В момента чета ... 12

  • 39 814
  • 741
# 480
Вивиан, вчера започнах "Наследството на Болейн"  Wink Яд ме е малко, че преди нея прочетох за Шутът.
Според мен "Наследството..." се чете след "Другата Болейн" и чак тогава за "Шутът...
най ми харесва, че вече познавам геройте и ги свързвам с "преди" и "сега"  Peace

Вени
, Честит Рожден Ден!  Hug


Виж целия пост
# 481
Сдобих се с "Оризовата майка"  newsm44 днес от библиотеката!
Обаче си я оставям за след два дни, когато заминаваме на почивка.

Тя хич не е за почивка тази книга, никаква почивка няма да видиш само четене  Laughing

Еее, Нели, кажи деее, стана ми интересно сега Crossing Arms

Аз си чета милия ми любим Кинг, божествен както винаги  Heart Eyes
Виж целия пост
# 482
Сдобих се с "Оризовата майка"  newsm44 днес от библиотеката!
Обаче си я оставям за след два дни, когато заминаваме на почивка.

Тя хич не е за почивка тази книга, никаква почивка няма да видиш само четене  Laughing

И аз щях да напиша това, плюс още нещо - сигурна съм, че ще я прочетеш бързо, така че си приготви още нещо за почивката  Laughing  Hug.

Реа, много ти благодаря  Hug!

Днес безкрайно се зарадвах, защото получих Игрите на глада като подарък.
Виж целия пост
# 483
Вени, душице, Честит Рожден Ден и от мен!!! Щастие и радост!   bouquet  bouquet  bouquet Hug

Реа аз по годините се ориентирам, нали всяка глава започва с година, та оттам гледам коя книга след коя е.
Виж целия пост
# 484
Реа аз по годините се ориентирам, нали всяка глава започва с година, та оттам гледам коя книга след коя е.

И аз така, но понеже ги свалях от Читанка и се омотах  Grinning

Вени
, хубав подарък - честито!
Виж целия пост
# 485
Вени!!! Да си жива и здрава!!!  Grinning
Много любов ти желая и много сбъднати мечти!!!  
bouquet



П.П. Между другото, аз "Оризовата майка" не я прочетох много бързо Thinking
Иначе продължавам с "Харем"  Party От днес съм и на работа, та кой знае до кога ще я дочитам  Simple Smile
Свалих си и първия епизод от "Великолепния век", че съвсем се заплених от епохата на Сюлейман  Laughing
Виж целия пост
# 486
Вени, честит рожден ден и от мен   bouquet

След "Изгубената дъщеря" съм си приготвила за четене ето това:


Виж целия пост
# 487
Назад видях, че сте споменали Пол Лу Сюлицер. Имам "Пари". Страхотна книга.
Виж целия пост
# 488
Благодаря, момичета, много сте мили  Heart Eyes!

Приключих и Затворник по рождение - че това си беше един съвременен Граф Монте Кристо  Laughing! Допадна ми, обичам такива неангажиращи трилъри, пък и Джефри Арчър е сладкодумен разказвач.
Чете ми се пак адвокатски роман, но не мога да си харесам нищо. Освен ще взема да си припомня нещо на Гришам, но ако се сетите, прием предложения.

mijjjka, след книгата и аз прибегнах до Великолепният век. Обаче е много разводнен, особено от един момент нататък. Като цяло ми беше много интересно да науча повече за тази епоха - всъщност Сюлейман е бил съвременник с нашия любимец Хенри VІІІ  Mr. Green. За неговите жени сме чели доста, но и тези на Сюлейман са имали интересни съдби.
Виж целия пост
# 489
Започнах тази
Виж целия пост
# 490
хмммм, тоя Кундера постоянно ме разкъсва между харесването и не харесването му....ама по- скоро клоня на там да го харесвам.
Виж целия пост
# 491
Чета "Поверително от кухнята" на Антъни Бурдейн:



Въпреки че нямам никакви интереси в ресторантьорския бизнес, а готвенето не ми е особена страст, книгата ми е изключително интересна и любопитна. Написана е с много чувство, лично отношение и себеразголваща искреност. Представя съвсем различен поглед към този бизнес, към начина на живот на хората, участващи в него.
Любовта към храната и фактът, че авторът не просто обича, а живее с работата си са очевидни. А аз обичам да хвърлям поглед към неща, за които доскоро съм нямала представа, от гледната точка на човек, който изпитва към тях истинска страст.

Като цяло книгата много ми допада.

Виж целия пост
# 492
Назад видях, че сте споменали Пол Лу Сюлицер. Имам "Пари". Страхотна книга.

Абсолютно!

Вени, Ч.Р.Д. на патерици   bouquet

Аз не харесах Затворник по рождение. Ужасно наивистично ми се стори всичко, прекалено даже. Дори Гришам е по-реалистичен.
С Джефри Арчър ще се пробвам с уж най-добрата му "Каин и Авел" и ако не си допаднем си казваме Сбогом с него Simple Smile
Виж целия пост
# 493
Благодаря, Самсара  Hug!

Аз не харесах Затворник по рождение. Ужасно наивистично ми се стори всичко, прекалено даже. Дори Гришам е по-реалистичен.
С Джефри Арчър ще се пробвам с уж най-добрата му "Каин и Авел" и ако не си допаднем си казваме Сбогом с него Simple Smile
Много наивистично, наистина! Обаче нали ги знаеш този тип книги - четеш, не мислиш, а само консумираш някаква разказана набързо история  Mr. Green.

Пък Каин и Авел съм си купувала още преди сто години, обаче някъде ми се е загубил втория том и направо се изяждам от яд, когато се сетя. Първия стои ей така, нито мога да го препрочета, нито нищо.
Виж целия пост
# 494
  Преди няколко часа прочетох Лек за камъни - От Милена Агус.

 Май е време да ви кажа по няколко думи за тази книга и вчерашната С лято около шията.  Peace

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия