Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 860
  • 721
# 615
Искаме снимка Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Киса, наистина си е находка! Да си я носиш със здраве! Peace
Виж целия пост
# 617

Нямате си на идея как ме мързеше, но щом е за вас  Mr. Green

блузка H&M за 27 стотинки
Виж целия пост
# 618
Киска, блузката е върха. Много летен цвят, да си я носиш със здраве.
Виж целия пост
# 619
Ето и моите придобивки от петък:
http://despa.snimka.bg/hobby/drehii.663953.27921114  - дънково гащеризонче
http://despa.snimka.bg/hobby/drehii.663953.27921115 - отзад..
.. и напред..до края.
Жълтата блузка вече е обличана и нацапана, изрових я от коша с мръсното пране, за да я снимам. Mr. Green Черната блуза тип" фрак"- много и се кефя, на закачалката не изглежда добре,но облечена е супер, с 3/4 ръкав е. Гледам снимките и изглежда огромна, всъщност аз съм 152 см, 44 кг и ми е точно, можете да се досетите какви са и размерите. Mr. Green
Виж целия пост
# 620
Киса,наистина блузката е страхотна,..да ,на това се вика находка....
аз най-си харесвам нещата ,които са най-евтини,защото ми се е случвало, и то не рядко,да давам около 10 лв за нещо от сорта на панталони....и накрая....точно те не с носят......
др месец имаме път към Сф и съм си запазила един ден за обиколки,но едва ли ще ни стигне  Crazy
м/у другото не обичам да си купувам на фиксирани цени,някак си изчезва "тръпката "  Mr. Green
Виж целия пост
# 621
Киса, Вещи, направо ми събрахте очите... Hands Clap
Виж целия пост
# 622
Киса, а да те попитам ... на каква цена са тази седмица Бултекса? (въпросът ми е за Владиславово)
Виж целия пост
# 623
Вещи в занаята, Киса, честито!!! И аз тези дни мисля да пусна снимки сдобих се с доста находки!!! Crazy
Виж целия пост
# 624
Киса, а да те попитам ... на каква цена са тази седмица Бултекса? (въпросът ми е за Владиславово)

19,99 в понеделник беше зареждане  Peace
Виж целия пост
# 625
Киса, супер блузле. )

Днес ходих на зареждането, успях да взема един бански тип танкини. )))) вече май имам почти за всеки ден (за 10дни ще сме на море). ))))
Едни панталони на есприт, 1рокля и 1пола. После ще снимам.) Че не съм и тези от вчера.
Виж целия пост
# 626
Вещи в занаята,
супер гащеризонче и не само то, естествено.
Киса, находка  Peace
Виж целия пост
# 627
Оказа се, че едното ми рокле е добра находка. )
На ето тази марка ETOILE DU MONDE, цените са им доста солени. ))))
Виж целия пост
# 628
Вещи, много кукленско гащеризонче  Heart Eyes
Киса,страхотна находка. Аз така миналата година си намерих страхотна тениска, но я купих почти 4 пъти по- скъпо от теб  Laughing
Виж целия пост
# 629
Срам не срам аз пак питам, че в тези жеги да не ходя напразно-В ЗЗ на Краснодар кога е зареждането-този петък или вече са с новата стока. То аз бях питала, ама пак не разбрах  Crazy Crazy Crazy дано да е от жегите
За компенсация на това, че съм супер отнесена-обещавам довечера да снимам и да покажа новите придобивки.
За Бургас става дума Peace

Деси, ЗЗ  до Краснодар днес и утре са разпродажбите, минах ама бях със сина ми, пък то с мъж по магазините не си е работа. Grinning Но и нищо не ми хвана окото. В събота 27.07 отварят с ново зареждане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия