Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво трябва да ям след кардио тренировка, за да отслабна и възстановя тялото си?
Какво е важно при тренировка и хранене?
Какво трябва да се яде след тренировка с тежести?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво трябва да ям след кардио тренировка, за да отслабна и възстановя тялото си?
След кардио тренировка е добре да се консумират протеини, като месо, мляко, яйца, сирене или кисело мляко. Това помага за възстановяване на мускулите и осигурява енергия. След кардио тренировка може да се консумират и протеини с прости въглехидрати, като например банан. Този вид храна подпомага възстановяването и зареждането на гликоген в мускулите. Освен това е добре да се консумира храна, която комбинира бързи и бавни въглехидрати, за да се възстанови енергията и да се подпомогне изгарянето на мазнини. Примери включват банан с малко ядки, пълнозърнест хляб с пуешко филе или яйце или протеинов шейк с плодове.
-
Какво е важно при тренировка и хранене?
Важно е да се внимава какво се яде след тренировка, за да се възстановят мускулите и да се осигури енергия. Подходящо е да консумират протеини и въглехидрати, които помагат за възстановяването и зареждането на гликоген в мускулите. Важно е също така да контролирате количеството храна, като избягвате прекомерната консумация на определени храни. Освен това е важно да изберете правилните упражнения въз основа на целите си (стягане и дефиниция, комбиниране на силови и кардио тренировки, хидратиране и правилно хранене, съчетаване на добра храна с тренировки за постигане на желаните резултати.
-
Какво трябва да се яде след тренировка с тежести?
-
Какво представлява интервалният таймер, споменат в публикацията?
-
Какви са впечатленията от кардиото, споделени в публикацията?
но тя не беше очарована
Правила съм само опит за някои упражнения и наистина са за про-та като теб например
Аз съм МНОГО доволна от действието на л-карнитина и не вярвам на митовете, че вреди, особено след всички проучвания, които съм изчела... Така че, от следващия път започвам. Ще видим какво ще стане. Той, разбира се, ме предупреди, че е строго индивидуално и е възможно да не ми повлияе по този начин,но каза, че от дългогодишния си опит с клиенти и клиентКИ, има доста хора с невероятни постижения. Не пречи да опитам

Много се изкушавам да я пробвам
Иначе знам ,че така се казва, даже и имах такава, ама сина ми я спука като беше малък.Както и да е...благодаря за отговора.Ще преценям на момента с какво да заменям.Мисля,че ще оставя тази тренировка за утре.Неразумно ще е да я правя днес...Хем ми се иска да я пробвам, но в същото време усещам че тялото ми има нужда от почивка.
Направих тази тренировка и искам да ви кажа,че страхотна за паласки и долна част на корема!Горещо препоръчвам-тотален мор е за паласките най-вече!
, защото коляното ме боли. Оперирана съм и внимавам.