Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 003
  • 735
# 225
Момичета, малко съм извън темата ама все пак да споделя  Mr. Green
Ако искате косите ви да не се заплитат и прическите ви да се задържат по дълго време спете на сатенени възглавници Wink
Виж целия пост
# 226
Момичета, малко съм извън темата ама все пак да споделя  Mr. Green
Ако искате косите ви да не се заплитат и прическите ви да се задържат по дълго време спете на сатенени възглавници Wink

Как на сатенени? Калъфките да са от сатен или възглавниците да са пълни със сатен?!? Joy
Виж целия пост
# 227
ай ся подробности  Mr. Green по принцип само калъфката, ама ако имаш в излишък можеш да напълниш и самата възглавница Simple Smile иначе аз съм си купила 2 такива калъфки ( не възглавнци) и редовно си ги ползвам Simple Smile
Виж целия пост
# 228
ай ся подробности  Mr. Green по принцип само калъфката, ама ако имаш в излишък можеш да напълниш и самата възглавница Simple Smile иначе аз съм си купила 2 такива калъфки ( не възглавнци) и редовно си ги ползвам Simple Smile

И получава ли се? Hug
Виж целия пост
# 229
Определено да Wink аз съм с дълга и права и изрусена коса, за капак редовно я суша с сешоар за да я опъна и пригладя. Ако спя на обикновена памучна възглавница ми се начупва и става една рошава, докато с сатенена калъфка   ми се запазва опъната и пригладена по дълго време. 
Виж целия пост
# 230
Определено да Wink аз съм с дълга и права и изрусена коса, за капак редовно я суша с сешоар за да я опъна и пригладя. Ако спя на обикновена памучна възглавница ми се начупва и става една рошава, докато с сатенена калъфка   ми се запазва опъната и пригладена по дълго време. 

Имам сатенени калъфки, но досега не ми е правило впечатление. Но досега не съм била и изрусена. Още сега ще пробвам. Благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 231
Момичета, малко съм извън темата ама все пак да споделя  Mr. Green
Ако искате косите ви да не се заплитат и прическите ви да се задържат по дълго време спете на сатенени възглавници Wink

Вярно.   Peace   Аз също намирам съществена разлика.   Heart Eyes




Първото е ново, не знам дали още има впечатления.   Peace
За второто е писано.



Виж целия пост
# 232
МОжете ли да ме насочите кой продукт тчоно трябва да ползвам на L'Oréal Professionnel за гланц на косата без да се добавя цвят.Косата ми е кестенява не третирана..
http://zlatnaribka.com/category/glanc-za-kosa-dialight-465.html
http://zlatnaribka.com/category/glanc-za-kosa-diarichesse-473.html
 newsm78 newsm78

Ето за този гланц пише, че става и за боядисани и естествен цвят коси. Peace


Аз се интересувам само от този на Лореал, някой ще ме ориентира ли пл..... newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 233
Първото е това, което е под формата на спрей. Съставките са им различни. И двете са хубави, леки са и не омазняват. ПРецени си кое ще нанасяш по-лесно Peace
Виж целия пост
# 234
МОжете ли да ме насочите кой продукт тчоно трябва да ползвам на L'Oréal Professionnel за гланц на косата без да се добавя цвят.Косата ми е кестенява не третирана..
http://zlatnaribka.com/category/glanc-za-kosa-dialight-465.html
http://zlatnaribka.com/category/glanc-za-kosa-diarichesse-473.html
 newsm78 newsm78

Ето за този гланц пише, че става и за боядисани и естествен цвят коси. Peace


Аз се интересувам само от този на Лореал, някой ще ме ориентира ли пл..... newsm78  bouquet

Аз съм го ползвала и не бих го препоръчала, често казано. Изсветли ми косата и ми изтощи малко крайчетата, при все че не я боядисвам и т.н. Пък и разлика в блясъка не видях. По-добре заложи на възстановяване на косата, ако нямаш блясък. Като я възстановиш тя ще заблести много по-хубаво отколкото с това Wink
Виж целия пост
# 235
МОжете ли да ме насочите кой продукт тчоно трябва да ползвам на L'Orйal Professionnel за гланц на косата без да се добавя цвят.Косата ми е кестенява не третирана..
http://zlatnaribka.com/category/glanc-za-kosa-dialight-465.html
http://zlatnaribka.com/category/glanc-za-kosa-diarichesse-473.html
 newsm78 newsm78
За естествена небоядисана коса моя приятелка ползва диалайт, предполагам че другия е за боядисали коси Simple Smile Имаше ефект, и не бих казала че и изтощи косата...ползва го с 9вол. оксидант Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Съвсем малко изтощи моите, но определено имаше разлика в цвета за съжаление. Може би ако се боядисва няма да е така, не знам Wink Този от първия линк е който ползвах
Виж целия пост
# 237
http://zlatnaribka.com/botoks-za-kosa-loreal-fiberceutic-15-ml-247-1564.html

А този ботокс за коса става ли не тертирана коса с по танък косъм с по-мазни корени и сухи краища, а ако евентуално го взема заедно с гланца за коса на лореал в каква последователност и отстояние от времето трябва да се използват? newsm78  bouquet

Да се самоцитирам че съм в дилема и искамнякой да даде компетентен съвет-освен това сега се зачудих и за Philip Kingsley Elasticizer.
Може ли да се направи да речем едната седмица Ботокса а после на другата Еластайзера, Така ще се утежни ли косъма и ефекта ще бъде ли подходящ за сезона. newsm78
Виж целия пост
# 238
Първото е ново, не знам дали още има впечатления.   Peace
За второто е писано.
Май ще изпробвам млякото Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Момичета,каква терапия ще препоръчате за след море?
И как точно морската вода влияе на косата ? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия