Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 932
  • 740
# 675
wow Shocked Такова добро качество с телефон? колко мегапиксела има?
моята камера прави добри снимки, но само когато си иска Crossing Arms

Да ви кажа, че в понеделник Инглот празнуват една година и ще раздават подаръци на всеки 5-ти и 10-ти клиент! Oha!
Виж целия пост
# 676
Веси, виж ако има Ардел на някой израелски продавач. Два пъти поръчвах от такъв и първия път дойдоха за два!!! дни, а втория за 4  #Crazy

А как да го разбера от къде е  Crazy Аз си мислех да направя комбинация между миглите и ДУО-то. Да ги поръчам от един купувач и с обща доставка ДУО-то ще ми стъпи към 15лв, а тук май казахте че е 25лв някъде  Rolling Eyes

wow Shocked Такова добро качество с телефон? колко мегапиксела има?
моята камера прави добри снимки, но само когато си иска Crossing Arms

Аз за моите кьопави снимки не обвинявам техниката  Mr. Green Нещо определено липсва, но ще пробвам докато докарам каквото искам. Макар, че аз попринцип не съм особено фотогенична и не се харесвам на снимки  Whistling
Виж целия пост
# 677
Алена, пратиха ми комплект от 12 молива в различни цветове, като подарък към някаква поръчка в ибей. Изглеждат много подозрително с тези йероглифи по тях и мислех изобщо да не ги ползвам, но са просто разкошни като цветове и кремообразност и редовно посягам към тях Crazy

Тези снимки са мнооооооого намалени и съм замазвала кожата отстрани защото когато са в реален размер и необработени, всяко невидимо в реалния живот косъмче, на снимките изглежда като корабно въже  Laughing
Телефонът е Samsung Galaxy S2, с 8МР е. От голямо значение е и светлината обаче. Само на много силна светлина излизат толкова добре, иначе са зърнисти и не толкова фокусирани.

Веси, пише си под името на продавача от къде е обикновено. Сега ще видя кой беше моя и ще ти го пусна на ЛС.
Виж целия пост
# 678
Телефонът е Samsung Galaxy S2, с 8МР е. От голямо значение е и светлината обаче. Само на много силна светлина излизат толкова добре, иначе са зърнисти и не толкова фокусирани.

И аз със същия телефон пробвах да правя няколко снимки, но абсолютно нищо подобно не се получава.  Blush Всякакви дефекти лъсват в мега размер, а цветовете нямат нищо общо.
Не е от техниката, от ръчичките е. Аз съм анти-фотограф и това е. Снимам статуи и картини с отрязани глави, а като снимам други хора редовно махащата ми ръка е в кадър.  Embarassed
Виж целия пост
# 679
Check Please, каква марка са ти цикламените сенки, много искам да се сдобия с такива Simple Smile?
Виж целия пост
# 680
NovemberRain, ще се радвам, ако имаш възможност да ги снимаш - когато е удобно Peace  bouquet
Виж целия пост
# 681
Аз снимам на 700 лумена бяла светлина  Laughing Това е като прожектор. Даже се налага да замятам един шал отгоре и да не съм прекалено близо за да не изгарят снимките.

Ще ги снимам малко по-късно, Алена  Peace
Виж целия пост
# 682
 Peace a с какво постигаш тази осветеност  newsm78
Виж целия пост
# 683
Check Please, каква марка са ти цикламените сенки, много искам да се сдобия с такива Simple Smile?

Те въобще не са като на снимката. Страшно наситен и плътен цвят са. Могат и много леко да се мацнат, но пак са силни. Шисейдо са. Ето ги, т.е. горе-долу.  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 684
хубаво е станало  Peace с жълто ли са съчетани (във вътрешния ъгъл)  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 685
Не, с много ярко оранжево.  Simple Smile
Виж целия пост
# 686
С две такива крушки - http://www.tinydeal.com/e27-6w-360lm-led-energy-saving-light-110 … hite-p-36411.html   Mr. Green Мъжа ми ми ги сложи на мястото на стандартните, които ми бяха вградени на огледалото на тоалетката. Като ги взехме обаче не вярвахме, че ще светят тооолкова много  #Crazy

Ето така изглеждат моливите - http://images.bestwant.com/products/picture/2012644/644637421527018201.jpg
На снимката обаче не си личи, че всички надписи, освен "Eye/Lip Liner" са на йероглифи  Laughing Някакви долнопробни китайци са, но пък са много готини. Много пигментирани и кремообразни. Не знам дали се продават самостоятелно, но би трябвало.
Виж целия пост
# 687
Благодаря   bouquet

струва ми се, че са тези  newsm78

 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 688
Check Please, каква марка са ти цикламените сенки, много искам да се сдобия с такива Simple Smile?

Те въобще не са като на снимката. Страшно наситен и плътен цвят са. Могат и много леко да се мацнат, но пак са силни. Шисейдо са. Ето ги, т.е. горе-долу.  Mr. Green

Скрит текст:
Благодаря, наистина страхотен цвят  bouquet
Виж целия пост
# 689
Не съм пускала тук почти нищо мое, като изключим Арабската принцеса... Ето някои от последните ми гримчета...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия