Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 859
  • 721
# 675
А в Мл-4 ще открият Мания в сградата на Флоримонт/така ли се пише-не знам newsm78/

Тъй се пише ... ех не ми е много близо ... но ще видим Simple Smile Мнооооогооооо ми се "рови" вече Sad

На 03.08 трябва да я отворят. Нямам търпение вече Laughing

юлфет ибрям, страхотни дрешки, пък детето Heart Eyes Страхотна е! Hug
Но, наистина, ако има против девойката я махни, нейните дружки задължително Peace
Виж целия пост
# 676
А в Мл-4 ще открият Мания в сградата на Флоримонт/така ли се пише-не знам newsm78/

Тъй се пише ... ех не ми е много близо ... но ще видим Simple Smile Мнооооогооооо ми се "рови" вече Sad

На 03.08 трябва да я отворят. Нямам търпение вече Laughing


ахаахх сега вече и аз Simple Smile дали ще настане "бой" Simple Smile аз мога още сутринта да се строя и да (по)закъснея за работа Simple Smile
Виж целия пост
# 677
А в Мл-4 ще открият Мания в сградата на Флоримонт/така ли се пише-не знам newsm78/

Тъй се пише ... ех не ми е много близо ... но ще видим Simple Smile Мнооооогооооо ми се "рови" вече Sad

На 03.08 трябва да я отворят. Нямам търпение вече Laughing


ахаахх сега вече и аз Simple Smile дали ще настане "бой" Simple Smile аз мога още сутринта да се строя и да (по)закъснея за работа Simple Smile
Аз чак на 10-ти ще мога да отида. Нищо, няма къде да бяга Laughing
Виж целия пост
# 678
Днес ходих да проверя дали една ризка на Веро Мода не ме чака. ))) Е, чакаше ме, вече на цена от 4.50лв, нова с етикетите я взех. ))))
И една пола в сиво и черно. )

блузка Манго  [img=https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/291302_3945307202619_1195897149_o.jpg]http://отблизо[/img]  цвета е малко по-тъмен

пола Веро Мода (от тази с пластмасовия маркер, разкостих го с една отвертка)  джоб   копчета

риза Веро Мода  отблизо
Виж целия пост
# 679
Запис Simple Smile Страхотни неща видях. Браво!

П/С: Сега видях, че запси, хоп и цоп са забранени, хихик. Ами аз нищо повече не искам да виждам в "нашите" магазини. Предостатъчни са ми нещата, които има. Само ме е страх, да не настане време и да няма такива магазини
Виж целия пост
# 680
Запис Simple Smile Страхотни неща видях. Браво!

П/С: Сега видях, че запси, хоп и цоп са забранени, хихик. Ами аз нищо повече не искам да виждам в "нашите" магазини. Предостатъчни са ми нещата, които има. Само ме е страх, да не настане време и да няма такива магазини
Винаги ще ги има Wink след като дори в Париж има Simple Smile
А вместо запис или хоп и цоп аз ползвам бутона "Извести"  Peace
Виж целия пост
# 681
Страхотна мацка е дъщеря ти, макар че аз никога не бих разрешила на майка ми да публикува мои снимки от фейсбук тук  Rolling Eyes

Благодаря ти!Вече ми се скараха даже,просто не съм снимала дрехите отделно и реших да се поразровя из фейсбук.


Юлфет ибрям, страхотни находки и щерка ти е сладка! A от къде пазарувате?

От Русе съм-магазин Мания


юлфет ибрям, всичко е страхотно и манекенката и дрешките  Simple Smile

Благодаря ти!
Кой ден ходиш? Невероятни находки!  #Crazy
Виж целия пост
# 682
юлфет ибрям, добре дошла и страхотни покупки Simple Smile

Мирама, честито Wink обожавам ризи с такъв набор(не знам точно как се казва)
Виж целия пост
# 683
BE_YOU, жабо му казват по принцип. Но то е с по-голям набор обикновено. ) Ама и за този става.
И на мен ми харесват, за това вече имам няколко подобни.

Мислено стягам багажа за морето...) ако взема всичко, което мисля....мъжа ми ще ме остави да тичам подир колата с багажа. )  Laughing
Виж целия пост
# 684
Здравейте,
отскоро съм в Пловдив, и виждам че има много хубави отзиви за 33..А Маниите как са? И колко? Струва ли си да ги издирвам, или да заложа на "сигурно", доверявайки ви се напълно?  bouquet

Според мен няма смисъл да ходиш в Мания ... специално пловдивската не става  Crossing Arms

Честито на всички с нови придобивки  Hug
И аз сега се върнах от ЗЗ ... взех си само една рокльо-туника на ONLY Mr. Green , но ще покажа като събера повечко неща и я изпера  Heart Eyes

Добре дошли и на новите момичета  Hug
Виж целия пост
# 685
Iveto ходя сряда и петък - когато има ново зареждане.Аз малко се поспрях преди ми беше голяма мания,сега дъщеря ми постоянно ходи
Виж целия пост
# 686
Iveto ходя сряда и петък - когато има ново зареждане.Аз малко се поспрях преди ми беше голяма мания,сега дъщеря ми постоянно ходи
Мерси за отговора. Просто невероятни неща. Уж и аз ходя тези два дни, но не съм намирала такива неща.
Виж целия пост
# 687
Здравейте.
Извинявам се, че така нахълтвам в темата.
Никога не съм пазарувала от магазин ВУ.
Сега много искам да си купя някакво такова перде и ми казаха да търся в такива магазини. За София става въпрос - някой виждал ли е нещо подобно? Може ли да ме насочите.  Praynig Може и на лични за да не товаря темата.
Благодаря и успешни покупки на всички ви   bouquet
Виж целия пост
# 688
Добър ден на всички мами!
От скоро се интересувам от отварянето на магазин за дрехи втора употреба и искам да се допитам до вашето мнение по един въпрос - Дали ще имам достатъчно клиенти за такъв магазин,само че само бебешки и детски дрешки ? Simple Smile Благодаря за вниманието
Виж целия пост
# 689
Добър ден на всички мами!
От скоро се интересувам от отварянето на магазин за дрехи втора употреба и искам да се допитам до вашето мнение по един въпрос - Дали ще имам достатъчно клиенти за такъв магазин,само че само бебешки и детски дрешки ? Simple Smile Благодаря за вниманието

Определено ще има ... аз лично купувам, но само по-нови или много запазени Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия