче сме големи приятелки и още си спомняме тази случка...Весело детство имахме.
Виж целия пост
# 310
 wavey , едва ви догоних. Но който си оставя работата за последния момент, ще пуфти като мен  ooooh!

Спиритче, то принцеса най-лесно се става, като се омъжиш за принц, ама те напоследак са кът, така че има и друг начин. Всяка сутрин докато си миеш зъбите, се гледаш в огледалото и опитваш да се самоубедиш, че това рошавото същество с подпухнали клепачи, е най-съвършената принцеса на света. Някъде след около 5 до 10 години, може и да си повярваш.

п.п. Но като я знам Фантазия каква е фантазьорка, може да знае и други трикове.

Виж целия пост
# 311
.....ако имаш съвет как се  става принцеса, сподели, джанъм Hug

Знам даже два начина:
Първият е ако баща ти е цар и се родиш принцеса
Вторият е ако се ожениш за принц

Ти си реши как да станеш.
Виж целия пост
# 312



Виж целия пост
# 313
Здравейте момичета! wavey Нещо много е "тихо" в темата! Или не сме се събудили още, или сме "баялдисали" от жегата, или няма достатъчно силен дразнител, който да ни провокира!   33uu Щом и писанията на Добри бяха подминати със снизхождение...  smile3528 и по темата: как стои въпросът с летните семинари, определени ли са темите, лекторите, датата и  и мястото на провеждането, много съм заинтересована и непременно ще се запиша... smile3529
Виж целия пост
# 314
Въййй! Къде съм попаднала, освен всичко друго сте и математички, принцеси, танцьорки ..., абе старшни сте!  Hug
Скрит текст:
Само на вас ще кажа, че много обичам да танцувам - но тъй като съм срамежлива го правя от малка само в къщи с ...  прахосмукачката, не питайте как изглежда и как става, пък и не мога да ви го илюстрирам /ужас/, но тя /прахосмукачката/ ми е верен приятел в танците и до днес!
обаче вижте как се чувствам
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия