Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 390
Вижте какво става

 От фейса е
Това било от дн брой на вестник УИКЕНД #Crazy
Виж целия пост
# 391


Марта_49, малката Енисе е прекрасна...А мама и тати първо при психотерапевтката заговориха за теб... Това значи, че тати е простил на собствената си майка. Фахретин беше споделил пред Мерием, че Керим ще се научи да прощава, животът ще го научи.
Виж целия пост
# 392
Engin akyurek with beren saat clip - 72

Виж целия пост
# 393

Психотерапевтката ще бъде горда от това, което успя да постигне с Фатмагюл и Керим.
Беше гост на къна-вечерта, също и на сватбата им.
Дали няма да е първата на която ще съобщят хубавата новина.

Аз ако съм на мястото на Керим -  ще звъня на всички по ред за да се похваля / без оглед на часовата разлика -  бъдещия дядо и леля трябва да знаят /на  Мерием и Кадир - те също са им като родители.
Виж целия пост
# 394
Мерием и Кадир - те също са им като родители.

Как иначе? Мерием и Кадир ще са направо баба и дядо.  Peace

Скрит текст:
Една хубава снимка на Керим. Чернобял и мокър.  Wink

Виж целия пост
# 395
Кардешим,нажежаваш обстановката с тая фотка Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 396
Виж целия пост
# 397
Аааа,Круела подаде пръст и ето ви пак се развихрихте!
Хайде и аз да ви вкарам у кереча!
Скрит текст:

Искам да прокарам жадно устни по теб
да се опия от любовта,
пръстите ми да докосват горещата кожа
да се впиват в плътта
нека охладим жежките страсти
за да мине деня
и вечерта пак да обходим
с жадни устни плътта...
Ариведерчи!  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 398
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod
http://www.online-tv-izle.com/online-kanal-d-izle

http://www.tvizler.net/2011/04/kanal-d-canl-izle.html
http://www.etvizle.com/kanal-d-canli/

Миленка, видях, че си ги искала. Дано са безпроблемни тази вечер.
Виж целия пост
# 399


Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 400
Скрит текст:
Една хубава снимка на Керим. Чернобял и мокър.  Wink

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страхотна снимка!

Много тихичко тука нещо!Затишие пред буря от емоции след час  Mr. Green!
Аз ще съм на линия,с питие в ръка!Нямам търпение вече!
Канал Д нещо обаче изобщо не може да ми се зареди newsm78.
Виж целия пост
# 401
К'во ще правим с този Канал Д тая вечер  Thinking, ще ми се скъсат нервите и по този повод си сипвам едно питие и след малко се присъединявам към вас!
Виж целия пост
# 402
При мен в момента върви само това http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
Аз си го гледам по телевизията,обаче там е с малко закъснение.Затова хвърлям око в нета,да видя докъде сте стигнали,а следя и репортажите на Хриси  smile3521
Днес за първи път само на едно място ми върви канал Д.
Виж целия пост
# 403
Скрит текст:
Една хубава снимка на Керим. Чернобял и мокър.  Wink

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страхотна снимка!

Много тихичко тука нещо!Затишие пред буря от емоции след час  Mr. Green!
Аз ще съм на линия,с питие в ръка!Нямам търпение вече!
Канал Д нещо обаче изобщо не може да ми се зареди newsm78.

Първия от моя списък върви добре за сега. Поне при мен
Виж целия пост
# 404
Добър вечер джанъмки  Heart Eyes
Все седя и си мисля, тая Мукадес някой трябва да я обвини, за да е подсъдима, дали прокурора или пък Кадир я обвинява  newsm78
И друго си мисля, всички са в светли тонове в облеклото и Мелтем, Ендер, Рахми, Мерием, Хилмие, Ядигер, обвиняемите Ердоан, Селим, Мукадес и Решат, само Керим, Фатмагюл и Мюнир са в тъмни дрехи, защо ли  Thinking Все си мисля, че цветовете на облеклото  им са обвързани по някакъв начин и с делото, нали белите птици обичат символиките. Но какво ли може да означава това? Дали пък всички да признаят греховете и постъпките си, дали само Мюнир няма да се съгласи с обвиненията, дали пък само той /Мюнир/ ще бъде обвинен и наказан, защото само той не е получил наказание. Решат е зле здравословно, а Мука вече няма комфорта и благоразположението на всички. Остават около 2 часа и ще разберем.
Пожелавам ви приятно гледане и безпроблемен интернет  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия