Азиатска козметика и грим

  • 78 999
  • 743
# 105
Аха, това е друго  Flutter
Виж целия пост
# 106
А тези лепенки изрично и само за нос ли са? Отстрани на носа по към бузите става ли? Или е много нежна кожата? Предполагам стават и за брадичка? newsm78

Още един фен на ББ-кремовете - розовия ползвам. С комбинирана кожа съм, с розов подтен но покрива много добре. Досега съм ползвала фон дьо тени на Виши, на Боржоа, Орифлейм. Сутрин като се приготвям все някоя пъпчица стисна по нослето, в резултат на което през деня фон дьо тена някак си...се размива и все едно не съм слагала (а задължително в/у него слагам и пудра) и съответно лъсва някое червено петънце, но с ББ крема - покрива всичко и цял ден не мърда. Дори и сега в жегите не забелязвам да лъщя повече.
Виж целия пост
# 107
В този блог има интересни ревюта със снимки от всички ъгли. http://secretofasianbeauty.blogspot.com/

По темата :
Досега съм ползвала един универсален японски крем на Yu-Bé(струва около $25 голямата разфасовка).Това е цялата серия - Абсолютен разкош - изполвам за изпръхнали устни,сухи лакти,грапава кожа на ръцете при студ.Веднага след намазване,кожата е мека като на бебенце.
Поръчала съм сега
- нощната маска La neige sleeping pack http://4.bp.blogspot.com/_E1EsAeqQ7qM/TTJAT_dZCmI/AAAAAAAAAPE/31 … g+Pack+Review.jpg
- и маска с вулканична пепел на The face shop http://own-makeup.com/images/cosmetic/the%20face%20shop/skin%20c … ose%20pack1-1.jpg

Използвала съм лепенките на Биоре - не ми свършиха никаква работа.Трябва носа да е добре намокрен,за да 'захване' лепенката.
Виж целия пост
# 108

Благодаря,tamar  Hug

Лепенката за нос, която аз ползвах се продава и в България - освен това цената  й е 3 лв, гледам, че тази, която е показала tamar струва 3 долара, а и доставка...  Thinking

къде мога да намеря българската за да пробвам Thinking иначе е ясно,че ще се поръчва и предложената на tamar Wink

Виж целия пост
# 109
Днес си получих японските матиращи хартиени кърпички: http://www.ebay.com/itm/250pc-Box-FACIAL-BLOTTER-Face-Oil-Absorb … sh=item256eccbd67

Сега в най- големите жеги /имам пътуване доста на юг/ ще ги тествам и ще докладвам впечатления.

Инак съм хвърлила око и на маската с паприката  Rolling Eyes

МисНели, благодаря  Hug
Виж целия пост
# 110
Lussy, лепенката, която се продава в България е китайска и се предлага от руска фирма  Simple Smile Писах ти на лични   Hug
п.п. Препоръчвам горещо и спиралата на същата фирма  Peace
Виж целия пост
# 111
a.l.e.n.a ,много странно,едва я отлепих от носа си,без да преувеличавам помислих,че ще ми отдере кожата,кола маска ряпа да яде.След баня си намокрих носа и я залепих,изчаках 15-20 минути(пише толкова ако се ползват лятото)и започнах да отлепям.аз също нямам видимо нито разширени пори,нито черни точки,но не мога да ти опиша какво излезе след като я махнах...да не би да са стари вашите,знам ли newsm78.Булвално ми изподра мъхове,точки каквото се сетиш.

напълно ти вярвам  Peace вероятно моята  била стара  Cry



Лепенката за нос, която аз ползвах се продава и в България - освен това цената  й е 3 лв, гледам, че тази, която е показала tamar струва 3 долара, а и доставка...  Thinking

къде се продава?
Виж целия пост
# 112
Фирмата е за каталожна търговия, продуктите са произведени в Китай - по тамошни рецепти и технологии. Имат доста интересен асортимент. Не знам дали няма да е реклама, затова ти писах на лични.  Peace
Виж целия пост
# 113
И аз искам Лично, ако може.  Hug
Виж целия пост
# 114
Аз писах за лепенките по молба на a.l.e.n.a ,тя питаше за мнение и аз специално заради нея ги пробвах,не съм ги препоръчвала,защото си мислех,че нямам нужда WhistlingМоите на Биоре ми ги донесоха от Америка и вътре има бели и зелени пакетчета,едните са специално за носа,а другите за челото и брадичката.Те са по-скоро за свиване на порите,миналата година се спасих с тях.А тези корейските са като пилинг маска.Много е важно носът да е мокър,когато се слагат.Виждала съм в Метро такива листчета при двуфазните на Лореал,кутийката беше 5 лева,ако не се лъжа,но не обърнах внимание на марка.
Виж целия пост
# 115
сега гугъл ме отведе в ремедиум  Mr. Green http://www.remedium.bg/?page_id=27&record_id=260568

ПЮРДЕРМ ЛЕПЕНКИ ЗА НОС ВЪГЛЕН 6БР - 5 лв  Peace

или други - 10 бр за 8 лв http://aptekadara.com/product/15591/advin-lepenki-pochist-za-nos … aglen-h-10br.html ДВИН ЛЕПЕНКИ ПОЧИСТ. ЗА НОС С АКТ.ВЪГЛЕН Х 10БР

явно ще се пита в аптеки, както предположих  Peace
Виж целия пост
# 116
Ползвала съм 10 вида лепенки за нос от  предлаганите в БГ. Никои не ставаха - почти нищо не изваждаха  Tired
Виж целия пост
# 117
Ще се радвам някой да се престраши да пробва препоръчаните от мен и да сподели  Hug
Виж целия пост
# 118
Ползвала съм 10 вида лепенки за нос от  предлаганите в БГ. Никои не ставаха - почти нищо не изваждаха  Tired

Подкрепям.
А това е най-големия боклук от всички (поне за мене):
Виж целия пост
# 119
Днес си получих японските матиращи хартиени кърпички: http://www.ebay.com/itm/250pc-Box-FACIAL-BLOTTER-Face-Oil-Absorb … sh=item256eccbd67

Сега в най- големите жеги /имам пътуване доста на юг/ ще ги тествам и ще докладвам впечатления.

Матиращите хартийки са много популярни в Япония и Корея и вършат чудесна работа за мазна и смесена кожа, особено пък през лятото. Най-вероятно ще останеш доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия