Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 859
  • 721
# 630
Благодаря ви, момичета, за комплиментите!   bouquet

На живо цветът е по-хубав и ми стои по-добре  Crazy
Виж целия пост
# 631
Mirama моля те сподели в кой магазин пазаруваш? Praynig
Виж целия пост
# 632
Mirama моля те сподели в кой магазин пазаруваш? Praynig

В Плевен е това. )
Виж целия пост
# 633
 Laughing Мислех, че пазаруваш някъде в София, извинявай.  Hug
Виж целия пост
# 634
Laughing Мислех, че пазаруваш някъде в София, извинявай.  Hug


А, нищо де. )))

Утре ще снимам моите парцалаци, че сега стана много тъмно и няма да излязат реално цветовете.
Тъкмо ще изпера и останалите. ))))
Виж целия пост
# 635
Срам не срам аз пак питам, че в тези жеги да не ходя напразно-В ЗЗ на Краснодар кога е зареждането-този петък или вече са с новата стока. То аз бях питала, ама пак не разбрах  Crazy Crazy Crazy дано да е от жегите
За компенсация на това, че съм супер отнесена-обещавам довечера да снимам и да покажа новите придобивки.
За Бургас става дума Peace

Деси, ЗЗ  до Краснодар днес и утре са разпродажбите, минах ама бях със сина ми, пък то с мъж по магазините не си е работа. Grinning Но и нищо не ми хвана окото. В събота 27.07 отварят с ново зареждане!
  Много благодаря за инфото-и аз нищо не харесвам от тези съвсем ниски цени-ще изчакам съботата. Знам, че обещах да снимам и да покажа, но за мой късмет няма с какво да снимам, а с телефона снимките за ужасни Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 636
Момичета от Пловдив, какво ще кажете за магазин Фреа? Работя близо до него... както се оказа и едва вчера го фиксирах  Joy Днес преди работа направих един спринт тип Спийди Гонзалес, че имах 20 минути и си взех две тениски за по 4 лв... Погледнато от една страна .. къде ли не съм ги дала, но някак не ми харесва когато са посочени конкретни цени. Пък и попадението за 27 ст. направо ме удари в земята  Grinning Поздравления. Иначе поне няколко девойки ми предложиха помощ, което по принцип сигурно би ме подразнило, но липсата на време ги направи особено полезни. Вече на вратата мернах някакви дрехи за по 1 лв. Направих някаква своя си логика, че може би там прехвърлят непродадените,тъй като едно от момичетата каза, че зареждат всеки ден...  #Crazy Вие имате ли някакви наблюдения?
Виж целия пост
# 637
Както бях обещала качих снимките  Simple Smile  http://krasimirka.snimka.bg/other/secpnd-hand.691866 целия албум!!! Снимките не са много хубави но ги правих с телефон и за това така. Иначе дрехите на живо изглеждат супер, поне аз си ги харесвам.  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 638

Много ми хареса шапката с цветчета. А да те питам, тази с британското знаме според теб дамска или мъжка е? Защото мерих същата. Уж L, а все едно XXXL беше  Shocked Приятелят ми пък каза, че било деколтето много дамско, а материята не била като за мъж  Laughing И за съжаление нито аз, нито той я взе  Confused
Виж целия пост
# 639

Много ми хареса шапката с цветчета. А да те питам, тази с британското знаме според теб дамска или мъжка е? Защото мерих същата. Уж L, а все едно XXXL беше  Shocked Приятелят ми пък каза, че било деколтето много дамско, а материята не била като за мъж  Laughing И за съжаление нито аз, нито той я взе  Confused
Mоѝта също е р-р Л но  ми е малко голяма, деколтето също е огромно и стоѝ като туника но даже позволява да се носи малко на страни като едното рамо се вижда! По скоро прилича на дамска. Simple Smile Ти къде си я гледала аз я купих от ЗЗ Мусагеница да не е същата? Grinning
Виж целия пост
# 640
Ти къде си я гледала аз я купих от ЗЗ Мусагеница да не е същата? Grinning

Същата е  Laughing
Виж целия пост
# 641
Извинете , в Мания Младост продават ли все още обувки ? Ако не , някъде из Дружба ?
Виж целия пост
# 642
Ти къде си я гледала аз я купих от ЗЗ Мусагеница да не е същата? Grinning

Същата е  Laughing
  E  Mr. Green  явно си я оставила за мен.  Grinning
Виж целия пост
# 643
Какво значи "деколето е много дамско"? Защото е по-широко ли? Rolling Eyes
С майка ми взехме на баща ми една семпла сива тениска на H&M с остро деколте. Той я заклейми за дамска и не иска да я носи Crossing Arms
Та ми стана чудно кое определя едно деколте на една тениска като "дамско".

Иначе на мен от снимките на Дейна ми хареса въпросната "женска" тениска, шапката на Ед Харди, комплектчето със Снупи (естествено Crazy Mr. Green) и горничката на Пума Heart Eyes
Виж целия пост
# 644
Каква е цената тази седмица в ЗЗ пловдив
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия